Şimdi Ara

Iphone 7 Kasada Çıkmayan Lekeler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
80.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 6s ciktigi zaman almistim o gunden beri kilifsiz kullaniyorum sadece kenar kusimlari zefeli o kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alphekka kullanıcısına yanıt
    Niye trollesin kardeş daha önce yaptın mı işlemi yapmadın sonucunu biliyor musun hayır.
    Bende 7 mat kullanıyorum bundan 1 2 ay önce araba pastası ile temizledim telefonu telefon o arkadaşın dediği gibi sıfır oluyor.Ama yapacak aradaşlara şunu söylemek istiyorum o lekeler telefonun kasasında olmuyor kasa üzerine atılan mat astardan kaynaklı.Eğer telefonu pasta ile silerseniz her yerini telefonun o mat astarı gidiyor lekeler de gidiyor ama telefon mat olmuyor eskisi gibi bilginiz olsun.Bilgi isteyen olursa mesaj atabilir yardımcı olmaya çalışırım
  • Bu sorun bende de var. Ekran temizleyici kimyasal, kolonya vs. denedim hiç biri bu lekeyi çıkarmadı. Apple logosunu gösteren bir kılıf ile birlikte almıştım telefonu, hep o kılıfla kullandım. Bir kaç ay sonra konuda bahsedilen lekelerden çıktı, aynı dertten mustaribim...
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    O lekeler sadece pasta ile çıkıyor.Başka bir çözümü yok maalesef
  • mert-- M kullanıcısına yanıt
    kusura bakma, tabi ki de denemedim, ilk defa duydum, pasta cila falan dedim herhalde geyik yapıyor, nerden bileyim iphone'a pasta cila atıldığını araba mı bu
    bişey daha öğrenmiş olduk neyse
  • bu arada bende gold var, aynı lekeleri pasta cila ile temizleyebilir miyim? telefonun rengi atar mı?
  • alphekka kullanıcısına yanıt
    Ben denedim herhangi bir renk atmasına rastlamadım.Yalnız sadece pasta uyguluyorsunuz sonra cila falan atmıyorsunuz.Pastayı üstüpüne sürüp siliyorsunuz ve lekeleri geçiriyor.Fakat diğer renklerde denemediğim için bilemiyorum nasıl bir sonuç alacağınızı ben mat renkte uyguladım sadece.
  • Yok artık, kezzap dökün isterseniz arkadaşlar? Şaka bir yana en temiz çözüm ön arka jelatin kaplama ve sonra kılıf kullanımı. Boya kalkar falan diye de endişe etmeyin zamk değil bu çekince boyayla gelsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • garantili cihazda değişim alırsıız onun haricinde temizlemek yeni alınan cihazların arkasını kaplamak mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: R`meRt

Arkadaşlar eczaneden izopropil alkol alıp pamuk ile temizleyin. Ne leke kalır ne iz
    Hocam benim telefonda da bu lekelerden var ama dediğin yöntem zarar vermeden telefonu matlaştırmadan kesin işe yarıyor mu acaba siz denediniz mi?
  • Jetblack var bende de ve lekeler mevcut , boya vs atmadan ne yol olursa deneyebilirim
    Öneriler nedir ?
  • aynı sorunu bende spigen liquid crystal kılıf ile yaşadım. pasta cila fikrine sıcak bakıyorum
  • R`meRt kullanıcısına yanıt
    Çok kez denendi, işe yaramıyor hocam bilginize.

• Şikayetvar sitesinden şikayette bulundum aynı sorun için, spigenden arayıp iphone 7lerde bu leke sorununu kronik olduğunu söyleyip yeni kap hediye etmek istediler. Ben de ne çıkacak ki zaten diyip kabul ettim. Umarım benden sonra biri spigene tazminat davası açıp milyonları kaldırmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akind -- 22 Eylül 2020; 8:9:37 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.