Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
33.042
Cevap
1.168
Favori
3.404.419
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle ya i7 32GB - 2599TL idi 3199TL oldu, i7 PLUS 32GB ise 3999 TL oldu. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi inanmazdım telefoncuların kur farkı gelecek bilmem ne demelerine ama kısacası sıçtık.

Hayır, letgoya bakıyorum bir kaç günlüğü var mı uyguna diye adamlar cihazlarına prenses muamelesi yapıyor deliricem. Ha sıfır bu kur farkıyla almışsın hatta vatandan (: kredilisini ha letgodan.

Ama bu saatten sonra ben almam arkadaşlar içim el vermez o parayı vermeyi, diğer fiyatları gördükten sonra yok olmaz

Düşünün ki o fiyata (en fazla 1.5 ay önce) 128GB veya i8 olanını kredili alacakken şimdi 32sini alamıyoruz ayrıca 1 gece de 200 lira daha arttı

Ben çekiliyorum, geri kalan arkadaşlara başarılar

• 7 plus'a 4 bin lira vereceğime üzerine az daha ekleyip 64'lük 8 plus alırım.

kimse kusura bakmasın ancak bu saatten sonra bu fiyatlarla 7 plus falan alınmaz. 8 plus 4589 liraya n11 de satılıyor su an. cekle falan daha uyguna gelebilir. ayrıca 60 lira da maxipuanı var. düsünenlerin bilgisine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 28 Mayıs 2018; 12:58:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

7 plus'a 4 bin lira vereceğime üzerine az daha ekleyip 64'lük 8 plus alırım.

kimse kusura bakmasın ancak bu saatten sonra bu fiyatlarla 7 plus falan alınmaz. 8 plus 4589 liraya n11 de satılıyor su an. cekle falan daha uyguna gelebilir. ayrıca 60 lira da maxipuanı var. düsünenlerin bilgisine.
    4500 ona vereceğime az daha koyarım 5.300'e X alırım
  • Yok ben tamamen telefon almaktan vazgeçtim, i6yı satmıştım geri temiz ikinci eli alıcam bu fiyatlarla ben öğrenci halimle cebimde 5bin liralık telefon taşıyamam kimse kusura bakmasın
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    başkan o zaman 1300 lira fark oluyo 7 plusla çok gibi :))
  • Vay be 3 hata önce 3400 e almıştım farka bak iyi ki yapıştırmışım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iphone 7 için öneriniz varmı ?5 gün içinde almam gerek.
  • Fiyatlar epey pahalı ancak almak isteyen olursa son 1 adet diyor, 3.659,90 TLhttps://www.yukko.com/apple-iphone-7-plus-32-gb-v-50000053?pid=10000141
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield

Fiyatlar epey pahalı ancak almak isteyen olursa son 1 adet diyor, 3.659,90 TLhttps://www.yukko.com/apple-iphone-7-plus-32-gb-v-50000053?pid=10000141
    3749 tl diyor hocam black renk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Satılmış ve Jet Black kalkmış görünüyor hocam. Düz siyah mate black olarak geçen o fiyataydı.
  • 2900 i7 alinirmi sizce daha ucuza bulabilirmiyim güvenilir biryerden.

• Sunu farkettim;

Eskiden bu pahali telefonlarin firsat konulari cok aktifti. Bir suru katilimci, misafir vardi almak icin firsat kovalayan. Su an bakiyorum da konularin eskisi kadar aktif olmadigini goruyorum. Paylasim tarihleri arasinda gunler gectigi bile oluyor ki eskiden saat zor gecerdi (Gece saatleri disinda).

• son zamlardan sonra iphone 7 plus 32'liğe 4500 lira isteyen idiotları görünce az önce gidip turkcell'den faturaya ek 12 taksitle gümüş 7 plus 32 aldım. tarifemle beraber her şey dahil toplamda 5070 gibi bir rakama(4500 telefon, geri kalanı 12 aylık toplam tarife ücreti) tekabül etti. son zamlar henüz turkcell'e(belki de tim mağazalarına) yansımamış görünüyor bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 15 Temmuz 2018; 20:40:27 >
  • 128 gb 7+ kovalıyorduk yalan oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

Sunu farkettim;

Eskiden bu pahali telefonlarin firsat konulari cok aktifti. Bir suru katilimci, misafir vardi almak icin firsat kovalayan. Su an bakiyorum da konularin eskisi kadar aktif olmadigini goruyorum. Paylasim tarihleri arasinda gunler gectigi bile oluyor ki eskiden saat zor gecerdi (Gece saatleri disinda).
    Artık fırsata gerek kalmadan alabiliyoruz çünküm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

son zamlardan sonra iphone 7 plus 32'liğe 4500 lira isteyen idiotları görünce az önce gidip turkcell'den faturaya ek 12 taksitle gümüş 7 plus 32 aldım. tarifemle beraber her şey dahil toplamda 5070 gibi bir rakama(4500 telefon, geri kalanı 12 aylık toplam tarife ücreti) tekabül etti. son zamlar henüz turkcell'e(belki de tim mağazalarına) yansımamış görünüyor bilginize.
    Hayırlı olsun. Hangi mağazadan aldınız acaba?

• ydn06 kullanıcısına yanıt
    nasıl yansimamis, saka falan mi bu? bal gibide zamlı almissiniz. hb'de sifiri 4500₺ zaten

• Az evvel bende tim den 260 tl tarifeye ek 12 ay kontratlı iphone 6s aldım. Tek kalmıştı ellerinde. Bu haliyle 3.120 tl ye geldi. Aynı cihaz Nakit fiyatı turkcellde şuan 3.300 tl n11 de 3.125 tl. Bu şekilde nakit harcamadan turkcellden peşin fiyatına 12 taksit oldu gibi. Kötünün iyisi diyelim. Malesef fiyatlar artık böyle, düşmez. Düşünenler varsa bir baksınlar Tim lerden. Garantisiz İkinci el cihazlara bile 2000 istiyen dolu nette.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altyazar

nasıl yansimamis, saka falan mi bu? bal gibide zamlı almissiniz. hb'de sifiri 4500₺ zaten
    şu an turkcellde nakit fiyatı 4900 lira. link:https://www.turkcell.com.tr/kurumsal/cihazlar/akilli-telefonlar/iphone-7-plus-32-gb

peki zamlı haliyle ben nasıl 12 taksitle faturaya ek toplamda 4500'e aldım?
  • rock_er kullanıcısına yanıt
    forum ankara tim dostum. tesekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.