Şimdi Ara

iPhone 8 ve XS için hızlı şarj aleti tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    iPhone 8 kullanıyorum. Babamda da XS var.
    Apple’ın hızlı şarj aletine o kadar para vermek istemiyorum. Bana pahalı olmayan hızlı şarj aleti önerebilir misiniz acaba?
    Ve bir de hızlı şarj aleti için farklı kablo gerekiyor mu? Standart şarj aleti kablosu yeterli olur mu?
    Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• iPad şarjı alabilirsin 12 w orjinal şarj işini görür.

• En az 15W olsun istiyorum.
    Başka önerisi olan yok mu ?

• Apple storeden bu şarjı alabilirsin..https://www.apple.com/tr/shop/product/MR2A2TU/A/30-w-usb-c-güç-adaptörü sınırın bütçe ile oranlıdır.Watt artıkça fiyat artar.Mac book air adaptörü bile uyumludur.Fakat dönüştürücü kablo lazım oda ayrı bir miktar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 13 Mart 2019; 16:7:16 >
  • Anker veya spigen markalara bak tavsiyem olsun saglam ve garantili ürünler ama sana tavsiyem kablosu orjinal olmasi daha sağlikli olur diger kablolar şüpe uyandiriyo..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim önerin için fakat bütçemi çok aşıyor.

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bir bakayım. Kablo konusu da aklımda. Dediğin gibi hiç değilse kabloyu orijinal alabilirim.

• Adaptör olarak bunu
    TRY 26.41 26% İndirim | TOPK B126Q 18 W Hızlı Şarj 3.0 Hızlı Cep Telefonu Şarj AB Tak duvar tipi usb şarj cihazı Adaptörü için iPhone Samsung Xiaomi Huawei
    http://dhbr.co/bsGv
    Kablo olarakta bunu al
    TRY 5.55 46% İndirim | USB kablosu Için iPhone Xs Max, TOPK Naylon Örgülü Hızlı Veri şarj kablosu Için iPhone X 8 7 6 6 s Artı 5 5 s SE Cep telefon Kablosu
    http://dhbr.co/bsGw
    Uzun yıllar memnuniyetle kullanırsın

• Y4Ş4R kullanıcısına yanıt
    Çok iyi oldu bu. Uzun zaman sonrasında hemen sipariş ettim. Umarım uyum problemi olmaz. Teşekkürler 😅

• Keşke hemen sipariş etmeseydiniz.Yeni bir gmail hesabı açın aliexpresi telefonunuza indirin bu hesap üzerinden giriş yapın. 5 dolar kuponu verecekti. Yani alacağınız şeyi 30 tl indirimde alacaktınız neyse sağlık olsun:)

İyi fikir. Onu da bir sonraki alışverişimde kullanırım artık :D
  • Yanlış ürün önermiş arkadaş size bu ürünler hızlı şarj yapmaz tam tersi hızlı şarj için PD özellikli başlık ve kablo almalıydınız imkanınız varsa iptal edin.

• 7-8 bin liralık telefonu 20-30rl lik uyduruk şeylerle şaej etmek....Yakında bataryam öldü konusuda açarsınız

• Eşimle birlikte apple kullanıcısıyız. Telefonu aldıgımız günden beri 1 kere bile prizden şarj etmedik. Powerbank hem hızlı dolduruyor hem çok portatif. Tavsiyem 2. veya 3. nesil xiaomi powerbank olur

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    👍

• Belkin kablosuz şarj kullanıyorum 7,5 w normal şarja göre daha hızlı şarj oluyor

• Akid kullanıcısına yanıt
    Valla ürün kargoya verilmiş, yapacak birşey yok. Olmadı kardeşlerim 5S için kullanırlar napalım :)
  • Akid kullanıcısına yanıt
    Önerdiğim ürünü Kendim kullanıyorum. Cihazım 7plus orjinaline göre gayette hızlı doluyor.

Sizin önerdiğiniz başlık maksimum 2A şarj yapar arkadaş hızlı şarj sormuş kaldı ki iPhone x xs max ve plus modelleri 2.4A’ya kadar destekler onun için farklı başlık almak lazım ama sizin tavsiye ettiğiniz başlıkta kutudan çıkan başlıktan hızlı şarj eder.

• Evet bende zaten olağan üstü hızlı şarj ediyor diye bir iddiam yoktu.
    Sonuçta kutudan çıkan 1A nerde 2.4 A nerde
    Kurudan çıkan şarj aletiyle 3 saat civarında doluyordu:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.