Şimdi Ara

İphone mu İpad mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakın zamanda yurt babam yurt dışına çıkacak. Yurt dışında 2.el ipad ve iphone piyasası gayet uygun. Telefonum samsung ama ekranda kırık falan var. Şimdi sizce ipad pro-air2 wifi modelini mi aldırayım yoksa 2.el bir iphone 6s ve ya se mi?

• hocam telefonunuzun modeli nedir? maliyetinden dolayi iphone se alinip yaninda daha dusup bir ipad modeli de dusunebilirsiniz. guzel bir kombinasyon olacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A5 2015

• 1 tanesini seçme sebebim gümrükteb dolayı çünkü tek çocuk değilim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kutalmis2001

1 tanesini seçme sebebim gümrükteb dolayı çünkü tek çocuk değilim :)

anladim hocam. bence her halukarda se alin. artan paraya turiyede biriktirip ipad alirsiniz. se cok daha kullanisli geliyor 4 inc olmasi. bende de s7 edge var, ancak sirf kullanisli oldugu icin ip se alacagim.

• İpad alma sebeplerini belirle daha sonra kullandigin cihazi kullamip kullanamiyacagini belirle ortaya cikan karar senin tercihin:)))

• Evde dinlenirken Film ve dizi seyretmek için iPad iyi oluyor. Hem iPhone yorulmuyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sebebim dizi izlemek internette takılmak clash of clans falan ama bir yandanda telefon kırık olunca iphone mu alsam diye düşünüyorum
  • kutalmis2001 K kullanıcısına yanıt
    Sen kendine güzel bi oyun laptopu al daha sonra bi tane telefon al illa iphone şart değil paranla hareket et zevkinle isteklerinle değil:))ipad almayi cok istedim halende düşünüyorum ama iş yerinde 5 senelik laptop evde yenilemeye caliştiğim masaüstü varken ipad gereksiz kaliyo seneden seneye iphone yeniliyorum :)

• :D oyun işi için toplanmış pc ve konsolum var ben ekranıda iyi olsun diye ipad lere bakıyordum elimden 2 ipad geçti ama 1 şey almam gerektiği için iphone la arasında kaldım :D
  • kutalmis2001 K kullanıcısına yanıt
    Eylülü bekle keyfine bak ozaman bu seri bitti artik alinmaz en iyis beklemek.!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.