Şimdi Ara

iPhone SE 2 kılıfıyla birlikte görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
5.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iPhone SE 2'nin ekran koruyucusunun ortaya çıkmasının ardından şimdi de kılıfları ortaya çıktı. Kılıfların belirmesiyle birlikte telefonun kasası da kendini ele verdi.

Daha önce de çentikli ekranıyla gün yüzüne çıkan iPhone SE 2'nin kasası bir hayli merak konusuydu lakin ekran panellerinin ardından ünlü kılıf üreticisi Olixar tarafından hazırlanan kılıfların ortaya çıkması, iPhone SE 2'nin tasarımı hakkında daha çok bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. Çerçeveleri alüminyum ile güçlendirilen iPhone SE 2'nin arka panelinde yeni iPhone'larda olduğu gibi cam malzemeye yer verildiği apaçık görülürken, arka panelde cam yüzeye yer verilmesi kablosuz şarj iddialarını da doğrular nitelikte. Güç butonu iPhone SE de olduğu gibi üst çerçeveye konumlandırılan telefonun kılıfları ise şimdiden ön siparişe çıkmış durumda. 

iPhone SE 2 değil, iPhone SE (2018) olarak adlandırılacak

Şimdiye kadar iPhone SE 2 olarak tabir edilen ikinci jenarasyon iPhone SE'nin ismi sanılanın aksine iPhone SE (2018) olacak. En azından sızıntı aleminin ünlü isimlerinden Evan Blass, Twitter hesabından cihazın iPhone SE (2018) olarak adlandırılacağını söylüyor. 

• Bu telefonu ben de bekliyorum, tahmini 5s'in kasasına şöyle bir şey yaptım. Yüksek ekran kasa oranlı se'yi 6'nın ekranının üzerine getirince enden boyut biraz küçük kalıyor. Klavye vs kullanımında, görüntülenecek içeriğe bakarken ekran genişliği önemli bence, ancak bir iki milim de enden genişletirlerse ekran ebatı 6'ya çok yakın olur, biz küçük telefon severlere ilaç gibi gelir.
  • Bence iphone x den daha güzel.

• bekleniyordu zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eğer ki ekran boyutu 6s’ten yada ona yakın boyutta olursa buna geçerim herhalde.

• Telefon çok mu güzel duruyor yoksa bana mı öyle geldi ?

• onleaks yeni bir cad daha yayınlamış çentikli, onleaks ne kadar emin değilim ama sızıntılar bunu gösteriyor dese de slashleaks sitesi bu sızıntıyı trust score %100 olarak paylaşmış,edit: %100dü oylama sonucu değişebiliyor %75e düşmüş

kaynak1:https://twitter.com/OnLeaks/status/994995933430583296

kaynak2:http://www.slashleaks.com/d/iphone-se2

sanırım artık çentikli olduğuna kesin diyebiliriz şimdi herkesin kafasındaki sorular işlemci a10 mu a11 mi? ekran boyutu 4.5 mu 4.7 mi 5 mi? soruları:D

4.5 altı 5 üstü olduğunu düşünmüyorum, +4.5 inç ve a10 ve üstü işlemciyle çıkarsa ilk iphone um bana hayırlı olsun:D fiyat olarak 3 civarı bekliyorum,

+4.7 ve a11 ile çıkar ve çift simli olursa önsiparişle alacağım ilk telefonum olur heralde ama bunlar çok uçuk olur, 4.5 ve a10 ve üstü hayali benim için yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 12 Mayıs 2018; 1:40:33 >

• kılıf çok önemli.akıllı plastikten imal edilmiş galiba.

• 8 yılı aşkın süredir android kullanan ben 4.7 ya da 5inch çıkarsa, a10 ve üstü işlemci ile gelirse bir ios deneme turuna çıkabilirim. İnsana biraz değişiklik lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi | OMG! | -- 11 Mayıs 2018; 22:01:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Eğer ki ekran boyutu 6s’ten yada ona yakın boyutta olursa buna geçerim herhalde.
    Bu telefonu ben de bekliyorum, tahmini 5s'in kasasına şöyle bir şey yaptım. Yüksek ekran kasa oranlı se'yi 6'nın ekranının üzerine getirince enden boyut biraz küçük kalıyor. Klavye vs kullanımında, görüntülenecek içeriğe bakarken ekran genişliği önemli bence, ancak bir iki milim de enden genişletirlerse ekran ebatı 6'ya çok yakın olur, biz küçük telefon severlere ilaç gibi gelir.
    iPhone SE 2 kılıfıyla birlikte görüntülendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tostumm -- 11 Mayıs 2018; 22:20:27 >

• Bu ne abi ya? iPhone 6 nın ekranı daha büyük.

• köşeli tasarım daha güzel duruyor.
    RIP. 4s

• Buna da elde kalmış SE parçaları diyecekler.

İphone 5 gibi simsiyah modeli çıkarsa ilk alan ben olurum herhalde tabi 3-4bin tlden satılmazsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osman_E -- 11 Mayıs 2018; 23:4:54 >
  • tasarım mükemmel

• SigSauer6 S kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum,ayrıca bayağı da satacaktır bu model.

• Eğer iphone x tasarımında olursa ben de alacağım, onun dışında teknik özellikleri pek umrumda değil, zaten oyun oynamıyorum.
  • SE kasasında 4.65" 18:9 olursa efsane olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

onleaks yeni bir cad daha yayınlamış çentikli, onleaks ne kadar emin değilim ama sızıntılar bunu gösteriyor dese de slashleaks sitesi bu sızıntıyı trust score %100 olarak paylaşmış,edit: %100dü oylama sonucu değişebiliyor %75e düşmüş

kaynak1:https://twitter.com/OnLeaks/status/994995933430583296

kaynak2:http://www.slashleaks.com/d/iphone-se2

sanırım artık çentikli olduğuna kesin diyebiliriz şimdi herkesin kafasındaki sorular işlemci a10 mu a11 mi? ekran boyutu 4.5 mu 4.7 mi 5 mi? soruları:D

4.5 altı 5 üstü olduğunu düşünmüyorum, +4.5 inç ve a10 ve üstü işlemciyle çıkarsa ilk iphone um bana hayırlı olsun:D fiyat olarak 3 civarı bekliyorum,

+4.7 ve a11 ile çıkar ve çift simli olursa önsiparişle alacağım ilk telefonum olur heralde ama bunlar çok uçuk olur, 4.5 ve a10 ve üstü hayali benim için yeterli
    5" sığar.
    face id vs olacaksa a11 ile gelir.
    a12 çıkacak zaten kısa bir süre sonra.

iphone se çıktığında 6s işlemcisiyle gelmişti.

fiyat uygun olmayacaktır ama

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    bu tasarımda face id mecbur olacak apple siddin sene arkaya parmak okuyucu koymaz zaten fotolarda da gözükmüyor, face id işine girdi hali hazırda geliştirmeye çalışıyor ve onlara göre daha güvenli kesinlikle ordan yürüyecektir, face id varsa a11 lafınıza katılıyorum ama kesin bir şey diyemeyiz,

5inç sığar dediğiniz sanırım eski 4 inç kasa boyutuna 5 inç sığar diyorsunuz, eski 4inç kasa boyutuna çerçevesiz 4.8 inç sığıyor ben pisagordan hesaplamıştım onu uzun uzun bi ara:D tabi notch var 4.8 inç notch çıkınca kullanılabilen alan 4.6 , 4.65 falan kalır sıkıntı değil, 4inç kasasının boyutunu hafif büyütüp 5inç yaparlarsa bomba olur,harbi fiyatına bakmadan alırım sanırım çünkü küçük telefon takıntılıyım piyasada küçük telefon bırakmadılar,

ve yine ekleyeyim bazı kaynaklara göre telefonun boyutu 121*55, iphone se nin boyutlarından 123*58 bile küçük böyle olursa 4.5 inç civarı olur, kullanılabilen 4.3 4.4e falan düşer,

evet 6s işlemci meselesini biliyorum ben de böyle düşünüyorum, ama a10 diyen çok kaynak var o yüzden a10 soru işaretleri devam ediyor bana sorarsanız %80 90 a11,

fiyat uygunlugundan miktar olarak kastınız nedir? 4bin civarı mı düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 12 Mayıs 2018; 1:52:27 >

• E zaten SE serisinin özelliği küçük olması :d

• Kulaklık girişi hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.