Şimdi Ara

iphone hücresel güncelleme başarısız sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
3
Favori
45.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mrb lar. iphone 5s telefonum birden arama yapmaya almaya kapandı. servis yok sorunu çıkıyor ama hiçbir yerde görmediğim bir uyarı yazısı daha çıkıyor.
    'İphone unuz güncellenene kadar arama yapıp alamaz veya hücresel veriye erişemez' uyarısı ile karşılaşıyorum. yardımcı olabilecek var mı acaba? buarada modem firmware karşısında birşey görünmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurcagri -- 5 Ekim 2018; 15:30:28 >

• Bende de aynı yazı çıkmaya başladı.
    Telefon durduğu yerde şebeke bir gelip bir gidiyor. Bir kez de dediğiniz uyarı çıktı.
    Telefonda donanımsal bir arıza mı var yoksa yazılımsal bir hata mı bilemiyorum.
    Siz bir çözüm bulabildiniz mi?
  • çözüm bulabildiniz mi acaba?
  • çözüm bulabildiniz mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smiles1999

çözüm bulabildiniz mi acaba?
    mrb biraz geç oldu ama bir tamirciye götürdüm telefonun kamerası buna sorun oluyormuş. ayrıca batarya da bitmiş gibiydi onu da değiştirdim.
  • Dostum selamun aleyküm,
    Senin telefonun kamerası çalışmıyor muydu?
    Bir de yaptırdığın yerin adresi ve fiyatı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanyasar62

Dostum selamun aleyküm,
    Senin telefonun kamerası çalışmıyor muydu?
    Bir de yaptırdığın yerin adresi ve fiyatı nedir?
    Kamerada sorun yoktu. Ama tamirci arkadaş onu değiştirince sorun kalktı. Ustaya götürdüğümde telefon açılmıyordu bile.
  • Kamera ve yeni batarya 200 tl ye yaptırdım. Handy teknik diye bir yer.
  • bakırköyde değil mi?
  • Ben Manisa da oturuyorum. İstanbul’da da var ama nerede bilmiyorum
  • bende de aynı sıkıntı oldu durduk yere. başka yaptıran oldu mu ne kadara yaptılar nasıl yaptılar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poughkeepsee -- 9 Aralık 2018; 23:0:45 >

• siz çözüm bulabildiniz mi ?
  • Yazılımla düzeltildi hocam sorun yazılım atın. Cihazınıza
  • ne tür bi yazılımdan bahsediyosunuz ? nasıl atacağım yani ? itunes üzerinden güncelleme diyorsanız eğer apple itunes üzerinden güncellersek sorun daha da büyüyebilir demişti
  • iOS 12 de böyle sorun çıktı 12.01 le düzelttiler sorunu yine de siz bilir siniz
  • siz telefondan mu güncellediniz itunes üzerinden mi ?
  • Arkadaşlar,

Iphone 7 amerikadan aldığım cihazda da aynı sorun var. Apple hatalı üretimi ve Amerika' da ücretsiz tamir imkanı sunuyor. TR' de hızlıca yaptırabileceğim sizin deneyimlediğiniz bir yer var mıdır?

Teşekkrüler
  • istanbul’da yiğit iletişim diye bir yer vardı sanırım baseband problemi diye yazarsanız google a çıkıyor direkt. 250 300 lira çekmişti 5s için ama telefonun tamamiyle off olma ihtimali de var demişti. bence hiç bulaştırma apple dan çözmeye çalış sen
  • Yanıt için teşekkürler!
  • quote:

Orijinalden alıntı: poughkeepsee

istanbul’da yiğit iletişim diye bir yer vardı sanırım baseband problemi diye yazarsanız google a çıkıyor direkt. 250 300 lira çekmişti 5s için ama telefonun tamamiyle off olma ihtimali de var demişti. bence hiç bulaştırma apple dan çözmeye çalış sen
    Birkaç telefoncu daha yapabiliriz dediler umarım off olma olayı düşük bir ihtimaldir!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.