Şimdi Ara

iphone müzik için bluetooth kulaklık önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
13.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ip7 plus a geçtim.3.5 mm girişi yok bu yüzden hem lightning girişini çok fazla kullanmamak ,hem şarj ederken müzik dinlemek hemde artık kablo derdinden kurtulmak için bluetooth kulaklık almak istiyorum.asıl amaç müzik dinlemek bununla.

soruların şunlar müzik kalitesinde düşüş olurmu?

sadece idareten 50 tl lik falan kulaklıklaramı bakayım yoksa almışken kalitelimi olsun?

son olarak tavsiyeleriniz nedir?max.300 tl bütçe.benim bulabildiklerim jbl reflect contuar var bide jbl reflect mini var.daha uygun fiyata aynı kalitede önerileriniz varsa bekliyorum.

birde unutmadan iphone uyumu olması gerekiyor.yani kumandadan şarkı değiştirebilmeliyim.

Edit:powerbeats2 aldım arkadaşlar.Kulaklığın ses kalitesi muazzam.her tonu enstürümanı duyabiliyorsunuz.ses berraklığı harika.ve ses yüksekliği muazzam.yorumlarda sesi az geldi denmiş ama bundan fazlası zarar ki ben son sesi açamadım.yarısını biraz geçebiliyorum.son ses denediğimde ise hiçbir bozulma görmedim.iphone ların kutusundan gelen earpods lardan ses kalitesi ve yüksekliği açısında 2-3 gömlek üstün.hemde bluetooth olmasına rağmen.kulağa oturuşu mükemmeö hiç acıtmıyor ve tam oturuyor.olumsuz olarak söylebilceğim şey bass ları biraz az geldi.yani earpods la hemen hemen aynı.beats kullanıyosam biraz daha bass isterdim açıkcası.veya ayrıca beats in app i varda bass ayarı oradan yapılıyor olabilir ama ben bilmiyorum.birde bluetooth olmasından kaynaklı heralde kumandadan ses açma kapama şarkı atlatma falan yaparken saliselik gecikme oluyor.veya iphone dan şarkıyı ileri sardığınızdada aynı saliselik gecikme oluyor.sonuç olarak ben gayet memnunum.almak isteyenler rahatlıkla alabilirler.batarya durumunu tam doldurup deneyeceğim.şimdilik birşey söyleyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anatolianwarrior -- 24 Aralık 2016; 22:56:34 >

• up
  • hocam ben meizu ep 51 aldim Trden 125 tl ye internette araştırmanı tavsiye ederim.Ben çok memnunum hem ses kalitesinden hem kullanım kolaylığı açısından
  • optimus95 kullanıcısına yanıt
    hocam cevap için teşekkürler.ne kadar kullanım süresi sunuyor bu dediğiniz kulaklık?ayrıca kabloluya göre ses kalitesinde kayıp varmı?bana earpods kalitesi bile yeterli seviyede.son olarakta iphone la şarkı değiştirme ,arama yapma ,siri vb. işlemleri yapabiliyor musunuz?

edit:hocam ürünü inceledim.herkes çok beğenmiş.tam bir fiyat performans ürünü demişler.çok beğendim gerçekten.başka böyle öneriler varsa çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anatolianwarrior -- 28 Kasım 2016; 15:40:7 >
  • up
  • Samsung Hs3000 var ben de 1 senedir kullanıyorum memnunum ben
  • Bende apple ın çıkarcam deyipde çıkarmadığı kulaklığı bekliyorum ama hiç de bir gelişme yok
  • SONY SBH54 Almayı düşünüyorum bende. En büyük avantajı ise radyo dahili olması internetten bi araştırın bence 😉
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimus95

hocam ben meizu ep 51 aldim Trden 125 tl ye internette araştırmanı tavsiye ederim.Ben çok memnunum hem ses kalitesinden hem kullanım kolaylığı açısından

nerden aldığınız sormak isterim, ben powerbeats kullanıyorum ancak eşime almak üzere kulaklık bakmaktayım.
  • hocam dediğiniz samsung un kalitesi iyimi? iphone uyumu varmı?

sony yede baktım hocam ama fiyatı bayağı pahalı.
  • qcy qy11-12 ve 19 modellerini buldum.bunların fiyatları 100 tl yi geçmiyor.herkeste olumlu yorumda bulunmuş.kullanan bilgisi olan varmı?
  • gduman G kullanıcısına yanıt
    Hocam aliexpresste de var ancak dolar yüzünden arada çok fark yok bende teknostore üzerinden aldım gecen cuma günü black friday sebebiyle 125 tlye geldi.şu an 139 tl,yine de alinabilecek seviyede,
  • Beats solo 2 kablosuz olanından almayı düşünüyorum sahibinden üzerinden bir kişiyle anlaştım sıfır space grey modelini 450 tl ye verecek nasıl alınır mı sizce arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimus95

Hocam aliexpresste de var ancak dolar yüzünden arada çok fark yok bende teknostore üzerinden aldım gecen cuma günü black friday sebebiyle 125 tlye geldi.şu an 139 tl,yine de alinabilecek seviyede,

Ürünü siz yazdıktan sonra teknostore üzerinden fiyatı gördüm ancak mağaza hakkında daha önce bir fikrim olmadığı için güvenememiştim. Tekrar bakayım teşekkürler.
  • anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    İş yerinden bir arkdaşım aldı. Ben çok beğendim. Bütçe olarak 300 tl demişsiniz. Bende o yüzden söyledim. Şuan 325tl'ye bulmak mümkün...
  • Arkadaslar bende Bluetooth kulaklik ariyorum ama In-Ear olmayan. Airpod gibi, kulagin icine kadar girmeyen bir kulaklik ariyorum.

Var mi öneriniz?
  • EFSANEBRAD kullanıcısına yanıt
    300 tl hani jbl ,beats ,harman tarzı kulaklıklara verebilirim hocam.normal kulaklık için çok gibi.
  • Kesinlikle alacağınız kulaklık fiyat performans olarak Samsung hs3000 olmalı.. Hem gürültü önleyicili kulaklığı hem istediğiniz kulaklığı takmanıza olanak sağlaması kendi üzerindeki multi medya tuşlarıyla bütün ihtiyacınızı karşılayacağını düşünüyorum.. 1 yıldır kullanıyorum.. yakında sitemde de ufak bir incelemesini yayınlamayı düşünüyorum.. size yardımcı olduysam sitemi ziyaret edebilirsiniz:)

apple-tr.com
  • dishekimin kullanıcısına yanıt
    hocam şarjı ne kadar gidiyor?earpods kalitesinde ses verebiliyormu?kumandası iphone dada koteole olanak sağlıyormu?bu arada sitenizi ziyaret edicem :)
  • https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01GNYFT8E/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1480441139&sr=8-1&pi=SY200_QL40&keywords=bluetooth+in+ear+headphones&dpPl=1&dpID=31EklAXKTxL&ref=plSrch

hocam bu ürüne bakın derim amazon da kargo bedava harika kulaklıklar var, yorumlara göre en iyi kulaklardan biri bu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.