Şimdi Ara

İphone 8 Plus Hala Alınır Mı ? 2020

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
10.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 11 ile 8 plus arasında kaldım ilk ios cihazım olacak 8 plus 6.400 lira 11 ise 7.500 lira arada 1.100 lira fark var sizce değer mi o fiyata ? benim için önemli olan kamerası çünkü sürekli fotoğraf çekilen biriyim.. arkadaşlarım 8 plus öneriyor ayrıca home tuşu olmasıda benim hoşuma gidiyor ama 1.100 daha verip 11 almakta var aklımda arada kaldım.. sizce 8 plus ne kadar daha götürür ?

• Sakın öle bir hata yapıp 8plus alma eğer bütçen 11 e yetmiyorsa se al daha iyi 6400 liraya 8plus alınmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • whypic06 W kullanıcısına yanıt
    11 varken 8plus alınmaz ama 5200e Se de alınmaz cihaza söyleyecek lafım yok ama aldık şarj çok kötü, oyun oynamadan yoğun sosyal medya kullanmadan düz telefon olarak kullanacaksınki şarj günü çıkarsın 8plusun en azında şarj ı çok iyi

• 8 Plus bu saatten sonra sıfır alınmaz. Alacaksanız SE 2020 alın. Ekran ve batarya hariç daha fazlasını daha ucuza veriyor. Şarj problem olur diyorsanız 11 tercihiniz olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 plustan ip11e geçtim. 8 plus almayın tavsiye etmem. Arada 1100 liraya değecek fark çok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam 6500 e sıfır xr alın . Pil hız konusunda her türlü iphone 11 ile aynı gidiyor , sadece kamerada gece modu yok oda aman aman bi eksik değil bence ... şuan 8 plus ne hız konusunda ne de pil konusunda üzmez ama sıfır alınabilecek bi cihaz değil . İkinci el temiz bi cihaz alacaksanız 4200-4500 bandında alınabilir ama

• quote:

Orijinalden alıntı: ErKaN-23

11 varken 8plus alınmaz ama 5200e Se de alınmaz cihaza söyleyecek lafım yok ama aldık şarj çok kötü, oyun oynamadan yoğun sosyal medya kullanmadan düz telefon olarak kullanacaksınki şarj günü çıkarsın 8plusun en azında şarj ı çok iyi
    Bence sırf batarya için 3 yıl öncenin cihazına 6400 verilmez 11 ile arasında çok fark var. Eğer 8plus 4000 civari olsa al derdim. Biraz daha çık 11 al . Ayrıca se de 4900 düşmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whypic06 -- 7 Eylül 2020; 8:20:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: whypic06

Bence sırf batarya için 3 yıl öncenin cihazına 6400 verilmez 11 ile arasında çok fark var. Eğer 8plus 4000 civari olsa al derdim. Biraz daha çık 11 al . Ayrıca se de 4900 düşmüş.

Alıntıları Göster
    Hocam şöyle bir şey tamam alınmaz ama inanın bana 8 plus ile 11 arasında hız farkı hiç yok şuanlık sıfır ... 8 plus zamanın 5s i gibi net bi şekilde fazladan güncelleme alacak son touch idli plus cihaz . A11 bionic hala mükemmel hızlı çalışıyor kaldı ki ekran 1080 p ... uzun süre 11 de kullandım xr da şuan 8 plus kullanıyorum 7 plus bile hala stabilken 8 plusı apple kolay kolay öldürmeyecek . Ha sıfırına o para kesinlikle verilmez ama ikinci el temiz 8 plus şuan cidden mantıklı.

• Xr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temiz xs max bulabiliyorsam onu alırdım ben olsam hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: alexturner

Hocam şöyle bir şey tamam alınmaz ama inanın bana 8 plus ile 11 arasında hız farkı hiç yok şuanlık sıfır ... 8 plus zamanın 5s i gibi net bi şekilde fazladan güncelleme alacak son touch idli plus cihaz . A11 bionic hala mükemmel hızlı çalışıyor kaldı ki ekran 1080 p ... uzun süre 11 de kullandım xr da şuan 8 plus kullanıyorum 7 plus bile hala stabilken 8 plusı apple kolay kolay öldürmeyecek . Ha sıfırına o para kesinlikle verilmez ama ikinci el temiz 8 plus şuan cidden mantıklı.

Alıntıları Göster
    8plus tabikide hala çok iyi ama sizinde dediğiniz gibi 2 eli alınır o kadar para 0 a ben olsam vermem

• o halde 11 alacağım arkadaşlar ..
  • Ahh dostum ocak ayında XS 6100 liraya kadar düşmüştü, 8 plus 5200 civarıydı. Döviz yerinde durmuyor ki insan hayallerini ertelerken hiç alamaz hale geliyor.

İlk önerim biraz daha zorlayıp en uygun fiyatlı 11 alman. Arcelik.com.tr'de şuan 7299 fiyat görünüyor iyi fiyat.

Diğer önerim SE 2020 + Airpods 2 de güzel bir alternatif olabilir. Ayrı ayrı alınırsa 4900 + 950 = 5850. Mediamarkt'da iphone alana airpods 2 399 tl kampanyası var. 5298 + 399 = 5697 tl oluyor daha ucuz tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eL1te -- 7 Eylül 2020; 22:13:37 >
  • 11 tabii ki, o takoz gibi telefona 6bin küsür lira verilmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedManetics -- 7 Eylül 2020; 22:49:19 >
  • uzun süreli kullanma amacınız varsa 11 yada se dışında cihaz almak pek mantıklı değil...
  • 11 alın hocam. 8 Plus'ın olması gereken fiyatı en az 2000-3000 TL ama vergi, dolar sayesinde 6000 TL oluyor 3 senelik cihaz.
  • 8 plus'ı arkadaşım kullanmıştı bir süre, çok kaba bir telefon bence.

• 8plus kullanıcısı olarak, bütçe el veriyorsa kesinlikle 11 derim. Daha güncel bir telefon, daha fazla güncellemeyi daha sağlıklı bir şekilde alacaktır.

• Sıfır 8 Plus alınmaz. XR veya düz 11 bakmanızı öneririm.
  • titanic70 T kullanıcısına yanıt
    Selamlar hocam 128 gb 8 plus abim aldı 6050 tlye bence uygun fiyat 11 den aşırı bir farkı yok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.