Şimdi Ara

iPhone Hoparlörü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hoparlörden (Konuşma yaparken kulağımızı dayadığımız hoparlör) karşımdakilerle konuşurken kalitesiz ve cozurtulu ses geliyor.Ses max. olduğu için belki cozurduyordur dedim sesi kısmama rağmen zor duyulacak seviyeye gelinceye kadar aynı sorunla karşı karşıya kalıyorum.

Sizde böyle bir sorun var mı yoksa piyango bana mı çıktı ?

• versiyonun ne, modem ve diğeri....
  • 1.1.2 OTB iTunes üzerinden 1.1.3'e yükseltilmiş Ziphone 2.3 ile kırılmış 04.02.13_G

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonwalker_arc -- 27 Şubat 2008; 22:13:51 >
  • 1.1.3 restore yap, ziphone unlock yap, işlem tamamdır....
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar2222000

1.1.3 restore yap, ziphone unlock yap, işlem tamamdır....

Haha kesin düzeleceğinden emin olsam ve üşenmesem yapacam zaten ama bu şekilde çözüleceğinden emin olamıyorum.
  • aynı sorun bendede vardı , 1.1.2 restore yaptım, şu an bi problem yok .. büyük bi ihtimalle önceden yüklediğim bi program bozdu yada çakışıyordu
  • ahahahahaaha, biz sana yöntemi sölüyoz, sen üşeniyosan, yapcak bişi yok..... ahahahahahahha o da iyiydi vala.... ahahahahahah
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar2222000

ahahahahaaha, biz sana yöntemi sölüyoz, sen üşeniyosan, yapcak bişi yok..... ahahahahahahha o da iyiydi vala.... ahahahahahah

Diyorum ya emin olamadım diye.Eğer buna yüklediğim bir program sebep olduysa restore'dan sonra kullandığım programları tekrar yükleyecem sorun tekrarlanacak :)

• yok yok akıllanın, kurman tekrar o proları.... bi dene istesen, nasılsa bedava... ahahahahahahah
  • Neyse restrore konusundaacele etmeyelim çok da acil bir sorun değil şu 1.1.4. ün akibeti belli olsun restore yapmışken 1.1.4 yaparız.

Bu sound fix adlı yama acaba işe yarar mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.