Şimdi Ara

iphone nunuza mp3 leri zil sesi yapma cok basit (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
6
Favori
159.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuyu hortlatayım itunesden resımlı anlatım vardı beceremedım bu konu super dırek oldu benım gıbı beceremeyenler cok ugrasmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbleda

quote:

Orjinalden alıntı: candanemre

:) koskoca milyarlık telde mp3leri zil sesi yapmak için bunlarlamı uğraşılıyo..

misgibi ciğer kokuyor arkadaşlar sizde alıyorsunuzdur kokuyu .

yıllar olmuş adam haklı böyle telefona bu kadar ve bunun benzeri daha basit şeyler konulamaz mıydı? 4s telefonum var ama istediğim müziği direk telefon müziği yapamıyorum. çok ilginçç
  • Guzel
  • bu forum lazım güncellensin yardımcı olanlara teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: d_e_s_i_r_e

bendemi bi eksiklik var arkadaşlar.aslına bakılırsa herşekilde iphone uma ama ringtonemaker ile olsun ama farklı yollarla olsun bi şekilde zil sesimi oluşturabiliyorum ama nedense bahsedilen yöntemle yapamıyorum.bi kaç arkadaşıma danıştım forumda acaba benim yaptıklarımın aksine bişi mi yapılıyor diye.onların bana söylediklerindede hiç bir fark yok.yukarıdaki siteden for iphone olan ringtone u(m4r. uzantılı) indrip itunes üzeirnden ringtone a ekleyip daha sonra sync diyorum.ama iphone da göremiyorum.bi fikri olan ?

http://www.iphoneturkey.biz/2012/01/itunes-10-5-ile-iphone-icin-zil-sesi-hazirlama.html

bilmiyorum ama herkes link veriyor site adı yazmadan herhalde yasak değil şu üste verdiğim linkten bende 4s ime güzel zil sesleri yarattım kendi pc arşivimden
    çokda kolay oldu ilk birincisi zor biraz bu dosya uzantıları değişiminde takıldım sonra buldum sayfanın en altına koymuşlar onuda
    hemen hazırlaman 2 dakka sürüyor alıştınmı
  • Boyle basit bir sey icin bile, uğraşırıyorlar. Yazık.
  • peki bende bu zil sesleri hakkında bir şey soracağım
    jb siz telefonlarda mutlaka i tunes üzerindenmi zil sesi yapacağız bunun başka yolu yokmu
    gerçi ben yaptım ama çok vaktini alıyor adamın
    bu ringtone yi indirdim free site zil seslerinide telefonuma yüklüyorum ama zil sesi kısmında görünmüyor
    illa jb limi olması gerek onu anlamadım
  • yokmu düzgün bi programı şunun uğraştırmadan
  • çok saol aradaşım bende bunu arıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: d_e_s_i_r_e

sonra bu indirdiğini nasıl zil sesi yapıcan indirince otomatik zil sesi oluyomu :D

Kardeş ben iTools dan attım bu daha kolay sende dene bence ben hemen atım
  • niye bu kadar kasıyorsunuz ki? cydia'dan UnLimTones'u indirin. Audiko'nun uygulamasıdır. istediğiniz şarkıyı arayın ve download diyin yeter. istediğiniz zil sesi direkt sesler menüsü içine geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbleda

quote:

Orjinalden alıntı: candanemre

:) koskoca milyarlık telde mp3leri zil sesi yapmak için bunlarlamı uğraşılıyo..

misgibi ciğer kokuyor arkadaşlar sizde alıyorsunuzdur kokuyu .

Fenaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

EK OLARAK
    http://www.zedge.net/

Teşekkürler Hakan hocama ve bu sayfayı açan arkadaşıma. İTunes ile yapıyordum ama güzel müzikler mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutavcisi67 -- 31 Ocak 2012; 19:20:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

niye bu kadar kasıyorsunuz ki? cydia'dan UnLimTones'u indirin. Audiko'nun uygulamasıdır. istediğiniz şarkıyı arayın ve download diyin yeter. istediğiniz zil sesi direkt sesler menüsü içine geliyor.

Buda başka yöntem Reyiz

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluerdem -- 31 Ocak 2012; 20:41:59 >
  • paylaşım için teşekkür.ancak sanki böyle hariçten mp3 çalınca çin malı ayfonmuş gibi oluyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

niye bu kadar kasıyorsunuz ki? cydia'dan UnLimTones'u indirin. Audiko'nun uygulamasıdır. istediğiniz şarkıyı arayın ve download diyin yeter. istediğiniz zil sesi direkt sesler menüsü içine geliyor.

bizim telefon jb siz jb siz telefonlarada geliyormu arkadaşım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.