Şimdi Ara

iPhone'dan z3c'ye geçmek yada geçmemek (geçildi ve pişman ve geri döndü) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
1.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SaB0

Valla hocam en ufak bir kasma yaşasam gidip 6 alıcam dedim kendi kendime ama maşallahı var cihaz gayet stabil..

İnsallah oyle devam eder ama zaten android 6 -9 ay sonra sizi deli etmeye basliyor

İlk baslarda yag gibi akan alet nedense sonra ayni performansta olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu güzelim cihazın sol tarafdaki şarj kapağı o kadar dandik ki aç kapa yapmaktan gevşedi iyice, cihazdan baya soğudum artık, çok yüksek ihtimal ile 6s ile tekrar aranıza dönücem inşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam siz cihazı mı beğenmediniz?
    Android'i mi sevmediniz?
  • quote:

Şu güzelim cihazın sol tarafdaki şarj kapağı o kadar dandik ki aç kapa yapmaktan gevşedi iyice, cihazdan baya soğudum artık, çok yüksek ihtimal ile 6s ile tekrar aranıza dönücem inşallah

z3 neden almadınız?
  • yunus626emre kullanıcısına yanıt
    Cihazı soldaki kapakların gevşemesi yüzünden sevemedim kamerasıda öyle 20 mp'lik ahım şahım bir çekim yapmıyor. Android zaten tam bir cinnet sebebi. Bir arkadaş demişti "bir gün acil bir arama yapman gerekir" diye. Yemin olsun çok haklı. Bu durumu sadece ios'dan Androide geçen biri anlar..

• 46petro kullanıcısına yanıt
    Büyük cihaz sevmiyorum. 6 bile bana büyük geliyor ebat olarak. Z3c tam ideal boyutta ama tatmin etmedi beni

• quote:

Cihazı soldaki kapakların gevşemesi yüzünden sevemedim kamerasıda öyle 20 mp'lik ahım şahım bir çekim yapmıyor. Android zaten tam bir cinnet sebebi. Bir arkadaş demişti "bir gün acil bir arama yapman gerekir" diye. Yemin olsun çok haklı. Bu durumu sadece ios'dan Androide geçen biri anlar..

Android kullanmadım hiç
    Ne yalan söyleyeyim Apple' ın telefonlarının ahım şahım özellikleri olduğunu, parasını hak ettiğini düşünmüyorum.
    Şu an 4S kullanıyorum. Ama bu yorumu okuduktan sonra da Apple' dan devam edecekmişim gibi geliyor :)
  • Hocam bende iphon kullanicisiyim

SarZ sorunundan dolayi

Lg

Sony
    Veya

Samsung bir cihaz bakmaya calisiyordum

Ama sanirim siz menmun degilsiniz

• Artik o kadar ki gunde 2 veya 3 kez sarja takmak zorunda kaliyorum

Biraz fazla kullaniyrm gerci ama

• quote:

Orijinalden alıntı: hsnkrc

Hocam bende iphon kullanicisiyim

SarZ sorunundan dolayi

Lg

Sony
    Veya

Samsung bir cihaz bakmaya calisiyordum

Ama sanirim siz menmun degilsiniz

Z3c 2600 mah'lık piliyle 5s'in pil performansının üstüne cıkamadı desem yalan söylemiş olmam. Birde şu var cihaza elimi süresim yok o derece baydı beni. Bugün 6s cıksa koşarak gidip alıcam. Ama onada aylar var şeytan diyor git 6 al ama iyice zarara girmek istemiyorum mecbur bekleyeceğim

• anladim hocam tesekkur ederim

Kararsizlik vardi biraz

Etkili oldu Yorumlariniz

Geçme hocam geçme, adam akıllı yazılım olmadıktan sonra yemişim o donanımı

• Tmm hocam cok sagol

• quote:

Geçme hocam geçme, adam akıllı yazılım olmadıktan sonra yemişim o donanımı

Tamam hocam sağolun.
    İnşallah 6S ile kesin ve hızlı bir dönüş yaparsınız.

İnşallah hocam teşekkürler :)

• quote:

Konuyu açtığınızdan beri takip ediyorum ve bakalım ne zaman pişman olacak diye merak ediyordum. Sizin de pişmanlığınız çok hızlı gerçekleşti. Ben de türlü telefonlar denedikten sonra -ki iPhone dan sonra en çok tatmin eden cihaz Lumia oldu- bir daha iPhone dışında cihaz kullanmamaya karar vererek dönüş yaptım. Dediğiniz gibi acil bir arama veya işlemim (bankacılık/borsa) olduğunda beni yarı yolda bırakmayan tek telefon iPhone.. Tavsiyem daha fazla fıtık olmadan zararın neresinden dönsem kârdır diyerek aşina olduğunuz cihaza geçmenizi öneririm. Geçmiş olsun..

• TR_001 kullanıcısına yanıt
    Air2 ile ios sevgimi beslerim diyordum ama olmadı dayanamadım. Daha fazla zarar etmemek adına 6s alıcam 4 ay kadar tahammül etmem lazım sadece. Fiyatı kaç lira olursa olsun alıcam inşallah. Teşekkürler

• General mobile discovery iPhone 4s kullanıcısı olarak
    yaz ayında yurt disindan telefon alacağım
    İPhone 5s 550 euro
    Z3c 370 euro
    iki telefon arasında kaldım farklılık olsun diye z3c düşünüyorum kamerasi-sarji-hafiza genişletilmesi beni cezbediyor
    Diğer yandan 5s i de iosdan dolayı istiyorum ancak ios 6.1.3 den sonra 8.3 e baktım çık karışım geldi

size aradaki 200 euroluk farka değermi z3c yerine 5s almak ??

• Capulcu M C kullanıcısına yanıt
    Bence fazlasıyla değer hocam, 5s 64bit işlemcisi ile z3c'den kat be kat dahastabil bir cihaz emin olun.

• Capulcu M C kullanıcısına yanıt
    550 euro vedikten sonra 5s almayın artık heleki yaza .

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.