Şimdi Ara

iphone müzik için bluetooth kulaklık önerisi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
13.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu ilk günden beri takip ediyorum. Hatta sony sbh54 kulaklığı ilk ben tavsiye etmiştim çünkü arkadaşım kullanıyordu. Alma niyetim vardı fakat şimdi bende vazgeçtim. Diğer önerileride degerlendiricem jbl'ye yönelicem sanırım bende. Takipteyim 👀
  • EFSANEBRAD kullanıcısına yanıt
    bende jbl yöneldim fakat bir arkadaş vasıtasıyla powerbeats2 yi 400 tl civarına alıcam gibi.jbl 330-350 tl civarında.hangisini almak mantıklıdır ne diyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Powerbeats2 o fiyata bulduysanız kaçırmayın derim fakat orjinalliğinden emin olmanızda fayda var! Görmeden almayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben rusyada bulundugum donemde sahtelerini cok gordum nerdeyse tum telefoncularda vardi, o zamanlar pek ilgimi ceken bir marka olmadigi icin dikkat etmiyordum ama gercektende sahtesini ayirt etmek mumkun degil. İllaki Türkiyede de vardır sahteleri. D&R internet sitesinde jbl fiyatları uygun gibi geldi bir bak istersen.

• EFSANEDRAD bende şüpheye düştüm 2 saattir araştırıyorum cihazı.apple ı aradım ve seri numarasından kontrol ettirdim.yüzde yüz orjinal alabilirsiniz gönül rahatlığıyla dedi.kutunun resimlerine baktım fiyat barkodu falan herşey duruyor açılmamış zaten.zaten elden alıcam.başka kontrol edebilceğim bişeyde yok herhalde.

oooaaa hocam yukarda anlattım durumu orjinallikle ilgili.jbl baktım d&r'a ama daha pahalı geldi bana.350 den aşağı yok fiyat.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    O halde hayırlı olsun diyelim 😇

Sanırım ben bir çılgınlık yapıcam Brainwavz modeli gözüme çarptı şimdi. Kablolu olarak zaten hali hazırda Brainwavz m3 modeli vardı bende. Blu200 modeline takıldım şimdide. Biraz daha düşünüp jbl yada brainwavz BLU 200 ikisinden birini alıcam..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QCY QY12 kullanan var mı arkadaşlar kulaklığın bass özeliği nasıl acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TALLEX -- 23 Aralık 2016; 17:11:11 >
  • EFSANEBRAD kullanıcısına yanıt
    TALLEX kullanıcısına yanıt
    saolun hocam sizede hayırlı olsun.brainwavz gerçekten çok iyi.bende 100 tl geçmicek dedim 300 oldu şimdi 400-500 kere çıktım sizde bir çılgınlık yaparsınız artık :)

TALLEX ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlar gayet memnun.fiyatına göre iyi diyorlar.

• Hocam bu jabra rox u kullandıktan sonra earpodsa hayatta dokunmam ben çok iyi yav
  • Mr.Gencer kullanıcısına yanıt
    aldın mı hocam jabra yı?nasıl kalitesi falan memnunsun galiba.

• yine söylüyorum yazık günah o paraya. ben olsam o paraya bir tane amerikadan alınmış ipod nano 7. nesil onun yanına da 140-150 liraya jabra wave alırdım.
    Hocam Awei A920BL daha iyi dediler sizin düşünceniz nedir ikisinin arasında kaldım
  • TALLEX kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kablo derdinden de kurtulmakta istiyom artık.ayrıca niye ekstradan cihaz alayım ki ben tek cihazda işi bitirmek istiyorum.beats kulaklığının earpods tanda kötü olabileceğini zannetmiyorum.hem cihaza girişten kurtulmak hemde kablo karmaşasından kurtulmak istiyorum.

TALLEX ben denemedim ama qy11 çok övülüyor.kullanan arkadaşım var gayet memnun.f/p ürünü olarak düşünülebilir.o dediğiniz kulaklıkta gayet iyi ve f/p ürünü olabilir.ama çok büyük beklenti olmamasında fayda var.

Aldım hocam malzeme kalitesi süper ses ve ses yalıtımı baya baya iyi

• Mr.Gencer kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam kaça aldınız?

Bende powerbeats2 yi aldım.cevap yazan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.sizlerin sayesinde birçok markayı inceleme fırsatım oldu.öncelikle biraz kulaklıktan bahsedeyim almak istryen arkadaş olursa yardımcı olması amacıyla.

Kulaklığın ses kalitesi muazzam.her tonu enstürümanı duyabiliyorsunuz.ses berraklığı harika.ve ses yüksekliği muazzam.yorumlarda sesi az geldi denmiş ama bundan fazlası zarar ki ben son sesi açamadım.yarısını biraz geçebiliyorum.son ses denediğimde ise hiçbir bozulma görmedim.iphone ların kutusundan gelen earpods lardan ses kalitesi ve yüksekliği açısında 2-3 gömlek üstün.hemde bluetooth olmasına rağmen.kulağa oturuşu mükemmeö hiç acıtmıyor ve tam oturuyor.olumsuz olarak söylebilceğim şey bass ları biraz az geldi.yani earpods la hemen hemen aynı.beats kullanıyosam biraz daha bass isterdim açıkcası.veya ayrıca beats in app i varda bass ayarı oradan yapılıyor olabilir ama ben bilmiyorum.birde bluetooth olmasından kaynaklı heralde kumandadan ses açma kapama şarkı atlatma falan yaparken saliselik gecikme oluyor.veya iphone dan şarkıyı ileri sardığınızdada aynı saliselik gecikme oluyor.sonuç olarak ben gayet memnunum.hatta bu fiyata aldığım için 2 kat daha mutluyum.bu yazıyo konu başınada edit licem yararlanmak veya almak isteyenlere güzel bir kaynak olur.başka sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Gencer

Kaça aldın nerden? Hepsiburda da 270 e jabra rox var ama orjinalmidir acaba?

200 civarlarına alabileceğim en iyi kablosuz kulaklık ne olabilir acaba? 7 plusta kullanıcam.
  • Philips SHB5250PK/00 Bluetooth Kulaklık nasıldır arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Gencer

Kaça aldın nerden? Hepsiburda da 270 e jabra rox var ama orjinalmidir acaba?

200 civarlarına alabileceğim en iyi kablosuz kulaklık ne olabilir acaba? 7 plusta kullanıcam.

Aynen ben o 270 olandan aldım orijinal hocam ve hemen gönderiyorlar yorum da yaptım Hepsiburada üzerinden

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmtca

Philips SHB5250PK/00 Bluetooth Kulaklık nasıldır arkadaşlar ?

Bende 150-200 tl civarlarına kadar bir model arıyorum, bu kulaklıkta o fiyatlarda, eğer ses kalitesi iyiyse, kopmalar olmuyorsa düşünebilirim.
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    Valla hocam verdim siparişi ben gelince haber ederim

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.