Şimdi Ara

IPhone - ' SIK SORULAN SORULAR ' Çözümler .Sürekli güncellenir. (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.067
Cevap
33
Favori
492.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: abdullahtao

Hocam unutmayın insanlar ikiye ayrılır
    -İPHONE kullananlar
    -İPHONE kullanmayanlar o yüzden çok şanslısınız İPHONE kulllanıcıları...........

boş konusanlar
    ve konusmayanlar diye de ayıralım mı?
  • arkadaşlar buraya yazdım cevap alabilirim diye kusura bakmayın.şarjım çok az gidiyor.bir günden kısa:(ekran ışığı yok denecek kadar az, wireless de kapalı.iphone u boş zamanlarımda şarjda bekletsem zararı olur mu?bir de
    ekran ışığı bekleme modunda neden açık ki?bence bu çok şarj yiyor.cevaplarınız için teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muuu123

[color=#330099]ARKADASLAR LÜTFEN YARDIMMMMMM

USB İLE İPHONE U PCYE BAGLADIGIMIZDA BİLGİSAYARDAKİ İNTERNETİ KULLANARAK NASIL İNSTALLER DAN YÜKLEME YAPABİLİRİZ...BİLGİSAYARIMDAKİ İNTERNETİ NASIL KULLANACAGIMI BULAMADIM GTTİİİ..:s

Malesef bilgisayardaki interneti iphone üzerinde kullanman mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylargray -- 24 Mayıs 2008; 2:33:57 >
  • abi yeni aldım özellikle i-tunes la başım dertte

1 zil sesi nasıl atarım.. hangi programla nasıl kullanılır
    2 pc suite programları buldum ama hiçbiri çalışmıyor bilinen yöntemle dosya tranferi mümkün değil mi
    3 bu i-tunes ta zilsesi atmak yasak mı
    4 bugün 2 sözlük yükledim ama programlarda gözükmüyor neden acaba
  • ne cok çzellik varmış makinede
  • Arkadaşlar burdaki sorulara pek cevap verilmiyor, çünkü bakılmıyor..

Forumu iyice aratın, araması pek iyi değil o yuzden google'dan aratın, gene forum çıkıyor..

Sonra gene bulamazsanız (ki hiç zannetmiyorum bulamayacağınızı) konu açmanızı tavsiye ederim.

Ama sorduğunuz soruların bile birçoğu bu konunun ilk sayfasında yazıyor. Okumaya üşeniyorsunuz

Mesela örnek: Alt kısımdaki hoparlörlerden biri çalışmıyor yazılmış. Bu sayfanın başında yazıyor ne olduğu. Onların ikisi de hoparlör değil, biri mikrofon diğeri hoparlör.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H. -- 25 Mayıs 2008; 15:57:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nicolasanelka39

abi yeni aldım özellikle i-tunes la başım dertte

1 zil sesi nasıl atarım.. hangi programla nasıl kullanılır
    2 pc suite programları buldum ama hiçbiri çalışmıyor bilinen yöntemle dosya tranferi mümkün değil mi
    3 bu i-tunes ta zilsesi atmak yasak mı
    4 bugün 2 sözlük yükledim ama programlarda gözükmüyor neden acaba

YARDIM
  • arkadaşlar iphone mesaj kutuma şifre koyabilirmiyim? böyle bir program varmı.yardımcı olursanız sevinirim
  • Arkadaşlar bu İphone'nin ZİL sesi çok mu düşük bana mı öyle geliyor?
  • arkadaşlar başıma bişey geldi, birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim. bugün son konuşmamı yaptıktan yarım saat sonra iphone um kendiliğinden kapandı ve bi türlü açılmadı. eve geldim şarja taktım, şu anda ışığı yanıyor ama tuş kilidini bile açamıyorum. daha kaydını yaptırmadım ama alalı yani sim kartımı takalı 12-13 gün oluyor, acaba bununla bir ilgisi var mı yoksa bi sorun mu var iphone da? şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: htuna

arkadaşlar başıma bişey geldi, birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim. bugün son konuşmamı yaptıktan yarım saat sonra iphone um kendiliğinden kapandı ve bi türlü açılmadı. eve geldim şarja taktım, şu anda ışığı yanıyor ama tuş kilidini bile açamıyorum. daha kaydını yaptırmadım ama alalı yani sim kartımı takalı 12-13 gün oluyor, acaba bununla bir ilgisi var mı yoksa bi sorun mu var iphone da? şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim...

kayıt ettirmemenden kaynaklı bir durum değil. çünkü kayıtsız telefonlarda sadece servis yok yazısı çıkıyor yani telefon arama ve mesaj dışında bütün işlevlerini sürdürüyor. ama senin telefon un tuş kilidi bile açılmıyor. peki telefonu ilk aldığınızda itunes tan restore yaptınız mı?

• quote:

Orjinalden alıntı: meatloaf

quote:

Orjinalden alıntı: htuna

arkadaşlar başıma bişey geldi, birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim. bugün son konuşmamı yaptıktan yarım saat sonra iphone um kendiliğinden kapandı ve bi türlü açılmadı. eve geldim şarja taktım, şu anda ışığı yanıyor ama tuş kilidini bile açamıyorum. daha kaydını yaptırmadım ama alalı yani sim kartımı takalı 12-13 gün oluyor, acaba bununla bir ilgisi var mı yoksa bi sorun mu var iphone da? şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim...

kayıt ettirmemenden kaynaklı bir durum değil. çünkü kayıtsız telefonlarda sadece servis yok yazısı çıkıyor yani telefon arama ve mesaj dışında bütün işlevlerini sürdürüyor. ama senin telefon un tuş kilidi bile açılmıyor. peki telefonu ilk aldığınızda itunes tan restore yaptınız mı?

hayır yapmadım. dün enteresan bir şekilde düzeldi kendiliğinden. önce ışığı söndü, ben tuş kilidine girdi zannettim. daha sonra açma tuşuna basınca açıldı ve düzeldi. 12-13 gündür ilk defa böle bişey başıma geldi. sizce servise gösteriyim mi, yoksa bir kere daha tekrarlarsa mı götürüyüm?

• Arkadaşlar selam....

Ben ZiPhone ile 1.1.4 IPhone'umu kırdım ama No Sim diyor Sim'i gormuyor nedendir ?
  • Selamlar,

i-Phone'umun ana ekranına daha sonra kolay erişebilmem için bazı internet sitelerinin kısayollarını ekledim.öreğin bir sitenin belli bir sayfasına ulaşmak için, o sayfada iken "ana ekrana ekle" butonu vasıtası ile ana ekrana attım.istemediklerimi nasıl silebilir ya da kaldırabilirim?

yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Saygılarımla.
  • öncelikle hayırlı günler. iphone almayı düşünüyorum. ama kırılmamış ve kayıt ettirilmemiş. çünkü kendi pasaportumla üstüme kayıt ettirmeyi düşünüyorum. tüm bu işlemlerden sonra kırdırmaya gerek kalmadan sim kartımı takıp konuşabilir miyim? yani pasaporta kaydedilince herşey halloluyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: brovito

öncelikle hayırlı günler. iphone almayı düşünüyorum. ama kırılmamış ve kayıt ettirilmemiş. çünkü kendi pasaportumla üstüme kayıt ettirmeyi düşünüyorum. tüm bu işlemlerden sonra kırdırmaya gerek kalmadan sim kartımı takıp konuşabilir miyim? yani pasaporta kaydedilince herşey halloluyor mu?

Hayır....telefonun bir çok özelliğini kullanabilmen için kırman gerek...

• Arkadaşlar ben telefonu alıcamda tek sorunum pasaport benim pasaportum yok nasıl kaydettirecem telefonumu birde arkadaşım alıcak bugün telefoncuya sormuş telefonu kayıt ettirdiğimizde yinede kapanma olasılığı olabiliyomu bir kaç kişi getirmiş telefonunu kapandı diye
  • Merhaba , safaride klavye geldiğinde iphonu yatay yaptığım zaman klavye küçük görünüyor ve yarısı görünüyor. ne yapmam lazım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kingpin54

Merhaba , safaride klavye geldiğinde iphonu yatay yaptığım zaman klavye küçük görünüyor ve yarısı görünüyor. ne yapmam lazım?

Buyuk olasilik yeni kurdugun bir programla cakismasindan kaynaklaniyordur. Ben ismini tam hatirlamasamda epey meshur olan el yazisini taniyan bir program yuklemistim ilk ciktiginda, cinlilerin yaptigi bir programdi, program cok yeni oldugu icin bug lar vardi ve ayni sorunu yasamistim, sildikten sonra cozuldu. Onun icin telefonuna son donemde klavye programini degistirecek bi program yukleyip yuklemedigini kontrol et duzelecektir.
  • arkadaşlar versiyonum 1 1 4 iTunes 7.6 yuklesem resim ve müzik atabilirmiyim iphoneye?

bi sorum daha olcak yükledigimiz programları nasıl siliyoruz?
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.