Şimdi Ara

iPhone 7 Plus Brick

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün iPhone 7 Plus cihazımı iOS 11 Beta 2 yükledim ancak memnum kalmadığım için iOS 10 a geri dönüş yapıcaktım cihazı Recovery Mod'a aldım ve fabrika ayarlarına döndürmek için Sıfır kurulum yapıcaktım.İlk çubuk sorunsuz şekilde doldu ancak ikinci çubuğa geçmesi gerekirken tekrar recovery mod'a attı sanırım brick oldu ben bu durumdan nasıl kurtulurum ? Yarın Zorlu Center'a gideceğim onlar hallederler mi ve ek ücret alırlar mı ?

• benim iphone 7 de şuan da aynı durumda yarım saatir uğraşıyorum sürekli aynı hatayı veriyor (geri yükleme ekranı)
  • Garanti yolu gözüktü hocam ben de uğraştım da çözüm bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan4045

Garanti yolu gözüktü hocam ben de uğraştım da çözüm bulamadım

bekle, ben şu an ios 11 beta 1 ipsw indiriyorum önce ios 11 beta 1 yükleyip daha sonra ios 10.3.2 ye dönüş yapacağım yabancı forumlarda işe yaradığını söylemişler
    işe yararsa konuya tekrar yazarım.
  • Bekliyorum hocam
  • ios 11 beta 1 yüklendi telefon açılıyor şimdi 10.3.1 veya 2 ye dönüş yapmayı deneyecem

indirmek istersenhttp://www.ipodhacks142.com/download-ios-11-0-beta-1-for-free-ipsw-direct-download-links-over-the-air-profile/ burdan indirip dfu modunda recovery yap (geri yükleme)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sh1N0 -- 23 Haziran 2017; 2:9:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akay KLC

ios 11 beta 1 yüklendi telefon açılıyor şimdi 10.3.1 veya 2 ye dönüş yapmayı deneyecem

indirmek istersenhttp://www.ipodhacks142.com/download-ios-11-0-beta-1-for-free-ipsw-direct-download-links-over-the-air-profile/ burdan indirip dfu modunda recovery yap (geri yükleme)

hocam beta 1 den dönüş oluyorsa söylede bari bizde o şekilde dönelim ya telefon support.apple.com/iiphone/restore diye kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: buferhn

quote:

ios 11 beta 1 yüklendi telefon açılıyor şimdi 10.3.1 veya 2 ye dönüş yapmayı deneyecem

hocam beta 1 den dönüş oluyorsa söylede bari bizde o şekilde dönelim ya telefon support.apple.com/iiphone/restore diye kaldı

hocam işlemi tam olarak bitiremedim şu an ios 10.3.1e dönüyorum az kaldı bittiğinde anlatıcam konu altından yalnız ios 11 beta 1 yüklendiğinde cihaz sorunsuz açılıp kullanılabiliyor
    sadece panik yapmayalım yeter

• quote:

quote:

quote:

hocam işlemi tam olarak bitiremedim şu an ios 10.3.1e dönüyorum az kaldı bittiğinde anlatıcam konu altından yalnız ios 11 beta 1 yüklendiğinde cihaz sorunsuz açılıp kullanılabiliyor

hocam zaten 10.3.1 yüklerse 2 de yükler

peki sizdeki hata da benim üstte yazdığım gibiyimiydi

• Hocam varya şuanda çok sevindim, benim cihazda Brick olmuştu bu linkten indiriyorum inşallah olur.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

evet hocam aynı hatayı veriyordu sonsuz geri yükleme döngüsüne giriyordu ekranda itunes dfu modunda kalıyordu

ios 11 beta 1 den sonra imzaları açık herhangi bir sürüme dönüş yapılabilir kaanatindeyim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evet hocam aynı hatayı veriyordu sonsuz geri yükleme döngüsüne giriyordu ekranda itunes dfu modunda kalıyordu

ios 11 beta 1 den sonra imzaları açık herhangi bir sürüme dönüş yapılabilir kaanatindeyim

zaten saçma bir sürüm nerden bulaştık arkadaş yav senin ki inş olurda bende indiriyorum şuanda o şekilde yüklerim

• ios 10.3.1'e başarı ile dönüş yapabildim şu an sorunsuz bir şekilde açılıyor cihaz

Anlatım

1-) Önceliklehttp://www.ipodhacks142.com/download-ios-11-0-beta-1-for-free-ipsw-direct-download-links-over-the-air-profile/ bu linkten telefonumuzun modeline göre ios 11 beta 1 ipsw dosyasını indiriyoruz

2-) İndirdiğimiz ipsw dosyasını itunes üzerinden (geri yükleme) yolu ile kuruyoruz kurulum bittikten sonra telefonumuz açılıyor kurulum adımlarını bitiriyoruz kurulum aşamalarında ben icloud hesabımı ve parola oluşturmadan hızlı hızlı masaüstü ekranına geldim,

3-) Masa üstü geldikten sonra telefonu kapatıp dfu moduna alarak (iphone 7'lerde ses kısma tuşu ve açma kapatma tuşuna basılı tutmak) itunes ekranında shift tuşu basılı iken geri yükleme'ye tıklayarak indirdiğim ios 10.3.1 ipsw dosyasını gösterip kurulumu bitirdim

not: imzaları açık herhangi bir ios 10.3.1, 2 veya ios 10.3.3 beta 4 ipsw dosyasını kurarak istediğiniz sürüme dönüş sağlayabilirsiniz.

• quote:

ios 10.3.1'e başarı ile dönüş yapabildim şu an sorunsuz bir şekilde açılıyor cihaz

Anlatım

1-) Önceliklehttp://www.ipodhacks142.com/download-ios-11-0-beta-1-for-free-ipsw-direct-download-links-over-the-air-profile/ bu linkten telefonumuzun modeline göre ios 11 beta 1 ipsw dosyasını indiriyoruz

2-) İndirdiğimiz ipsw dosyasını itunes üzerinden (geri yükleme) yolu ile kuruyoruz kurulum bittikten sonra telefonumuz açılıyor kurulum adımlarını bitiriyoruz kurulum aşamalarında ben icloud hesabımı ve parola oluşturmadan hızlı hızlı masaüstü ekranına geldim,

3-) Masa üstü geldikten sonra telefonu kapatıp dfu moduna alarak (iphone 7'lerde ses kısma tuşu ve açma kapatma tuşuna basılı tutmak) itunes ekranında shift tuşu basılı iken geri yükleme'ye tıklayarak indirdiğim ios 10.3.1 ipsw dosyasını gösterip kurulumu bitirdim

not: imzaları açık herhangi bir ios 10.3.1, 2 veya ios 10.3.3 beta 4 ipsw dosyasını kurarak istediğiniz sürüme dönüş sağlayabilirsiniz.

Hocam çok sağol ya valla indiriyorum şimdi umarım bende çözebilirim.

iş var güç var sabah uğraştığımız şeye bak :D

• buferhn kullanıcısına yanıt
    net hızlıydı da erken bitti benimki yoksa bir kaç saat daha sürerdi
  • Hocam dünden beri uğrasıyorum malesef yapamadım ios 11 betayl kuruyorum orda bi sorun yok ama tekrar 10.3.2 ye düşürmeye calısınca dfu moda alıyor yardımcı olabilecek var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isserenn İ kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun bende de var malesef. 11 yükleniyor ama 10'lu sürümlere düşüremiyorum loop'a dönüyor cihaz. Sabahtır deniyorum daha bulamadım çözümü.

• Nerden bulastım bilmiyorum vallahi hocam ya cözüm bulan olursa bilgilendirsin kurtulalım sundan

• isserenn İ kullanıcısına yanıt
    Daha önce de 11'i deneyip düşürmüştüm 10'a. Şimdi düşüremiyorum çok saçma bir durum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.