Şimdi Ara

İphone dan LG YE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadşalar iphone dan Lg ye geçmeye karar verdim 5 kullanıcısıyım. Artık şarjı hiç dayanmıyor bundan dolayı değiştirmeye karar verdim (:
    İnternette bir çok yazı okudum fakat yorumlarınızı almak istedim.
    Benim tek problemim iphone da şarj. Bunun artık problem olmaması lazım. Sizlere gnlük ne yaptığımı sayayım
    30 dakika clash of clans
    1 saat edge ile internette gezinirim
    2 saat müzik dinlerim
    Geriye kalan zamanımda ise whatsapp ile yada normal sms ile mesajlaşırım.
    Parlaklığın yüksek olmasına gerek yok %20 civarı yeter gözüm görsün fazlasına gerek yok.

Bu şekilde ne kadar götürür. Sabah 7 de evden çıkıyorum akşam 9 gibi giriyorum. Bu saatler arasında biter mi. İnternet ve clash of clans maksimum değerler eğer bunlara yeterse 7 gün içerisinde gidip alacağım. Şimdiden teşekkürler yardımlarınız için. 3G açmam genelde.

EDİT : almayı düşündüğüm cihaz LG G2

EDİT 2 : Peki arkadaşlar tek bir soru daha soracağım kusura bakmayın başınızı ağrıttım,

Burada
    http://www.bimeks.com.tr/urun/143628/lg-g3-d855-16gb-white.aspx

bu fiyatta iken

http://www.kliksa.com/urun/lg-d855-g3-16-gb-titan-akilli-telefon/980005328

Burada ki neden bu fiyata satılıyor araların da bir model farkı var mı ? Kafama takıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vtea -- 22 Aralık 2014; 19:57:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangi LG?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 20 Aralık 2014; 21:22:31 >
  • g2 ıle bu kullanımda 2 gunu gorursunuz :)
  • Çok pardon lg g2 düşünüyorum

• 3G açmam demişsiniz, dediklerinizi yaptıktan sonra hala en az %25 şarjınız olur
  • G2 ile ihtiyaçlarınızı rahat rahat gorursunuz

• ben g2 den g3 e gecen biri olarak söylüyorum.
    1350 tlye lg g3 32 gb satılıyorken g2 kesinlikle almam. birde 2k ekran ,3g ram, sd card desteği, ön ve arka kameranin performansı, odaklama hızı, çıkartılabilir bataryasi ile g3 g2 den kesinlikle cok daha iyi. benim telefonun 3g si sürekli açık saat 15:00 da sarjdan cikardim saat şuan 00:58. batarya ise şuan tam %50 . bu saydigim ozellikler g3 32 gb almaya yeter özellikler. cikartilabilir batarya sayesinde cift batarya bile tasiyabilirsin. ama senin kullanımında kesinlikle 1 günü rahatlikla çıkartır. ben ekran parlaklığını %0 da otomatikte tutuyorum sensörler sayesinde duruma göre telefon kendi ayarlıyor. oyunlarda %30 otomatik yapıyorum. g3 32 gb modelini kesinlikle tavsiye ediyorum. 1350 tlye şuan piyasanin fiyat performans kralı olan bir telefon. merak ettigin sormak istedigin seyler varsa sorabilirsin

• bende iphone 5 den g2 ye geçtim sırf batarya sıkıntısı için, şimdi şarja takdım, dolu dolu kullanımda (3g hep açık, facebook, whats app, chrome, bi kaç görüşme)6 saat kullanmışım kalan şarj %72, yeterince açıklayıcı olmuştur umarım
  • G2 ilac olur bataryadada g3den iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 25 Aralık 2014; 14:21:57 >
  • Ne kadar duzenli bir hayatiniz var hocam bolum bitmese bile kapiyormusunuz 30 dkk olunca saka bir yana gecin bence hocam gayet guzel pil anlaminda ama paralel alin derim gecen sene 1k civari alan cok oldu forumda simdi 1.2 ye 1.3 e alinmaz

• Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkürler :) cidden içimi rahatlattınız, G2 nin bataryası çıkmıyor mu. LG G3 de 2 adet farklı model mi var ?
    Bir de ben paralel vs getirmeyi düşünmüyorum gidip direk vatanbilgisayardan vs almayı düşünüyorum. Biraz fazla soru soruyorum ama aldığım zaman 2 yıl götürmesini istiyorum o yüzden.
    Batarya ömrü bitiyor iphone da başlarda kötü olmayan bir performans sunuyordu fakat şimdilerde berbat elime almaya korkar oldum. Batarya çıkmıyorsa benim için problem olabilir

• G2 pil çıkmaz ama değişir g3 te pil çıkar sd kart kullanılır ama iphone bir daha aramazsın eğer para sorun değilse g3 32gb al ustam paralel fiyatı güzellll düşün bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

G2 pil çıkmaz ama değişir g3 te pil çıkar sd kart kullanılır ama iphone bir daha aramazsın eğer para sorun değilse g3 32gb al ustam paralel fiyatı güzellll düşün bence

Hocam iphone da orjinal batarya üretilmiyor hal böyle olunca değiştirsen bile çok farklı bir şey ortaya çıkmıyor. G2 de böyle bir durum yok ise tamam... iPhone da 16 gn kullanıyorum sistemden geriye 13 gb kalıyor 10 gb nin üzerine çıkmadım daha öyle çok fazla şey yüklemem. Hal böyle olunca G2 beni 2 yıl götürür mü...
  • Ustam g2 android 5 alacak rahat götürür hele senin kullanımla en az 2 gün idare eder ama hafıza androidde 16 gb da sana ancak 8 gb bırakır 32gb ise 24gb yani alırsan 32 gb al derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • g2 kullanıcısı olarak bence de g3 alın hızlı odaklaması ve daha iyi hoparlörü var..
  • g3 al bak rahatına.
  • Sanırım G3 alacağım 16 gb eğer lazım olur ise sd kart alır takarım... Bataryanın çıkarılabilir olması da avantaj... Teknosa vb. gibi yerlerde fiyatı 1700 tl civarında bu biraz düşündürüyor beni neyse teşekkürler yorumlarınız için. :)
  • Para sorun degilse g3 al bak keyfine

• coco1912 C kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgi.........

16 gb da 11.6 gb kullanıcıya kalandir...

Pil uretimi hala devam ediyor g2 nin duracağını da sanmiyirum bi sene daha satislari hala iyi durumdayken...

Ayrica pilinide lg üretiyor bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. .. kaldi ki 2 sene kullanam diyorsunuz sıkıntısız kullanirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

Yanlış bilgi.........

16 gb da 11.6 gb kullanıcıya kalandir...

Pil uretimi hala devam ediyor g2 nin duracağını da sanmiyirum bi sene daha satislari hala iyi durumdayken...

Ayrica pilinide lg üretiyor bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. .. kaldi ki 2 sene kullanam diyorsunuz sıkıntısız kullanirsiniz

Hocam tekrar aklımı karıştırdınız :) G2 nin eksiği yok gördüğüm kadarıyla sadecde G3 ün kamerası vs. daha iyi o kadar ve inanın bunlar beni o kadar alakadar etmiyor. Problemi olmasın şarjı iyi gitsin. iPhone da uygulamalara oyunlara doydum sıkıldım. Bir de artık o kadar çok zaman ayıramıyorum. G2 32 yada G3 16 arasında kaldım aralarında yaklaşık 300 Tl fark var. Vermek istemiyorum çünkü kamerası daha iyiymiş 3-5 özelliği fazlaymış diye daha fazla para vermek istemiyorum :)
    Bu arada konuya cevap yazan 19 kişinin her birisine çok teşekkürler kafamda ki soru işaretleri bir bir siliniyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vtea -- 21 Aralık 2014; 22:33:17 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.