Şimdi Ara

iphone müzik için bluetooth kulaklık önerisi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
13.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kyilmaz hocam teşekkürler tavsiyeniz için.bugün media markt taki arkadaşlarda gösterdi sizinkini.bakalım olmazsa ona bile dönebilirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    yusuf_turan Y kullanıcısına yanıt
    Az önce alet kargodan bana ulaştı, açtım denedim ve tam istediğim gibi :) hiç diğerlerini düşünmene gerek yok başlı başına güzel bir alet :)

iphone 7 plus+ sennheiser cx 3.00 kulaklık ile kullanıyorum.

ipod nanodan sonra ilaç gibi geldi, umarım pil performansıda iyidir :)

buradan yusuf_turan kardeşime de teşekkürlerimi iletiyorum :)
  • Ses kalitesi nasıl peki?kayıp falan varmı?veya uzaklaşınca kopma vs. saolsun yusuf turan hocam cevapladı ama siz yeni almışınız ilk ağızdan duyayım :)

sennheiser cx 3.00 kullanıyorum dışarıdaki sesleri duymuyorum radyoyu açtığımda mp3lerde de öyle. konuşma da yaptım annemle ve kız arkadaşımla annem gayet net duyuyorum dedi kız arkadaşımda azcık boğuk geliyor sesin dedi. yarın son güncellemeyi yükleyeceğim.

bir kopma vs yaşamadım
  • Yani kabloluya göre bi kayıp yaşamadınız seste demi hocam?normal jack girişine göre fark yoksa çok iyi olur aslında.

eskiden samsung HS3000 (http://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/samsung-stereo-bluetoth-kulaklik-siyah-hs3000-P132698452?cid=604001&gclid=CIehoLCKgdECFRGeGwodOEsPtg&gclsrc=aw.ds) almıştım ama hiç memnun kalmadım ama bundan çok az bir ses kaybı olduğunu gördüm o da çok rahatsız edici derecede değil yarın güncelleme yapacağım o zamanda görmem lazım. şimdi sıra pil performansında
  • Bir tam gün kullanın hocam pil konusundada yorum isticem :) ses kaybı azıcık var diyosunuz.

eğer kaliteli bir kulaklığın varsa ben çok sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum ama kötü bir kulaklığın varsa verim bekleme bence
  •  iphone müzik için bluetooth kulaklık önerisi
  • Kaliteli yok ama eğer bunu alırsam diyorum bang olufsen falan alırım diyodum.kutunun içinden çıkan kulaklık nasıl kalitelimi?

• Eğer uygun bir şey istiyorsan Aliexpress'e bak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    kutunun içerisindeki kulaklığı hiç açmadım açıkçası öyle duruyor kutusunda ama yorumlarda çok iyi olmadığı söyleniyordu
  • Tamam hocam teşekkürler yorumlad için.değerlendiricem artık.

• hocam naptın?
  • yabancı bi yazılım-ses mühendisi arkadaşa sordurttum.oda jbl reflect mini veya contour u önermiş.şimdi kafam allak bullak oldu.her yeni bi tavsiye gele gele alamıcam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anatolianwarrior -- 21 Aralık 2016; 8:56:21 >
  • Merhabalar, bende 1 haftadır kulaklıkları inceliyorum ama bir sonuca varamadım. Kulaklığı tek kullandığım yer spor salonu ve açık havada koşu yaptıgım günler. Diğer zamanlarda zaten işte oldugumdan pek dinlemeye vaktim olmuyor. O yuzden hem kulaga iyi oturacak hemde ses kalitesi spor salonunun iğrenç müzik sistemini bastıracak kalitede sesi olan bir kulakıl arıyorum. Salondaki arkadaşlarımda jabra sport coach ve pulse var ama sesi çok düşük geliyor. Açıkçası bende earpods kulaklığın altında kalmayacak kadar kaliteli birşey arıyorum. Fiyat çok önemli değil ama 1000 tl'de vermek biraz israf gibi geliyor bana. Ne önerirsiniz?
  • oooaaa O kullanıcısına yanıt
    hocam aynı durumdayız.ben sporda değil normal dışarıda kullanabileceğim kulaklık arıyordum.işte mühendis arkadaşa jabra,jbl falan sorduk o direk jbl dedi.şu anda fiyatı 330 tl civarı.ben daha uyguna bulurmuyum diye aradım ama yok.bende 1000 falan veremem kulaklığa.ama 700 falan verebilirseniz beats veya bang olufsen e bakabilirsiniz.şu anda jbl mantıklı gibi duruyor zaten spor için yapılmış müzik kulaklığı.

• Ben jabra rox aldım hocam
  • Ses kalitesi ve yüksekliği nasıl?

• Mr.Gencer kullanıcısına yanıt
    Memnunmusunuz?earpods a göre dahamı iyi dahamı kötü?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.