Şimdi Ara

IPhone - ' SIK SORULAN SORULAR ' Çözümler .Sürekli güncellenir. (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.067
Cevap
33
Favori
492.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaslar bir sorum olacak...
    Biri beni aradigi zaman numarasi cikiyor ve altta tus kilidi acmak icin slde to unlock seyi cikiyo,
    onu saga cektigim zaman hemen aradigi kisiye baglaniyo...Yani yes no cikmiyo...Cevaplamak istemedigi zaman dakikalarca bekliyorum zil sesi kesilsin diye... Accept Reject yok diye...bunu nasil kaldira bilirim...Yardici olursaniz sevinirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnkaraGucu06

Merhaba..
    Arkadaslar bir sorum olacak...
    Biri beni aradigi zaman numarasi cikiyor ve altta tus kilidi acmak icin slde to unlock seyi cikiyo,
    onu saga cektigim zaman hemen aradigi kisiye baglaniyo...Yani yes no cikmiyo...Cevaplamak istemedigi zaman dakikalarca bekliyorum zil sesi kesilsin diye... Accept Reject yok diye...bunu nasil kaldira bilirim...Yardici olursaniz sevinirim...

Üstteki Açma-Kapama tuşuna hızlı bir şekilde 2 kere basarsan meşgul tonu verir bir kere basarsan sessize alır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolankartus.com.tr -- 14 Mayıs 2008; 22:20:58 >

• sagol kardes
  • ne alengirli cihazmış!çöz çöz bitmiyor.........
  • readline adı doyaya ıhtıyacım var.
    sadece o dosya..
  • Arkadaşlar merhaba ben installerden oyun yüklüyorum ve oyunun iconun tıklıyorum oyun açılıyor 1 saniye kadar sonra ana menüye dönüyor.Acaba oyunları oynayabilmem için bi patch gibi birşeymi yüklemem lazım.
    saygılar....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

Merhaba arkadaşlar

İki gündür bende İphone sahibiyim...
    İphone'mi forumdan Speed-Step nickli editörümüzden aldım..
    KAfamı kurcalayan bir şeyi sormak istiyorum.
    Bende cihazda alttaki iki hoparlör çıkışının birinden çok az ses geliyor.
    Bu tüm iphonelardaki bir durum mu yoksa benim ses çıkışlarından biri mi bozuk?

Merak etmeyin arkadaşım, bende de durum aynı.
    iPhone 'un bence en zayıf noktası bu.
    Zil sesini biraz gürültülü bir ortamda duya şansın yok.
    Titreşimli modda bekleyeceksin ki sağın solun kıpraşsın da sen de anla ki telefon çalıyor.
  • Slm arkadaşlar, iphone mu dün PC de şarza taktım kapalı iken. şarz dolduktan sonra açtım iphoneyi. Fakat suanda menüler arasında dolaşabiliyorum ama instal kısmı veya Wifi yi açıp kapama kısımlarında işlem yapamıyorum. Ekran çalışmıyor. Ayrıca tuş kilidine getirdiğimde ekran tamamen siyah olmuyor, sanki sadece ısıgı sönüyor. Resim görünüyor arkada. Ne yapabilirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

Merhaba arkadaşlar

İki gündür bende İphone sahibiyim...
    İphone'mi forumdan Speed-Step nickli editörümüzden aldım..
    KAfamı kurcalayan bir şeyi sormak istiyorum.
    Bende cihazda alttaki iki hoparlör çıkışının birinden çok az ses geliyor.
    Bu tüm iphonelardaki bir durum mu yoksa benim ses çıkışlarından biri mi bozuk?

Onların birisi ses çıkışı dieri microfon. yani iphone tek hoparlör koyma aptallığını göstermiş. Telefon müzik telefonu ama ne akla hizmetse mono çıkış var. saçmalığın bukadarıda fazla. Aldığımıza pişman edecekler sonunda...!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Atila

Slm arkadaşlar, iphone mu dün PC de şarza taktım kapalı iken. şarz dolduktan sonra açtım iphoneyi. Fakat suanda menüler arasında dolaşabiliyorum ama instal kısmı veya Wifi yi açıp kapama kısımlarında işlem yapamıyorum. Ekran çalışmıyor. Ayrıca tuş kilidine getirdiğimde ekran tamamen siyah olmuyor, sanki sadece ısıgı sönüyor. Resim görünüyor arkada. Ne yapabilirim...

Büyük ihtimal yeniden restore edeceksin. Zipphone ile.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrcan

Arkadaşlar birde internette türkçe karekterler gözükmüyor nasıl düzeltebilirim birde itunes den nasıl müzik atılıyor:) Birde source nasıl siliniyor?

internette türkçe karakterleri görmek için niffop source larını yükle..

İtunes ten müzik atmak için cihazı eşitle. Solda device bölümünden cihazını seç sonra ortadaki kısımdan Müsic e bas. Oradan seçmek istediğin yani telefona atmak istediğin klasörleri işaretle ve sağ alttaki sync ye tıkla. bukadar basit:)

Source leri silmek için İnstaller e gir oradan install e bas daha sonra All source cleare i yükle orada n silebilirsin... sevgiler...
  • ingiltereden iphone almayı düşünüyorum tiff exploid açığı kapanmış bir iphone ziphone ile kıra bilirmiyim kıramazsam nasıl bu iş hallolur yardımlar için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: fehmicam1907

ingiltereden iphone almayı düşünüyorum tiff exploid açığı kapanmış bir iphone ziphone ile kıra bilirmiyim kıramazsam nasıl bu iş hallolur yardımlar için şimdiden teşekkürler

Kırma işi 5 dakika sürer.Güzel programları vs. yüklemenle 40 dakikada hazır iphone
  • arkadaşlar herkese selam bu iphona bende merak salmaya başladım . benim sormak istediğim vodafone türkiyede nezaman satmaya başlıcağı çünki ben telefonun tüm özelliklerini kullanmak istiyorum , dışardan gelenlerde sanırım bazı özellikleri kısıtlanıyomuş bu konuda bana bilgi verebilecek arkadaş varsa şimdiden teşekkür ederim
  • arkadaşlar merhaba yaklaşık 4 gündür iphone sahibiyim fakat şöyle bir problem var şarja taktığımda şarj göstergesi olması gerektiği gibi göstermiyor ilk taktığımda neyse öyle gözüküyor kapatıp açtığımda dolu gözüküyor ilk versiyonda böyle bir hata olduğunu duymuştum ama sonraki versiyonlarda düzeltildiğini düşünüyorum. telefonun versiyonu 1.4, bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar cevap verirlerse sevinirim. herkese kolay gelsin:)
  • merhabalar.. benim bir problemim var foruma bakindim ama kimsede benim ki gibi bir probleme rastlamadim.. umarim duzeltilebilir bir seydir.. problem zil sesleriyle alakali oldugu icin bu basliga yaziyorum.. iphone'um kullanima hazir bir sekilde teslim edildiginde her turlu ozelligi harika bir sekilde calisiyordu biraz inceledikten sonra kapattim kenara koydum. iphone'u cok tanimadigim icin nokia telefonumu yanima alarak 2 gunluk is seyahatine ciktim.. eve dondugumde incelemek icin calistirdim, gorsel olarak hic bir sorun yoktu, lakin zil seslerini dinlemek istedigimde aletten hic ses cikmadigini farkettim.. ipoda tikladigimda playlistten sarki secebiliyorum fakat sarki asla zaman olarak ilerlemiyor, play tusu basili gorunuyor ama ne ses var ne de sarki da ilerleme var.. ipod'un videolarina girdigimde ise ilk geldigi gun izledigim videolarin da acilmadigini gormus oldum.. daha sonra iphone'a sim kartimi taktim ve arama yaptim ben iphone'dan karsimdaki kisinin sesini duyarken karsimdaki kisi benim sesimi kendi telefonunda duyamiyordu.. yani benim bu telefon icin ne yapmam gerekiyor? en onemli iki ozelligi: telefon/ipod kismi calismamakta su anda.. ve neden oldugu belli degil.. 3 kere sarjını bitirdim aletin, yeniden acildiginda duzelir dediler ama bir degisiklik yok.. bir fikri olan varsa ve paylasirsa benimle cok mutlu olurum..

iphone'un versionu 04.04.05G 16 gb.. 2 hafta once yurtdisindan geldi. (bu yazdigim versiyon numarasina forumda rastlamadim umarim uydurmamisimdir.. *3001#.. diye giden numarayi cevirerek ogrendim.)

• quote:

Orjinalden alıntı: aycasa

merhabalar.. benim bir problemim var foruma bakindim ama kimsede benim ki gibi bir probleme rastlamadim.. umarim duzeltilebilir bir seydir.. problem zil sesleriyle alakali oldugu icin bu basliga yaziyorum.. iphone'um kullanima hazir bir sekilde teslim edildiginde her turlu ozelligi harika bir sekilde calisiyordu biraz inceledikten sonra kapattim kenara koydum. iphone'u cok tanimadigim icin nokia telefonumu yanima alarak 2 gunluk is seyahatine ciktim.. eve dondugumde incelemek icin calistirdim, gorsel olarak hic bir sorun yoktu, lakin zil seslerini dinlemek istedigimde aletten hic ses cikmadigini farkettim.. ipoda tikladigimda playlistten sarki secebiliyorum fakat sarki asla zaman olarak ilerlemiyor, play tusu basili gorunuyor ama ne ses var ne de sarki da ilerleme var.. ipod'un videolarina girdigimde ise ilk geldigi gun izledigim videolarin da acilmadigini gormus oldum.. daha sonra iphone'a sim kartimi taktim ve arama yaptim ben iphone'dan karsimdaki kisinin sesini duyarken karsimdaki kisi benim sesimi kendi telefonunda duyamiyordu.. yani benim bu telefon icin ne yapmam gerekiyor? en onemli iki ozelligi: telefon/ipod kismi calismamakta su anda.. ve neden oldugu belli degil.. 3 kere sarjını bitirdim aletin, yeniden acildiginda duzelir dediler ama bir degisiklik yok.. bir fikri olan varsa ve paylasirsa benimle cok mutlu olurum..

iphone'un versionu 04.04.05G 16 gb.. 2 hafta once yurtdisindan geldi. (bu yazdigim versiyon numarasina forumda rastlamadim umarim uydurmamisimdir.. *3001#.. diye giden numarayi cevirerek ogrendim.)

malesef 16 gb lık versiyonlarda sorunlar daha fazla ama bir format atılsa belki düzelebilir. ziphone programını indir ve kur sonra telefonunu yeniden kırmayı dene. bu işlemi yaptıktan sonra telefonun gümrük kaydı gidecektir bunuda söyleyeyim benim öyle oldu. sonra imei klonlama yaptım. herneyse bu işlemi bir dene bence.

• tesekkur ederim cevap icin..
  • [color=#330099]ARKADASLAR LÜTFEN YARDIMMMMMM

USB İLE İPHONE U PCYE BAGLADIGIMIZDA BİLGİSAYARDAKİ İNTERNETİ KULLANARAK NASIL İNSTALLER DAN YÜKLEME YAPABİLİRİZ...BİLGİSAYARIMDAKİ İNTERNETİ NASIL KULLANACAGIMI BULAMADIM GTTİİİ..:s
  • Hocam unutmayın insanlar ikiye ayrılır
    -İPHONE kullananlar
    -İPHONE kullanmayanlar o yüzden çok şanslısınız İPHONE kulllanıcıları...........
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.