Şimdi Ara

iphone nunuza mp3 leri zil sesi yapma cok basit (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
6
Favori
159.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İOS 7,2 IPHONE 5 kullanıcısıyım yukarıda yazan arkadaşın dediği gibi attığım parçayı zil sesi olarak atayamıyorum gözükmüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: www.Empe3.de.vu

bu siteye gidip istediginiz mp3 u siteye yukleyip sonra karsiniza gelen asamada istediginiz yerden kesip alin ve indirin..

http://audiko.net/

Bir diger kolay yontem ise iTools ile mp3 dosyasini istediginiz yerden kesip direk otomatik olarak telefona atması.. Ve bu daha kisa suren bi islem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ben anlamadım veya yapamadım bende itunes ve itols ikiside kurulu ben resimlerede baktım telefondan bilgisayara veya bilgisayardan telefona müzük atma işlerini yapıyorum onda sıkıntı yok ancak..zil sesi olayını anlamadım gitti?biri yardım etsin bir zahmet...iphone 4s
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerAd

Arkadaşlar ben anlamadım veya yapamadım bende itunes ve itols ikiside kurulu ben resimlerede baktım telefondan bilgisayara veya bilgisayardan telefona müzük atma işlerini yapıyorum onda sıkıntı yok ancak..zil sesi olayını anlamadım gitti?biri yardım etsin bir zahmet...iphone 4s

Male ringtonesa tıklayın oradan şarkıyı seçip yapın hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki gün önce itools ile telefona attığım zil sesleri bugün baktım hiç birisi yok, bir kaç sesi belirli bir kaç kişiye atamıştım ama o kişilerden birisi bugün arayınca atadığım ses yerine iphondaki açılış sesi çaldı, zil seslerine bir baktımki hepsi uçmuş, nasıl olduysa silinmişler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • resimdeki komutların hepsını yapıyorum fakat şarkı ringtone düşmüyor ? ve doğal olarak zil sesi yapamıyorum hala ??
    çıldıracam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

Hiçbir siteye falan gerek yok..

iTools 2012 'yi bilgisayarınıza yükleyin yeter..
    İstediğiniz mp3'ü seçin, o çevirip iphone' da zil sesleri dosyasının içine atsın.
    Bu kadar basitmiş. Bende bugün öğrendim

jailbreak'siz MP3'LERİ IPHONE ZİL SESİ YAPMA % 100 KESİN ÇÖZÜM

iphone nunuza mp3 leri zil sesi yapma cok basit

Alıntıdır..

Bu kadar Basitmiş..
    mp3'leri İmport yapmadan önce SAĞ TARAFTAKİ MENÜDEN Ringstone yazılı olanı seçin, ondan sonra İmport ile istediğiniz mp3'ü bilgisayarınızdan seçin, o çevirip zil sesleri içine atsın...
    Ben 20 tane mp3'ü, bu yöntemle 10 dk. da çevirip iphone'a yükledim..

hocam dediğinizi yaptım ama bir türlü beceremedim

bir bakabilirmisiniz ?

• 2-3 ay kadar önce , itunes'in son sürümünü güncellediğimde, itools bende de çalışmamıştı.. itunes'i güncel halini silip eski bir sürümünü netten bulup indirdim o zaman itools çalıştı..
    sorunu tam anlamadım ama itunes programınız en güncel sürümse bu sorun olabiliyor. Galiba son sürümlerde itools'u engellemek için birşeyler eklediler.
    itunes'in son sürümünü kaldırıp , eski bir sürümünü netten bulup bilgisayara kurun. sonra bu itools işlemlerini tekrar deneyin..
    (itunes'in otomatik güncellemesini de kapattım. )
    Bende şuan sorunsuz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 29 Aralık 2014; 20:12:52 >
  • yolcum kullanıcısına yanıt
    son sürüm değil 11.4.0.18 sürümü :(
  • Arkadaşlar ben bilgisayarımda Xp kullandığım için İTunes yükleyemiyorum XP'ye izin vermiyor ituns yüklemesine.
    bende zil sesi yüklemek istiyıorum İ tunesiz yüklemenin bir yolu yokmudur bu zil yüklemenin ya :( yardımcı olursanız çok sevnirim..
  • Teşekkürler,Faydalı Bir Paylaşım Olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.