Şimdi Ara

iPhone'dan z3c'ye geçmek yada geçmemek (geçildi ve pişman ve geri döndü) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
1.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ponchik

beyler ilk geçtiğinizde 2-3 ay çok seveceksiniz
    6 ay sonra ios'a dönmek için fırsat kollayacaksınız

ben dahil bu maceraya atılan birçok kişinin yaşadığı döngü bu

Siz bu donguyu cok daha kisa surede tamamlamissiniz

Keske dinleseydiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İbretlik olmus konu

• İphone'dan androide geçen sürekli ios kullanıcısı için pişmanlık olmasına şaşırmadım. Aynı zamanda macbook kullanıcısıda olduğum için ios telefon kullanmak benim için müthiş deneyim sunuyor. 5s'ten note 4'e geçtim ilk bir ay müthiş deneyim her şey çok güzel felan daha sonra pişmanlık. Yeniden 5s'e geçmeyi düşünürken cihaz bulamadım (aslında pekte araştırmamıştım) 6s'te kesin dönerim derken kendimi iphone 6 almış halde buldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: zx6r

quote:

Orijinalden alıntı: avtheree

Valla hocam kullanmadığımdan bilmiyorum ama yüzlerce kullanıcı yorumunu okudum o tarz bişey yazan görmedim. Ama tabi onlar ios u bilmediklerinden onlara normal geliyordur belki, bende dediğiniz gibi olur diye hiç cesarat edemedim. Ama şundan kesin eminim ki samsung filan telefon değil android de en iyisi sony

Kesinlikle android de Sony bir numara. Sonuçta biz burada çok pişman olup geri gelen gördük amacımız kötülemek değil yanlış anlaşılmasın..

Samsung hem dünyada hem de dünyanın 1 numaralı pazarı abdde 1 numara. Subjektif yorumlar bu gerçeği değiştiremez

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: zx6r

quote:

Orijinalden alıntı: avtheree

Valla hocam kullanmadığımdan bilmiyorum ama yüzlerce kullanıcı yorumunu okudum o tarz bişey yazan görmedim. Ama tabi onlar ios u bilmediklerinden onlara normal geliyordur belki, bende dediğiniz gibi olur diye hiç cesarat edemedim. Ama şundan kesin eminim ki samsung filan telefon değil android de en iyisi sony

Kesinlikle android de Sony bir numara. Sonuçta biz burada çok pişman olup geri gelen gördük amacımız kötülemek değil yanlış anlaşılmasın..

Samsung hem dünyada hem de dünyanın 1 numaralı pazarı abdde 1 numara. Subjektif yorumlar bu gerçeği değiştiremez

Ben ne demişim sen ne demişsin... Sonuç ortada fazla Söze gerek yok.

• vay be bu konuyu çok iyi hatırlıyorum. aynı duruma düştüm 6 dan z3c ye felan geçeyim hem güzel hem de sarjı iyi gider diye. geçme aşamasındaydım neyse ki konuyu okudum vazgeçtim..
  • StereoLove kullanıcısına yanıt
    Aman hocam durun durdugunuz yerde, şimdiye kadar apple ürünü alıp satıp zarar nedir bilmezdim, z3c ve samsung note5 alıp zararın dibini boyladım sizde yakmayın kendinizi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaB0

Aman hocam durun durdugunuz yerde, şimdiye kadar apple ürünü alıp satıp zarar nedir bilmezdim, z3c ve samsung note5 alıp zararın dibini boyladım sizde yakmayın kendinizi..

Hocam ben de ocak sonu 5S e gecmeyi planliyorum siz 5S de 6 da kullanmissiniz arada buyuk farklar var mi ? Mali durum yuzunden 5S alabiliyorum, ekran disinda fark yoksa 5S e gececegim ama gozle gorulur farklar varsa yazi bekleyip 6 ya gecebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: --Mert--

quote:

Hocam ben de ocak sonu 5S e gecmeyi planliyorum siz 5S de 6 da kullanmissiniz arada buyuk farklar var mi ? Mali durum yuzunden 5S alabiliyorum, ekran disinda fark yoksa 5S e gececegim ama gozle gorulur farklar varsa yazi bekleyip 6 ya gecebilirim.

Ekran takıntınız yoksa kesinlikle 6 almanıza degecek bir durum yok iki cihaz arasında.
    5s ile 6'nın kullanımda etki eden başka bir farkı yok emin olun. 6s'i 2 hafta önce satıp tekrar 5s'e geçtim, fark olsa gider 6 alırdım..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: --Mert--

quote:

Ekran takıntınız yoksa kesinlikle 6 almanıza degecek bir durum yok iki cihaz arasında.
    5s ile 6'nın kullanımda etki eden başka bir farkı yok emin olun. 6s'i 2 hafta önce satıp tekrar 5s'e geçtim, fark olsa gider 6 alırdım..

Takıntının aksine küçük boyutlu telefonları daha çok seviyorum Şuan HTC Desire 816G var 5,5 inç aşırı büyük geliyor hiç alışamadım alo dışında kullanmıyorum telefonu, kasma donma desen çok fazla stabilite yüzünden Apple'a geçeceğim. Yorum için teşekkürler Ocak sonu ben de 5S ile Apple ailesine katılacağım inşallah

• Android cihazlar ne kadar içerik olarak zengin ve güzel görünsede kısa sürede pişman ediyor mesela note 5 çok güzel kamerası var ekran kasa oranı Bebek gibi çerçeve yok kalem ıvır zıvır herşey var ama eminim geçsem üzülürüm zaten mağazada çalışıyorum her telefonun ne olduğunu biliyorum şahsen alıp android kullanmam apple kullanıpta androide geçmek sıkıntı ama apple kullanmadıysanız sorun olmuyor

• *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Apple kullanmadiysaniz da icinizde ukte olarak kaliyor sanki hocam:) ben 5 Sene samsung kullandim galaxy gio, galaxy s3 ve note 4. Note 4 gercekten kullandigim en stabil en guzel samsung cihazi idi. Ama 14 ay kullandiktan sonra gectim 6s e. Hayatinda ne degisti derseniz acikcasi pek bisey diyemem ama merakimi gidermis oldum. Ve musterisine onem veren bi sirketin urununu kullanmanin rahatligi var icimde. Servislik bi durumum olmadi ama aradigimda bunu hissediyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.