Şimdi Ara

iPhone SE modeli yenilendi! İşte özellikleri ve Türkiye fiyatı! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
485
Cevap
2
Favori
22.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu yorumlara bak görende Apple random tuşuna basıp telefon üretiyor sanacak. iPhone SE demek eski kasada güncelleştirilmiş donanım demek. Bunu anlamak için öyle çok yüksek IQ'ya sahip olmak gerekmiyor

Fiyata gelince 400 dolar sudan ucuz, ABD'de çatır çutur satacaktır. Türkiye fiyatını söylemeye gerek yok bir kendine bir devlete. Daha neyin tatavası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 15 Nisan 2020; 23:26:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok uygun fiyat olmuş

• İphone SE çıkışının ardından devlet.

iPhone SE modeli yenilendi! İşte özellikleri ve Türkiye fiyatı!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran 6" olsaydi piyasayi sallardı. Bu kadar kucuk ekran cok az kisiye hitab ediyor.

• Apple çöp çıkarsa 200 yorum alıyor. İşte marka imajı böyle birşey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Benim iPhone 7’den bir farkı yok. Kendime iPhone SE2 almışım haberim yok.
    Biraz daha bak belki iphone 6 almissindir kendine. Cunku temel hatlara bakarsan iphone 6 da olabilir.
  • Alakası bile yok İphone 7 ile 8 arası bişey hatta iPhone 7,5 bile denebilir

• quote:

Alakası bile yok İphone 7 ile 8 arası bişey hatta iPhone 7,5 bile denebilir
    Iphone 2,5 de tam olsun.

Telefon 8den iyiyken nasil 7yle 8 arasi oluyor? Neye gore boyle sacma bir yorum yaptiniz merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slim Charles

Iphone 2,5 de tam olsun.

Telefon 8den iyiyken nasil 7yle 8 arasi oluyor? Neye gore boyle sacma bir yorum yaptiniz merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    Canım istedi yaptım. Şirketin sahibi misin? 2,5 diyorum vazgeçtim 7,5 dan

• En fazla 4k edecek bir cihazdı o rakamlara gelse güzel satış yapardı diye düşünüyorum.

• quote:

Canım istedi yaptım. Şirketin sahibi misin? 2,5 diyorum vazgeçtim 7,5 dan

Alıntıları Göster
    Muhaha ne kadar komikmis.

Bos yalan yanlis yorumlar konu kirletiyor. Telefonu alacagim yok. O yuzden savunmalik bir durum da yok. Maksat amme hizmeti

• Bugün resmi olarak duyurusu yapılan Snapdragon 865’li en ucuz telefon kaç para? Ben söyleyeyim: 424$ fiyat etiketiyle Redmi K30 Pro. Peki yeni iPhoneSE ne kadar? 399$.

Bu fiyata, yeri geldiğinde Snapdragon 865’ten de daha güçlü bir yonga seti olan A13 Bionic ile donatılmış bir telefon var karşımızda. Ve bu telefon 399$. Apple, gayet başarılı bir fiyatlandırma politikası izlemiş. Ve bana kalırsa yeni iPhone SE, tam bir Android katili olmuş.

Türkiye fiyatına kuruydu, vergisiydi vs. girmiyorum. Ama yenilenen iPhone SE’nin 399$ başlangıç fiyatı gayet yerinde. Yeni iPhone SE, tam olarak Apple’ın gizli silahı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antoffensive -- 16 Nisan 2020; 1:18:10 >
  • ip7 nin 3400 7plusun 3900 olduğu yerde yeni çıkan iphone'un 4000 civarından gelmesini beklemek elbette hayalperestlik olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: antoffensive

Bugün resmi olarak duyurusu yapılan Snapdragon 865’li en ucuz telefon kaç para? Ben söyleyeyim: 424$ fiyat etiketiyle Redmi K30 Pro. Peki yeni iPhoneSE ne kadar? 399$.

Bu fiyata, yeri geldiğinde Snapdragon 865’ten de daha güçlü bir yonga seti olan A13 Bionic ile donatılmış bir telefon var karşımızda. Ve bu telefon 399$. Apple, gayet başarılı bir fiyatlandırma politikası izlemiş. Ve bana kalırsa yeni iPhone SE, tam bir Android katili olmuş.

Türkiye fiyatına kuruydu, vergisiydi vs. girmiyorum. Ama yenilenen iPhone SE’nin 399$ başlangıç fiyatı gayet yerinde. Yeni iPhone SE, tam olarak Apple’ın gizli silahı!
    Adam ciddi ciddi 4 kameralı, 8k video kaydı yapan, çentiksiz %90 super amoled 6.7 inç ekrana sahip, snapdragon 865, 128 gb hafıza, ekran altı fingerprint sensörü olan, 4700 mAH bataryalı K30 Pro ile şu ucubeyi kıyasladı ya la. Dayanağı da A13'ün Snapdragon 865'ten sentetik test sonucunun çok az fazla olması. Ulan 2 katı olsa ne fark eder Bu arada 865'in GPU'su A13'ten daha iyi bunu da benden öğrenmiş oldun. Bilgisayarından, tabletine, telefonuna kadar apple kullanan biri olarak utandım yemin ederim para falan alıyosunuz heralde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi transverse -- 16 Nisan 2020; 0:41:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: antoffensive

Bugün resmi olarak duyurusu yapılan Snapdragon 865’li en ucuz telefon kaç para? Ben söyleyeyim: 424$ fiyat etiketiyle Redmi K30 Pro. Peki yeni iPhoneSE ne kadar? 399$.

Ama tutukluluk yapan gizli silah olacak 11 varken bunun o fiyatla esamesi okunmaz

• Kim ne derse desin bana göre on numara beş yıldız bir cihaz. Kupon vs ile 4000-4500? arasına düştüğü zaman kırmızı rengini alacağım.

Bırakın beğenen alır beğenmeyen almaz, kimse kimsenin yerine karar vermese daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: maximus8282

Piyasayı sallayacak.

Yeni iş telefonları büyük ihtimal bu olacak.

Adamlar bu zamanda telefon çıkarabiliyor helal olsun.
    sanırım farklı dünyalarda yaşıyoruz.
    2020 de çıkan telefon için yüz karası.
  • Abdde tutar bu alet çünkü 400 dolara rakipsiz. Herkes ya iphone tercih ediyor ya da galaxy note ve s serisini, haliyle en ucuzu da bu olacak. Ama Türkiye'de 5300tl buna vermek pek mantıklı bir hareket değil, 1500 daha koyup ya iphone 11 alırsın yada bununla aynı fiyata daha iyisini sunan 6987569 android cihazdan birini alırsın.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Durmak yok yolmaya pardon yola devam

• iphone 8 in işlemcisini güncelleyip se diye satıyorlar. Sırf ufak diye telefon alacaksanız buyrun alın ama 4400 e s10 lite alırıö daha iyi. En azından bataryası yolda bırakmaz. Ha illa ufak olsun diyorsanız 4000 lira civarına s10e var. 5300 lira baya yüksek bir rakam bunu alana kadar iphone 11 almal çok daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 16 Nisan 2020; 1:23:10 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.