Şimdi Ara

İphone son cevapsız çağrı sayısını arttırmak (içeri !!!!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
29.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi benim telefonda iphone 5 ios 6.1.4 var bu telefonda gelen son aramalar hep düne kadar gösteriyor bunu nasıl arttırabiliriz yani 4-5 gün önceki son aramayıda göstersin istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne için lazım bu kardeş çok mu gerekli sanki!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Quor

ne için lazım bu kardeş çok mu gerekli sanki!!!!!

Kardeş gerekli ki soruyol herhalde saçma sapan konuşmayalım

• boş boş işler yapma kardeş gerçeği neyse o kalsın !!!!
  • Saçma sapan konuşmayın başka seçenekler varsa önünüze konan yemeği yemek zorunda değildiniz. Sınırsız çağrı kaydı tutan bir tweak vardı ama hatırlayamadım google dan bir bakın. Bildirim ekranında ise ayarlardan bildirim ordan aramalarda gözüken çağrı bildirimlerinin sayısını arttırabiliyosunuz.

• İphone 4s ios 6.1.3 son 10 günün kayıtları var bende ayarlara fln baktım öyle bir ayar bulamadım stadart olarak göstermesi gerekiyor aslında öyle bi sıkıntıylaya karşılaşmadım hiç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XAHMETX

İphone 4s ios 6.1.3 son 10 günün kayıtları var bende ayarlara fln baktım öyle bir ayar bulamadım stadart olarak göstermesi gerekiyor aslında öyle bi sıkıntıylaya karşılaşmadım hiç

Bende de aynen durum böyle. 20.5 in kayıtları var en son. Yaklaşık 11 günlük bir kayıt söz konusu.

Yardımcı olmak için ben de ayarları kurcaladım ama alakalı birşey göremedim.

• Kuaidialdi sanırım tweakin ismi ama jb yoksa artırmanız mümkün değil

• quote:

Orijinalden alıntı: _RapiD_

Kuaidialdi sanırım tweakin ismi ama jb yoksa artırmanız mümkün değil

Dostum, arkadaş için 4-5 günlük gösterim yeterli imiş. Ben 4s kullanıyorum 5 ile bir fark varsa bilemem ama 11 günlük kayıtları gösteriyor. Dolayısıyla arkadaşta bir sorun var olarak gözüküyor. O normale dönse yeterli. Jb ye bir ihtiyaç kalmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

quote:

Orijinalden alıntı: _RapiD_

Kuaidialdi sanırım tweakin ismi ama jb yoksa artırmanız mümkün değil

Dostum, arkadaş için 4-5 günlük gösterim yeterli imiş. Ben 4s kullanıyorum 5 ile bir fark varsa bilemem ama 11 günlük kayıtları gösteriyor. Dolayısıyla arkadaşta bir sorun var olarak gözüküyor. O normale dönse yeterli. Jb ye bir ihtiyaç kalmıyor.

Evet haklısınız ben anlamamışım tam olarak. Benim 4s varken de böyle bişey olmuştu ama benim ihtiyacım olmadığı için tınlamadım :) sonra jb için restore ettiğimde düzelmişti.

• Iphone 5 kullaniyorum ve carsamba sabahinjn kayitlari ( cevapsiz dahil) bulunuyor. Muhtemelen cagri sayisiyla alakalidir diye dusunuyorum liste

• Ben gunde 100-150 gorusme yapıyorum ve bir onceli gunun cagrıları bile gorunmuyor. Gun olarak diil de cagrı sayısı olarak tutuluyor kayıtlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • önemli numaraları kaydedersiniz olur biter .. İşiniz bitince de silersiniz ..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.