Şimdi Ara

Iphone 7 Kasada Çıkmayan Lekeler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
80.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cözümü bu başka türlü cikmaz:))ayrica alkol olan gibi şeylerle temizlemeyin lekeler daha ck oluşmaya calişiyor tavsiyem hiç islak bezle dah silmemeniz ama şu kaplama temiz tutuyor markasi sunix tavsiyemdir 10 tl aldim ön flim ile beraber cikiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bende de var. Cihaz toplam 2.5 aylık. Var mı çözümünü bulan(iphone 7 mat siyah)

• SORUN ÇÖZÜMÜNÜ ARKADAŞIM BULDU İLACI VAR ONDA BENİM CİHAZIMDAKİ LEKELERİ ÇIKARDI %100 ÇÖZÜM ARKADAŞLAR TELEFONLARI ÇÖPE ATMAYA GEREK YOK ARTIK CANINIZIDA SIKMAYIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner743

SORUN ÇÖZÜMÜNÜ ARKADAŞIM BULDU İLACI VAR ONDA BENİM CİHAZIMDAKİ LEKELERİ ÇIKARDI %100 ÇÖZÜM ARKADAŞLAR TELEFONLARI ÇÖPE ATMAYA GEREK YOK ARTIK CANINIZIDA SIKMAYIN

çözüm nedir peki bendede 7 plus var aynı sorunlar var lekeler cıkmıyor söylersen sevinirim
  • Hort olacak ama onlem olmasi için telefonun arkasına jelatin taksak aliexpresste satilanlardan sorun olur mu?

Jelatin tüm boyayi kaldirir mi diye düşündüm de

• lekelenmeden dolayı cihazı garantiy gönderen varmıdır acaba?
  • Bende zamanla oluşan lekeler nemlendirip silince geçiyor. İlginç.

• iPhone 7 lerde hangi renkte bu sorun mevcut

• coke019 C kullanıcısına yanıt
    Mat siyah

• Merhaba arkadaşlar. Bir kimyager olarak genel bilgi amaçlı yazıyorum. Herkesin yaptığı ortak hata; telefonu temizlerken aseton, tiner kullanılması. Metal kasalı telefonlarda sıkıntı yapmıyor gibi görünebilir, ama aseton ve tiner çok masum şeyler değiller. O yüzden kullanırken dikkatli kullanılması önerilir. Telefon temizliği için kolonya kullanılabilir ama her türlü leke, iz vs. için işe yaramaz. Bunun için önceliğiniz (eğer temin edebiliyorsanız) metanol (metil alkol), izopropanol (izopropil alkol), etanol (etil alkol) çözücüleri olmalı. Bunların işe yaramadığı durumlarda geriye işe yarayacak sadece hekzan (hexane) ve toluen (toluene) çözücüleri kalıyor. Bu çözücüleri de kullanırken dikkatli olunması gerekli. Hekzan ve tolueni, aseton-tiner gibi kolay temin edemezsiniz. Bunun için kimya sanayiinde çalışan bi arkadaşınızdan yardım istemenizi öneririm.

Umarım faydalı olur
    Saygılar..

• Sh0wTim3 S kullanıcısına yanıt
    İyi güzel alkol kullanırızda telefonun boyası kalkar diye korkuyorum bu iphone 7 lerin arka kasası hic dayanıklı degil

• geçen kılıfı çıkarıp kenarlarında biriken tozları temizlerken arkasına falan baktım dikkatlice hiç leke vs yoktu. kılıfım apple ın silikon kılıfı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner743

SORUN ÇÖZÜMÜNÜ ARKADAŞIM BULDU İLACI VAR ONDA BENİM CİHAZIMDAKİ LEKELERİ ÇIKARDI %100 ÇÖZÜM ARKADAŞLAR TELEFONLARI ÇÖPE ATMAYA GEREK YOK ARTIK CANINIZIDA SIKMAYIN

anlatsaydın keşke çöpe atmaya gerek yok falan demişsin ama
  • Benim kendi çözümüm;
    Full body kaplama + Spigen slim Armor kılıf...
    Telefon kalınlaşıyor ama böyle daha çok seviyorum.
    Önde Buff marka ekran koruyucu.
    Bu şekilde tanrılar bile bir şey yapamaz.
  • Kimyasal all birsey surmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi servettv -- 29 Ekim 2017; 13:10:40 >
  • Telefona gözüm gibi bakıyorum aynı lekeler bendede oluşmuş . Kimyasal falanda sürmedim kolonya tiner miner hiç bişey yok
  • emiLL kullanıcısına yanıt
    Sizin tel hangi renk

• Pazarda 10 TL ye satilan duz kiliflardan kullanin hic leke yapmiyor. Ici noktali kilif kullanmistim bendede leke yapmisti. Pazarda satilan duz silikon kiliflar var onlar cok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: coke019

Sizin tel hangi renk

siyah
  • Araba pastasi kullandinizmi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.