Şimdi Ara

iPhone'dan z3c'ye geçmek yada geçmemek (geçildi ve pişman ve geri döndü) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
1.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 5 ile Z3C arasinda bile dusundum dusundum iPhone 5 de karar kildim. 5s in yaninda hic sansi olmaz bana kalırsa.

Uzun zaman ios kullanip sonra android e gecip memnun kalmak bayagi zor bir is.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z3c, iphone 6plus ve ipad air2 yi aynı anda kullanan birisi olarak soruları cevaplayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senceryan -- 9 Mayıs 2015; 11:24:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z3 Compact Android tarafındaki en beğendiğim cihazlardan.Kamerada pembeleşme sorunu Z3'te mevcut ancak Z3 Compact'ta durum ne bilemiyorum, araştırmanızı tavsiye ederim.Manuel modda çok iyi çekimler elde edildiğini ancak otomatik modda aynısının geçerli olmadığı durumundan haberdarım.S801 işlemci ve HD ekranda üst düzey performans vereceğini düşünüyorum.Ekran boyutu çok uygun, kasa/ekran oranı iyi düzeyde.Batarya konusunda Sony'nin iyi işler çıkardığını biliyoruz.Fiyat olarak da gittigidiyor'da paralel ithalat kampanya ve maxipuanlar ile 1300-1400 bandına geliyordu.Şimdi durum ne bilmiyorum lakin fiyat/performans olarak da gerçekten iyi düzeyde.Son karar sizin.Hayırlı olsun şimdiden.

• Bende bu hafta iphone 5 den z3c gececgm arkadaslar sarj yuzunden

• quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

Bende bu hafta iphone 5 den z3c gececgm arkadaslar sarj yuzunden

Bilgilendirme yaparsanız seviniriz.

• [Deleted by Admins]

• Beyler yaklaşık 3-4 saat kadar önce 5s'i verip z3c aldım, ilk izlenimlerim cihaz çok şık ve sağlam duruyor. 5s'e göre bariz bi yavaşlık gözlemledim ancak vazgeçip cihazı degiştirmekden yana değilim. Ekran/kasa boyutu olarak tam idealimdeki cihaz oldugu için ve ios'u tablette kullanacagım için değişiklikden memnunum, ilerleyen günlerde buradan yine görüşlerimi yazarım. Yorum yazan herkeze teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla z3 compact 5s'den çok daha iyi bana göre.iPhone 6 ile karşılaştırıyorum ben Z3 compact'ı gene Z3 compact bana göre daha iyi.Performans çok iyi, tasarım bence çok şık, kasa çok sağlam, su geçirmiyor, ses kalitesi iyi, bataryası süper.Androidin iphonu gibidir Z3 compact.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zx6r

Hatırlayanlar bilir iphone'dan samsung' a geçen bir arkadaş vardı Apple bölümüne konu açmıştı ben android'e geçiyorum hakkınızı helal edin diye.. Bu arkadaş bir hafta sonra geri geldi.. İşte ona sorun android'in ne olduğunu..

iOS un şıklığından şaşmamalı..

Hocam Samsung'un kullandığı yazılım farklı Sony farklı.İkisi de her ne kadar android olsada kendi arayüzleri yazılımları falan arada dağlar kadar fark var.Samsung zaten androidin en kötüsü olarak bilinir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loley00

Bende yarın 5c den g3e geçiyorum bir aksilik olmaz ise bakalım ne olucak

Hocam yapmayın etmeyin G3'e geçmeyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaB0

Beyler yaklaşık 3-4 saat kadar önce 5s'i verip z3c aldım, ilk izlenimlerim cihaz çok şık ve sağlam duruyor. 5s'e göre bariz bi yavaşlık gözlemledim ancak vazgeçip cihazı degiştirmekden yana değilim. Ekran/kasa boyutu olarak tam idealimdeki cihaz oldugu için ve ios'u tablette kullanacagım için değişiklikden memnunum, ilerleyen günlerde buradan yine görüşlerimi yazarım. Yorum yazan herkeze teşekkürler

Hocam sizin gözde bi sorun olmasın nasıl bi yavaşlık gözlemlediniz?Psikolojik olarak yavaşlık var falan sanmışsınızdır.Z3 compact iPhone 6 kadar hızlı.5s yavaş kalır.
  • Bence gözlerimde sorun yok hocam, dediginiz gibi psikolojik ve aynı zamanda cihaza tam hakim olmadıgım için her adımı yavaş yapıyorum, cidden android karmaşık iosa göre. Yinede lollipop sayesinde androidi sevecek gibiyim.

• quote:

Bence gözlerimde sorun yok hocam, dediginiz gibi psikolojik ve aynı zamanda cihaza tam hakim olmadıgım için her adımı yavaş yapıyorum, cidden android karmaşık iosa göre. Yinede lollipop sayesinde androidi sevecek gibiyim.

Hocam bir süre sonra alışırsınız merak etmeyin.Ama androidde şöyle bi durum var, güncelleme yaptıktan sonra hard reset atmak gerekiyor.Yoksa tam olarak verim alınamaz, cihaz sorunlu sanarsınız.Hard reset falan uğraşmam diyorsanız bence güncelleme falan yapmayın.
  • Şuan kullanıyorum hocam bir sıkıntı yok gibi bakalım olmadı kardeşime itelerim :)

• Söylediklerinizi dikkate alarak kullanıcam hocam, yavaş yavaş alışcaz artık

• 5s den geçmek mantıklı ama 6 dan geçmek mantıklı gelmiyor bana.
  • quote:

Söylediklerinizi dikkate alarak kullanıcam hocam, yavaş yavaş alışcaz artık

İzlenimlerinizi uzunca yazarsanız sevinirim. Bende geçmeyi düsünüyorum iphone 6' dan z3 yada z4e.

• beyler ilk geçtiğinizde 2-3 ay çok seveceksiniz
    6 ay sonra ios'a dönmek için fırsat kollayacaksınız

ben dahil bu maceraya atılan birçok kişinin yaşadığı döngü bu

• Aynen öyle hocam ve su an ıphone plus telefonu ile şarjda da basarı yakaladı gene de Iphone 5S ten ben çok ufak farklılıklar dısında üstün olduğunu söyleyemiyorum bundan önce 5 kullanıyordum ben şimdi plus sarj ekran boyutu ve rengi kamera çok kullanmıyorum ama gene de biraz daha iyi e baska da bişey sayamam pek kullanırken farkedecek yani

• Androide katlanabiliyorsan geç. Ama ben isterlerse 128gb RAM, 30000 mAh batarya koysalar. Android olduğu için 6 plus seçerdim. Nedenmi. Çünkü açıkbüfe yemek yemek gibi. Tıka basa ye gine aynı fiyat. Hiç yeme yine aynı fiyat. 1gb ram ile iOs benim istediklerimi yapıyor. Şarj problemi hariç heryanı daha güzel. Ben jailbreaklı kullanıyorum orası ayrı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.