Şimdi Ara

Iphone 7 IOS 15 ve Isınma problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, elimde ilk çıktığında aldığım Iphone 7 var. 2 yıl önce diji marka batarya ile değiştirdim. Yazılım olarak IOS 15.5 kurulu.

Telefonun yaz başından beri normal kullanımda gereğinden fazla ısındığını fark ettim. Hatta bazen kullanmıyorken bile ısındığını gördüm. Araçta carplay üzerinden navigasyon açtığımda sıcaklıktan telefon kitlenecek kadar ısınıyor (Güneş ışığında bırakmıyorum). Buna benzer durumla karşılaşanlar varmı? Apple'ın yeni eskitme stratejisimidir bu?

Not: Airpods 3 sahibi olduğumdan IOS 15 altına downgrade yapamıyorum.

• yazın ısınması normal. muhtemelen 2 senelik deji batarya sıkıntıyı çıkartan kısım. genelde 6-12 ayda değiştiriyor insanlar deji bataryaları. batarya sıkıntılı olunca apple cihazlar sıkıntı çıkartıyor sadece kullanım süresini etkilemiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bataryayla alakası yok bende i7+ var ios 14.8 kullanıyorken batarya gayet güzel gidiyordu ios 15.6 yükledim CPU boşta iken 10-20-30-50-60 larda geziniyor 20 yi aşağı düşmüyor cihazdan acayıp soğudum atmadığım format şekli yapmadığım ince ayar kalmadı uçak modunda 50 ye çıkarmı CPU

İPad mini 5 var 15.6 boşta iken CPU 10a çıkmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s te en son en iyi iOS sürümü 13.7 idi
    7 serisinde ise en iyi İOS sürümü 14.8 idi hatta 13.7 ise çok iyi
    Haricinde yavaşlama eskitme devreye giriyor tecrübe ile
    8 serisi ise iOS 16 ile aynı duruma düşecek
    Güncelleme yapmamanızı tavsiye ederim takıntı yapacaksanız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.