Şimdi Ara

 İPHONE 14-13-12-11 HIZLI ŞARJ TYPC KABLO / 20W PRiZ APPLE TR GARANTİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
77
Favori
35.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Apple #Aksesuar Kondisyon #Sıfır
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

%100 Kutudan çıkan orjinal aksesuarlar.

Hızlı kargo.

Önemli bilgi:Merhaba arkadaşlar,satmış olduğum kabloların dışarda satılan 5/5s/6/7/8 kablolarından sonra üretilen yeni nesil aksesuarlar olduğunu belirtmek isterim. İphone 11 iphone 12 iphone 13 iphone 14 kutusundan çıkan yeni ürünlerdir.. 3.00mm kalınlığındadır.Herkesin yaşadığı kabloların çabuk yırtılıp kolay eskimesi ortadan kaldırılarak daha sağlam kablo ve aksesuarlar üretilmiştir. Tüm ürünleri ilinizde bulunan premium reseller (apple yetkili servislerinde) check ettirebilirsiniz.Ucuza satılabilen paralel ithalat,sahte 1/1 ürünlerle karşılaştırmayınız. Size göndereceğim ürünler 2 yıl garantili olup apple tarafından değişimi yapılacak ürünlerdir..

18W-20W priz + yeni nesil typc lightning usb kablo 500TL . ( 2 sene apple tr garantili )

- 300 tl üstü alışverişlerde Kargo ücretleri Tarafımdan ödenmektedir.
    - Yurtiçi-aras-mng-surat kargoyla ev adresinize telefon ihbarlı gönderim yapmaktayım .
    - %100 garanti ediyorum..siparişinizi verdikten 1 saat sonra takip numaranız sizde.(mesai saatleri içinde ertesi gün kargonuz elinizde)
    - Her türlü soru ve şikayetlerinizde bir pm kadar yakınınızdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blasko77 -- 26 Eylül 2022; 21:50:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar merhaba,

benim gibi insanların almak isteyipte alamayan arkadaslara özellikle yazıyorum ki, internet ortamında alışverişte bulunabilecegimiz ender arkadaslardan birisi.
    gerek ürünün orjinalliği olsun gerekse satıcının dürüstlülüğü gerekse güvenirliği bakımından raslayabilecegimiz tek arkadaşımız diyebilirim.

ben alışverişte bulundum, 3 parça ürün aldım kulaklık, kablo ve fiş olmak üzere kendimde 6s,5s olmak üzere ihtiyacım oldugundan dolayı degil, vakti zamanında kendi ürünlerimi kullanamaz hale geldiğinde bu ürünleri yedek olarak bulundurmak amaçlı aldım.

benim acelem yoktu ama orjinal ürün bulmak gercekten zor oldugunu biliyorum.
    piyasada okadar dolandırıcı sahtekar varki çakma ürünü orjinal diye hertürlü alırsınız.

benim kendi arastırmam sonucu , donanım haber haricinde kesinlikle diger internet sitelerinden almayın.
    donanım habere ailemiz diyebiliriz, burdaki insanların genelinde samimiyet dürütlük var bilgi var.
    dolayısıyla internet sitelerinede baktım 5 para etmez.

donanım haberede zaten yıllarım gecti mesaj sayıma bakabilirsiniz.
    güvenilir yer bildiğimden dolayı, burdaki ilanlrı takip etmeye başladım....

burda başka ilan veren kişilerde var, onlara birşey söylemek istemem ama benim gibi dikkatli titiz birisi için onlara güvenemedim.
    çünkü sizde baka bilirsiniz kişi kutunun resmini cekmiş içindeki aksesuarlarla birlikte. ama gel görün ki kutunun dış rengi siyah :)

siyah varmıydı diye 5s den basladım 6, 6 plus 6s,6s plus kutularına baktım videolarda space gry olarak siyah kutulu iphone yok.

dolayısıyla bu arkadaşdan alın veya almayın sizin bileceginiz iş.
    ihtiyacı olan , yedekde elimde dursun diyen orjinal olsun 6s kutusundan çıkma olsun diyen bu arkadaşı tercihlerin 1 sırasına koyabilir.

donanım haber ailesi olarak benim vesile olacagım iyilik bu yorumum dur.
  • istanbul içi elden varmıdır?
  • Şarj başlığını almak istiyorum, pm attım..

• tümü için pm attım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüm aksesuarları almak için pm
  • Usb kablo ve priz tarafımdan alınmıştır...İlgisi için arkadaşa Teşekkürler...

• Elimde son bir adet sıfır kaldı

• usb kablo ve şarj adaptörü için pm

• Satışa devam arkadaşın ürünler temin edildi. Elimde full kutu içeriği mevcuttur.

• Hocam selam,

DM attım.

Acil döner misin?

Teşekkürler!
  • Şarj aleti tarafımdan alındı!
  • Satışa devam eksiksiz kutu içeriği mevcuttur

• Pm attım

• Güncel kutu içerikleriyle satışa devam ediyoruz

• arkadaşlar merhaba,

benim gibi insanların almak isteyipte alamayan arkadaslara özellikle yazıyorum ki, internet ortamında alışverişte bulunabilecegimiz ender arkadaslardan birisi.
    gerek ürünün orjinalliği olsun gerekse satıcının dürüstlülüğü gerekse güvenirliği bakımından raslayabilecegimiz tek arkadaşımız diyebilirim.

ben alışverişte bulundum, 3 parça ürün aldım kulaklık, kablo ve fiş olmak üzere kendimde 6s,5s olmak üzere ihtiyacım oldugundan dolayı degil, vakti zamanında kendi ürünlerimi kullanamaz hale geldiğinde bu ürünleri yedek olarak bulundurmak amaçlı aldım.

benim acelem yoktu ama orjinal ürün bulmak gercekten zor oldugunu biliyorum.
    piyasada okadar dolandırıcı sahtekar varki çakma ürünü orjinal diye hertürlü alırsınız.

benim kendi arastırmam sonucu , donanım haber haricinde kesinlikle diger internet sitelerinden almayın.
    donanım habere ailemiz diyebiliriz, burdaki insanların genelinde samimiyet dürütlük var bilgi var.
    dolayısıyla internet sitelerinede baktım 5 para etmez.

donanım haberede zaten yıllarım gecti mesaj sayıma bakabilirsiniz.
    güvenilir yer bildiğimden dolayı, burdaki ilanlrı takip etmeye başladım....

burda başka ilan veren kişilerde var, onlara birşey söylemek istemem ama benim gibi dikkatli titiz birisi için onlara güvenemedim.
    çünkü sizde baka bilirsiniz kişi kutunun resmini cekmiş içindeki aksesuarlarla birlikte. ama gel görün ki kutunun dış rengi siyah :)

siyah varmıydı diye 5s den basladım 6, 6 plus 6s,6s plus kutularına baktım videolarda space gry olarak siyah kutulu iphone yok.

dolayısıyla bu arkadaşdan alın veya almayın sizin bileceginiz iş.
    ihtiyacı olan , yedekde elimde dursun diyen orjinal olsun 6s kutusundan çıkma olsun diyen bu arkadaşı tercihlerin 1 sırasına koyabilir.

donanım haber ailesi olarak benim vesile olacagım iyilik bu yorumum dur.

• arkadaştan bu hafta kulaklık aldım.
    ürün orjinal en başta belirteyim en ufak bir kusuru yok.satıcı arkadaşta çok ilgilendi kendisine de teşekkür ederim.herhangi bir sorun yaşamadan hallettik çok iyi bir alışveriş oldu.
    kafasında soru işareti olan varsa tereddüt etmeden alabilir.
  • Arkadaştan bir adet kulaklık aldım ürün orjinal sıkıntısız alışveriş oldu güvenerek alabilirsiniz
  • Bir adet kulaklık aldım kesinlikle orjinal.. Güvenilir satıcı..
  • 1 adet priz ucu ve ara kablo tarafımdan alınmıştır ödemesi yapılmış kargo beklenmektedir arkadaş gerçekten çok ilgili teşekür ediyorum kendisine.

• kargo elime ulaştı ürün %100 orjinal :) teşekürler hocam ...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.