Şimdi Ara

iPhone 7 Mat Siyah vs Gümüş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • bluerush06 (5 mesaj) Mânâlùx Râpérâ (2 mesaj) İstan34bul (1 mesaj) Zig Zag (1 mesaj) Türkbey (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> iPhone 7 Mat Siyah vs Gümüş
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    71 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Herkese merhaba.

Android'den sıkılmam nedeniyle iPhone 7 alma durumum var. Fakat renk konusunda hala kararsızım. Bu yüzden sizlerden mat siyah ve gümüş renklerinin artıları ve eksileri hakkında yardım istiyorum. İstediğim şey hangisinin güzel göründüğü değil. Kullanılabilirlik açısından hangisi daha kullanışlı bunu öğrenmek istiyorum. Alan, kullanan, ilgilenen arkadaşların dikkatine. Teşekkürler.

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 23 saat 29 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: bluerush06

Herkese merhaba.

Android'den sıkılmam nedeniyle iPhone 7 alma durumum var. Fakat renk konusunda hala kararsızım. Bu yüzden sizlerden mat siyah ve gümüş renklerinin artıları ve eksileri hakkında yardım istiyorum. İstediğim şey hangisinin güzel göründüğü değil. Kullanılabilirlik açısından hangisi daha kullanışlı bunu öğrenmek istiyorum. Alan, kullanan, ilgilenen arkadaşların dikkatine. Teşekkürler.

İkisi de güzel kullanılır. Rengin kullanılabilirliğe katkısını görmedim ben.
  • Çavuş
    71 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bahsettiğim olay siyah renk kolay çiziliyor, renk atması oluyor, parmak izi gibi durumlar oluşuyor. vs önerileriydi. Bu gibi durumlar varsa o konularda bilgi edinmek istemiştim. Elbette rengin donanıma bir etkisi olmadığının farkındayım.
    |
    |
    myfranco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5709 Mesaj
    Bizde ilk defa mat ve siyahı göreceğiz hocam. Gold yada space gray alınabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    71 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Space gray beğendiğim bir renkti. Maalesef 7 de bu renge yer vermemişler.
    |
    |
    İstan34bul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2360 Mesaj
    gümüş rengi çok tatlı arka kısmı anten çizgileri de yok etmişler yarın sanırım onu alacağım bende.
  • Yarbay
    4169 Mesaj
    gümüş
    |
    |
  • Çavuş
    71 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Gümüş kafamı kurcalıyor benim de. Peki gümüş ün videolarını incelerken ekranın beyaz olduğu durumlarda (internet tarayıcısı vs. ) ekran kenarında siyah bir çerçeve görünüyor. Bunun hakkında bilginiz var mı?

|
    |
    Mânâlùx Râpérâ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2360 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bluerush06

Gümüş kafamı kurcalıyor benim de. Peki gümüş ün videolarını incelerken ekranın beyaz olduğu durumlarda (internet tarayıcısı vs. ) ekran kenarında siyah bir çerçeve görünüyor. Bunun hakkında bilginiz var mı?

annemde 5s var onun telefonunda dikkat ettim geçen ilk defa dikkatli baktıgım için gozume boyle bi garip gozuktu ama alışılmayacak gibi değil, ben hep siyah kullandıgım için bende yok zaten o çerçeve kısmı, siyahtan fazlasıyla sıkıldıgım için beyaz alıcam bende ilk defa bir telefonumu.
    |
    |

• Binbaşı
    1700 Mesaj
    Bana göre kesinlikle gümüş. Mat siyaha baktım bana göre çok soğuk geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    71 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Gümüş 128 Gb modelini aldım arkadaşlar. Herkese tavsiyelerinden dolayı teşekkürler.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkasör
anzer balı
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.