Şimdi Ara

iPhone eSIM hakkında (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.295
Cevap
32
Favori
154.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok ilginç bende cihazdan güncelledim şimdi, iphone 11 pro, ios 14 ancak hücresel plan ekle çıkmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ffm64 F kullanıcısına yanıt
    Ben Turkcell kullanıyorum. Bilmiyorum siz hangi operatördesiniz ama belki operatörle alakalıdır ve operatör güncellemesi gelmesi gerekiyordur. Hiçbir fikrim yok ama. Tamamen salladım.

• A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    Bende turkcell kullanıyorum, iphone 11 pro - ios 14 - turkcell - türkiye genpa’dan aldım cihazı

• ffm64 F kullanıcısına yanıt
    Valla dediğim gibi hiçbir fikrim yok.

• iOS 14 bana da yaramadı. Tahmin ediyorum ki bir operatör güncellemesi gerekiyor. İşler burada yavaş dönüyor. Telefoncu ile banka arasında gidip geliyorum sürekli. Orange ın simini cihaza takınca onun ayarları telefona gelince e simin açılacağını umuyorum. Olmasa iPhone 12 alacağım. Apple Pay gerçekten çok rahatlattı beni. Umarım esimi yakın zamanda kullanmak nasip olur. Her türlü hesabım tr deki hattıma kayıtlı kaybetmek istemiyorum. Çok azınlık olduğumuz için maalesef Apple bizi görmüyor gerçekten cihazımı sıfırlamak istemiyorum. Kaldığım daire mahallemdeki nadir fiber olmayan binalardan maalesef. Okulun interneti çok çok güçlü olsa bile bu sıfırlama olayını yapmak çok uğraştırır. Apple arada böyle kazık atıyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efecanarar -- 19 Eylül 2020; 15:38:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Watch'da yaşadığım bir sorun yüzünden DFU mod ile sıfırlayıp, iCloud'dan yeniden yüklemem gerekti.

"Hücresel Plan Ekle" kısmı çıktı sonunda :)
  • tanriseven T kullanıcısına yanıt
    Cihaz türkiye cihazımı? Modeli ney? Hangi şebekeyi kullanıyorsunuz? Şu an türkiyedemisiniz?

DFU ile sıfırlayıp, backup’ı icloud dan mı yüklediniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ffm64

Cihaz türkiye cihazımı? Modeli ney? Hangi şebekeyi kullanıyorsunuz? Şu an türkiyedemisiniz?

DFU ile sıfırlayıp, backup’ı icloud dan mı yüklediniz?
    Konuyu açan zaten benim; ilk mesajı okumadınız sanırım :)

Türkiye cihazı; DFU ile sıfırlayıp aynen iCloud'dan geri yükledim...

11 Pro, Turkcell. Türkiye'deyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanriseven -- 20 Eylül 2020; 0:7:11 >
    Anladım, bende dfu ile sıfırladıktsn sonra yedeklemeyi hep pc den hep geri yükledim, acaba bu sefer bendemi yine dfu ile sıfırlayıp, yedeği iclouddan yüklesem. Peki siz yedeği doğrudan mı iclouddan geri yüklediniz yoksa, önce yeni telefon olarakmı ayarladınız? Bu arada sim kartınız 64k mı 128k mı? O yüzden detaylar önemli soruyorum:)

Benimde 11 pro türkiye cihazı ve turkcell.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffm64 -- 20 Eylül 2020; 0:17:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffm64

Anladım, bende dfu ile sıfırladıktsn sonra yedeklemeyi hep pc den hep geri yükledim, acaba bu sefer bendemi yine dfu ile sıfırlayıp, yedeği iclouddan yüklesem. Peki siz yedeği doğrudan mı iclouddan geri yüklediniz yoksa, önce yeni telefon olarakmı ayarladınız? Bu arada sim kartınız 64k mı 128k mı? O yüzden detaylar önemli soruyorum:)

Benimde 11 pro türkiye cihazı ve turkcell.
    Hayır; direk iCloud'dan geri yükledim.

128k sim kart.
    Benimde 128k bir deneyeyim o zaman bende tekrar dfu ile sıfırlayıp akabinde doğrudan iclouddan geri yüklemeyi.

• İşe yaramadı malesef

• İlginç; net bir şey yok belli ki...

Eylül sonuna yaklaşıyoruz. Güncel bir bilgi mevcut mu acaba konu ile ilgili?
  • Turkcell esim aktif oldu demeden hücresel plan ekle sekmesinin gözükmesinin bize bir faydası yok maalesef. Benim cihazda aldığımdan beri gözüküyor(xs max abd cihazı)

iPhone eSIM hakkında

• fatih_h kullanıcısına yanıt
    Çoğu arkadaşın talebi tr hattını e simle kullanmak değil. Ydışı hatlarını tek cihazda kullanabilmek zaten

Tabi ben gibi iki tr hattı kullanmak isteyenler de var.
    Ama sayıca azız sanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen; özellikle yurtdışı hat kullanan veya iş/gezi amaçlı yurtdışına çıkanlar için gerçekten çok kolaylık sağlayacak...
  • Bu eSIM aktif olduğunda, Apple Watch'a da bir hücresel plan ekleyebilecek miyiz? Bilgisi olan var mı?

• iDoctor kullanıcısına yanıt
    Saatin esimi desteklemesi gerekli.

• kadirkul20 kullanıcısına yanıt
    Anladım yok zaten destekliyor özellikle Cellular özellikli saat aldım ama Watch uygulamasında hücresele gittiğimde 'Turkcell henüz Apple Watch'u desteklemiyor' yazıyor.

Telefona gelen eSIM ile Watch'da ki SIM özelliği aynı heralde bunu merak ettim sadece.

iPhone eSIM hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 21 Eylül 2020; 10:46:32 >
  • iDoctor kullanıcısına yanıt
    2020 yılı için 1838 TL kayıt parasını yatırıp saati kaydettikten sonra evet kullanabileceksin :)

4- Kurum tarafından aksi belirlenmedikçe; fiziksel SIM’ler marifetiyle sunulan hizmetler için ilgili mevzuata uyum yükümlülüğünün Uzaktan Programlanabilir SIM teknolojileri üzerinden sunulan hizmetler için de geçerli olması, 5- Ülkemizde kullanılmak üzere imal edilen veya yolcu beraberinde getirilen ya da ithalat yolu ile piyasaya arz edilen cihazların uluslararası dolaşım marifeti ile veri hizmeti almasının IMEI kayıt süresi olan 120 gün ile sınırlandırılması hususlarına karar verilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selim010 -- 21 Eylül 2020; 11:21:46 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.