Şimdi Ara

iPhone pil kullanımı hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2.el iphone xs max satın aldım ancak daha ilk kez iphone kullanan biri olarak pil performansı konusunda hayal kırıklığına uğradım. pil sağlığım %83 fotoğrafta gördüğünüz gibi bir pil kullanma istatistiği bu pil sağlığı ile normal mi eğer pil değişimi yapsam daha iyi(daha iyiden kastım gözle görülür bir değişme) bir performans alırmıyım aydınlatırsanız sevinirm

iPhone pil kullanımı hk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pil sağlığı düşük ayrıca cihaz zaten eski çok bir şey beklemeyin yani. Pil değişimi bir nebze daha iyi şarj süresi verir ama dediğim gibi çok bir şey bekleme eski cihaz.

• eskiden kastınız nedir tam olarak mah değeri olarak 14 ile neredeyse aynı ama galiba bu değere bakmıyorsunuz

• Flaquan kullanıcısına yanıt
    5 yıllık bir cihazdan bahsediyoruz ve hiç pil degismediyse degistirin tabiki 14 ile batarya mah degeri aynı olabilir ancak aralarında teknoloji farkı var. İos 12 ile çıkış yapmış cihaz şuan ios 16 kullanıyorsunuz pilin erken bitmesi normal çünkü işlemci daha çok çalışıyor ve pile yükleniyor. Orjinal batarya ile degişmenizde fayda var fark olacaktır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.