Şimdi Ara

Iphone açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, iphoneumu jailbreak(Ziphone 3.0 denildiği gibi sorunlu) yaparken ziphone 3 dk geçince kapatıp tekrar yapın diyordu. İşlemi durdurup tekrar yapmaya başladım ki, o anda ziphone kapandı galiba hata verdi. Ne olduysa ondan sonra oldu ve iphone bir türlü açılmadı. Iphonu home+açma tuşuna basarakta açmaya çalıştım ama yine telefon açıldıktan sonra bi noktadan sonra ilerlemiyor. İşin en kötü tarafı ne itunes ne ziphone telefonu algılamıyor :( Ne kadar kapatıp açtıysam kurulum ekranı gibi yazılar geliyor ve bi noktada duruyor.
    Yardımlarınızı beklemekteyim.

Fotoğrafı burdadır,

Iphone açılmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi athloncu -- 13 Temmuz 2008; 16:17:27 >

• Arkadaşlar sorunumu hallettim, home tuşuna basılı iken usb yi bağlayınca itunes hemen gordu ve sonrasında restore edip tekrar ziphone 26b ile kurdum.
  • Tarih 13 Temmuz 2008; 17:16:37
    Arkadaşlar sorunumu hallettim, home tuşuna basılı iken usb yi bağlayınca itunes hemen gordu ve sonrasında restore edip tekrar ziphone 26b ile kurdum.

'verdiğin bilgi için teşekkürler'
  • quote:

Orjinalden alıntı: athloncu

Arkadaşlar sorunumu hallettim, home tuşuna basılı iken usb yi bağlayınca itunes hemen gordu ve sonrasında restore edip tekrar ziphone 26b ile kurdum.

gözün aydın.genelde hep 2.6 yı kulln .daha sorunsuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.