Şimdi Ara

İphone için en iyi uygulamaları bu başlık altında toplayalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
30.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biliyorum boyle bir konu var diyeceksiniz fakat o konular 2 3 sene oncenin konuları. Orda konuşulan oyunlar cok eskidi. Bende yeni iphone alipta oyun yüklemek isteyen arkadaslar için bu konuyu açtım.

Benim önereceğim oyunlar:

Real soccer 2010: En begendigim futbol
    oyunu. Hiç bıkmayacagınız bir oyun diyebilirim.

Fifa World Cup : Çok garip ama sadece 39 mb. Oyunda sadece dünya Kupası'na giden takımları değil tüm takimlar ile
    oynayabiliyorsunuz. Evet bu demek oluyor ki Turkiye ile Bosna hersekli,
    estonyali ispanyali eleme grubundan oyuna baslayabiliyoruz demek. Grafikler biraz kotu fakat Türkiye ile kupayı kazanmak için katlanabileceginizi düşünüyorum. Birde oyun en zor da bile çok kolay o yüzden kaleciler panter yapmışlar.

Real Racing: Arabanin icinden oynadığınız bir yarış oyunu yine hiç sikilmayacaginiz bır oyun. Kariyer modunu çok beğendim şahsen.

Lemonade Tycoon : Bugun keşfettiğim ve bağımlısı haline geldiğim bir oyun. Oyunda seyyar limonatacilik yapıyorsunuz. Cesitli yerlerde limonata satabiliyorsunuz. Fakat en iyisi alışveriş merkezi çünkü inanılmaz bir kalabalık var. Birde iyi bir limonata tarifi bulmalısınız. Ama her yerde insanların damak tadı aynı olmuyor. Mesela ben alışveriş merkezi için olan doğru tarifi buldum. Fakat başka yerlerde bir türlü bulamadım. Birde dikkat edin limonatanin fiyatı 1.10 doları aşmasın. Yoksa kimse almıyor genelde. İsteyene tuyolar verebilirim. Bir pm yeter.

Roller Coaster 3d New York: Anlayacaginiz üzere roller coaster oyunu. Hızınızı vs. Doğru ayarlayarak bir yere ulaşmaya çalışıyorsunuz. Yolcuları eglendlrmeyi de unutmayın. Bu oyunun başka versiyonları da var fakat ben en çok bunu beğendim.

Enigmo 2: Enigmonun yenisi. Anlatmaya gerek yok sanırım.

Parking Mania: size verilen arabaları park etme oyunu. Ayrica sokaklarda geçiyor bu nedenle başka park etme oyunlarına göre çok daha fazla tat veriyor. İlerleyen bölümlerde tırları bile park ediyorsunuz. Gece bölümleri çok zor. Azıcık far isigiyla levellerl bitirmek cok zor oluyor.

iPark İt! : yine bir park etme oyunu fakat trafiğe kapalı yerlerde park yapıyorsunuz. Araç ve mekan çeşitliliği ne yazık ki yok. Fakat Mania'ya göre kontrolleri daha stabil ve rahat. Mania'da bazen direksiyon kitlenebiliyor.

Tokat: Sadece Türkiye app Store da bulunan uygulama free. Tokat atarken uleyyn sesleri geliyor. Çok eğlenceli fakat 2 dk oynandıktan sonra sıkan bir oyun. Yine de her turkun iphonunda olması gereken bir uygulama.

Ucretsizler: Yine sadece Türkiye app store da olan free bir uygulama. O güne özel bedava oyunları gösteriyor. Her sabah 10da güncelleniyor.

ATV: Yine sadece bizim app Store da olan bir uygulama. Bedava ATV canlı yayını izliyorsunuz. Aman kotaya dikkat!!!

Kanal D: Atv için olan uygulamanın aynısı sadece yayın akısını da görebiliyorsunuz.

Tapatalk: Forumlarda dolasmayi kolaylastiriyor fakat sitemiz mobile uyumlu olduğu için gerek kalmıyor. Başka forumlar için ideal.

İmsn+ : Push destekli MSN programı.

Facebook : Facebook uygulaması .

Twitter: twitter uygulamasi.

Facebook video player: Facebooktaki videoları artık izleyebiliyoruz. Yanılmıyorsam Türkler yapmis.

Flight Control: Kesinlikle indirin oynayın. Uçakları birbiriyle çarpmadan indirmeye çalışıyorsunuz.

Fieldrunners : 2009'un en iyi oyunu seçilmiş. Askerler biryerden bir yere gitmeye çalışıyor sizde engeller koyarak engellemeye çalışıyorsunuz.

NBA Live : Bildigimiz NBA live. Gayette güzel yapmışlar. NBA live dan bu kadarını beklemiyordum şahsen. Kesinlikle deneyin.

Level: Su terazisi kısacası iphonun egikligini ölçüyor.

Foosball: Bildigimiz langirt fakat epey zorlanıyorum kontrollerde pek çözemedim. Arkadaslarinizla birlikte oynamak için birebir.

Pocket God: Daha ne olduğunu çözemedim ama herkes öneriyor.

Go Karting: go karta biniyoruz ve kullanıyoruz. Fps tarzı kamera da mevcut ama grafikler berbat tek Map var. Birde telefon nedense çok ısındı.

Revolver: Rus ruleti. Parasına oynamak isteyen :)

Air Hockey Gold: Masa hokeyi. Dikkat: app Store da bedava fakat air hockey-ve gol olarak iki sürümü var. Gold da tüm zorluk seviyeleri var air hockey liteda easy var sadece. Usa Store dan indirdim ben. Turkiye de nasıl bilmiyorum. Siz en iyisi installoustan fln. yukleyin.

Twister Game: parmak larinizla twister oynayın. Usa Store da free Türkiye'de bilmiyorum.

Paper Toss: Bedava bir oyun. Ofiste kağıtları cop kutusuna sokmaya çalışıyoruz fakat vantilator açık kalmış. O yüzden rüzgara gore doğru hızda ve yonde atmalisiniz. Paralı olarak world tour eklentisi var fakat denemedim.

İbasketball: Sensor ile süt atıyoruz. En iyi 21 yapabildim. Yanlardan sokmak çok zor.

Motion x dice : Telefonu sallıyorsunuz zarlar da sallanıyor. Bir suru masa ve zar var. Free fakat 60 mb.

Lux Touch: 4 ülke dünya için savaşıyor. Sizde bunlardan birisisiniz fakat oyun harbi çok zor.

Uno: Uno nun iphone için olanı. Turnuva modu epey sarıyor.

Sway: Oynayin ve görün bağımlısı olacağınıza iddasına girerim.Arkadas kurtarma bolumlerinde her yere bakın. Çok iyi saklamislar anahtarları.

İBeer: Teli yan yatirarak bira iciyorsunuz. Sonrada tel getiriyor. O yüzden restoranda vs. Yaparken dikkat edin sesi kısın ki rezil olmayın sonra.

İLightr: Cakma yakıyorsunuz. Teli oynattikca ateş dalgalanıyor yan yatıyor vs.

Fruit Ninja: Havaya atılan meyveleri parçalamaya çalışıyorsunuz. İpucu: İki parmakla yaparsanız iki kilic çıkıyor ve çok kolaylık sağlıyor.

Monopoly: Bildigimiz monopoly. İsteyene tuyo verebilirim. Pm atın burdan spoiler vermeyeyim şimdi. Birde zar atarken ne kadar çok teli sallarsanız o kadar yüksek geliyor.

Sims 3 : Bildigimiz sims kızlar ellerinden bırakmıyor bu oyunu nedense.

Cartroller: Trafik ışıklarını kontrol ediyor trafiği kontrol ediyorsunuz. Fakat cok çabuk bitiyor. 20 level var. 20. Level epey zor.

Tap Tap: Herkes biliyordur. Lwl atladikca yeni müzikler indirebiliyorsunuz.

Birde daha deneyemedigim oyunlar var. Fakat herkes öneriyor onları da yazayım. Plants vs. Zombie , Nfl 2010 , Texas hold'em , splinter cell , prince of persia retro ve warrior , gangstar , Gta CHina Town...

Arkadaslar herkes beğendiği oyunları aciklayarak paylaşırsa çok iyi bir arşiv oluşacak. Herkezden katılım bekliyorum.

Not: Turkce karakterlerle ilgili özür dilerlm fakat iphonedan yazdım anca bu kadar oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berksuss -- 4 Haziran 2010; 18:49:14 >

• Benim favori uygulamalarım:

GuerillaBob
    Sandstorm
    NFS:Undercover
    Real Tennis
    Angry Birds
    Knights
    Tap Tap Dance
    Tap Tap Gaga
    Plants vs Zombies
    Doodle Jump
    Enigmo 2
    Glow Hockey
    Fruit Ninja
    Tic tac toe
    Fragger
    IM+
  • Benzer bir konu forumda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander
    Benzer bir konu forumda var.

İlk mesajımın baslıgını okursan neden açtığımı anlarsin.
  • imbeatbox çok güzel ya deneyin bence :)
  • berksuss güzel olmuş yazdıklarin için saol

benim sıkılmadan ve heyecanla en çok oynadiğim oyun babo crash manyak bişi ya müziği bile gaza getio oynarken
  • Tap Tap Revenge'de çok güzel bir oyun es geçmeyelim
  • o nasıl bişi yarin bi bakim evdeki kotayi doldurmiyim neden geçtiysem kotaliya ne güzel sinirsizdi hemde hızıda düştü
  • yok fazla kota doldurmaz oyunda müzik çalıyor ekrana renkli top gibi şeyler geliyor onlar basma yerine gelince basıyosunuz puan artıyor şarkıya bateri gitar sesi veriyor ritme göre. gğzel oyun
  • kota derken bu ara çok fazla oyun uygulama yüklüyorum o yüzden umarım dolmamıştır ki yüklerim bi daha die ayın 12 oldu dolmak üzre geri kalan günlerde napacam bilmem galiba geri sınırsıza geçicem
  • sadece oyun olarak değilde mesela uygulama olarak şöyle duvarı eğriliğini doğruluğunu ölçen böyle bir program bileniniz varmı veya buna benzer böyle uygulamamalar
  • su terazisine benzer uygulamalar var. ben "level"i öneririm
  • Konuyu açan arkadaşa çok tesekkur ediyorum.Yeni aldım tel'i tam bana hitap ediyor.Sadece oyun tavsiyesi yapılıyor.Normal oyun dışındaki app ler de tavsiye edilse tam cool olacak...
  • oyun dışında önerebileceğim windows live messenger talking tom cat ve fake call var
  • bu iphone da ücretli uygulamaları free indirebileceğimiz bir durum yok mu?
  • Mesajım bulunsun lazım olur.İyi çalışma eline sağlık...
  • mesajım bulunsun
  • bu iphoneyle iphone touch aynı seylermı aynı seyler değilse farklılıklarıne bırde ıphone3gyle ıphone touch3g nın fıyatlarıne
  • quote:

Orijinalden alıntı: attakkann1

bu iphoneyle iphone touch aynı seylermı aynı seyler değilse farklılıklarıne bırde ıphone3gyle ıphone touch3g nın fıyatlarıne

iPhone'de telefon, GPS fonksiyonu felan var bunda yok.
  • pekı fıyat olarak yanımı yoksa touch dahamı ucuz ben pek bulamadım 2elde touch fln
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.