Şimdi Ara

iphone müzik için bluetooth kulaklık önerisi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
0
Favori
13.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

Memnunmusunuz?earpods a göre dahamı iyi dahamı kötü?

yarın elime ulaşırsa bilgilendiririm sizi, kablo ile dinlemeyi pek sevmiyorum ben ayrıca o yüzden aldım
  • Mr.Gencer kullanıcısına yanıt
    bende kablo karmaşasından kurtulmak için istiyorum.birde iphone 7de kulaklık girişi yok.soğuttu açıkcası beni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen aynen bende de iPhone 7var
  • Bugün sony sbh54 bluetooth kulaklığımı satışa çıkardım. beklediğim gibi çıkmadı maalesef. o nedenle ipod nanoya geri döndüm. bluetooth'un gelişmesi için bayağı zaman lazım maalesef.
  • Hocam çok memnunum diyodum hayırdır neden satışa çıkardın?

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    konuşmak açısından sorun yok ama müzik dinlemek maalesef yetersiz, sesi düşük kaldı bana bende onun yerine ipod nano birde aşağıdaki kulaklığı aldım

http://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/jabra-wave-bluetooth-kulaklik-100-93050000-60-P142583933
  • hocam benimde kafama takılan oydu.çünkü aldığınız kulaklık 3.0 destekli ve müzik kulaklığı değil.benşm kafamı kurcalıyanda buydu.ben jbl reflect düşünüyorum artık ciddi ciddi.en azından ses konusunda adı olan marka.onun kulaklığının kötü olacağını zannetmem.

yine söylüyorum müzik dinlemek istiyorsan ve yüksek ses istiyorsan bluetooth hiç düşünme. amerikada satılan ipodlardan alabilirsin çünkü ab ülkelerinde satılan cihazlara ses kısıtlaması getirilmiş o nedenle ses çıkmıyor bu meretlerden
  • yok hocam yüksek ses takıntım yok.benim amacım kaliteli müzik dinlemek.iphone 7de kulaklık girişi kaldırılınca tek yerden giriş yapmak zorunda kalıyoruz.hem şarj ederken müzik dinlemek hemde lightning yuvasının çok kullanımdan aşınmasını önlemek için bu yola başvuruyorum.bence gerçek bluetooth müzik kulaklığı alın sizde.jbl,dolby,bang olufsen tarzı bluetooth kulaklıktan çok iyi ses geleceği kanaatindeyim.zira ses konusunda tepede yer alan firmalardır bunlar.

peki o halde ben bekleyeceğim ve senin deneyimlerini merakla izleyeceğim ben şimdilik vazgeçtim :) ama olurda bir mağazada deneme şansım olursa bu fırsatı da kaçırmam :)
  • Tamam hocam.bu hafta içi jbl alabilirim fakat nette uygun fiyata beats buldum.pazarlık yapcam adam indirirse beats alıcam.zaten adamların sloganı kablolu seviyesinde yaptığımız kulaklık diyordu :)

hayırlısı olsun deneyimlerini merak ediyorum :)
  • tmama hocam burdan paylaşıcam deneyimlerimi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

Tamam hocam.bu hafta içi jbl alabilirim fakat nette uygun fiyata beats buldum.pazarlık yapcam adam indirirse beats alıcam.zaten adamların sloganı kablolu seviyesinde yaptığımız kulaklık diyordu :)

Bugun sabah powerbeats 2 wireless beyaz aldım adı lazım olmayan bir teknoloji magazasından. Ses kalitesi çok çok iyi fakat ses düzeyi bana çok düşük geldi, bass derseniz ben earpodsun daha iyi oldugunu düşünüyorum. Ama kulaklık kalitesi kulaga oturuşu mükemmel. Kısacası ben aradığımı bulamadım. Sanırım bu kablosuz kulaklık işinden vazgeçecem.

• Yine söylüyorum hep söyleyeceğim iyi müzik dinlemek istiyorsanız bluetooth kulaklıklara şuan bulaşmayın hiç pişman olursunuz. O nedenle ipod nano 7. nesil (amerika menşeili) + cx 3.00 ile yoluma devam ediyorum ben
  • oooaaa O kullanıcısına yanıt
    hocam kaça aldınız?aynısını bende şimdi almayı düşünüyorum ama neyini beğenmediniz?

• 675 tl'ye aldım biraz pahalı oldu ama sıkılmıştım araştırmaktan. Ben ses yüksekliğini az buldum, ses yüksekliği benim için önemli çünkü salonda kullanacam ve iğrenç salon müziklerini duymamam gerek. Yani kararını değiştirmiş gibi olmayım ama o kadar para vemeye değmezmiş bu beats. Bence jbl al geç derim.

Ben aynı kulaklığı 400 tl ye buldum hocam.ben ses yüksekliğinden ziyade kaliteli ses duymak isterim.jbl den iyimidir acaba ses kalitesi fikriniz varmı?

400 tl iyi fiyat.Degeride anca o kadar zaten. Ses kalitesi olarak gayet iyi, jbl'den de iyidir diye düşünüyorum.

Tam alıcaktım fakat netteki sahte beats leri gördüm kıtusuna kadar birebir aynı.riske girebilir miyim bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.