Şimdi Ara

İphone 7 ekranda kararma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iphone 7 telefonumda bir kaç haftadır telefonumun sol üstünde kararma var.Daha önce bu sorun başına gelen var mı ? Garantiye vermeyi düşünüyorum değişim yaparlar mı sizce ?
    İphone 7 ekranda kararma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kasada darbe filan yoksa garanti varsa değişim yada ekran değişimi olur..

• Hocam garantiye vermeniz gerekli bence de. Benim iPhone 7'm düşüp ekrandaki cam çatlamıştı, çatlayan yer ekrana baskı yaptığı için aynen sizdeki gibi koyu gözüküyordu sağ alt kısım. Telefonun kasasının içerisinden bir şey ekrana baskı yapıyor gibi geldi bana.
  • Daha önce de telefondan az ses çıkıyor diye garantiye vermiştim hoparlör ve ekranı değişmişti. Şu telefondan bir şansım gülmedi. Denizlide oturuyorum birde 13 günde geliyor telefon beklemesi de ayrı dert. Mecbur vericem artık :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkanosfer

Hocam garantiye vermeniz gerekli bence de. Benim iPhone 7'm düşüp ekrandaki cam çatlamıştı, çatlayan yer ekrana baskı yaptığı için aynen sizdeki gibi koyu gözüküyordu sağ alt kısım. Telefonun kasasının içerisinden bir şey ekrana baskı yapıyor gibi geldi bana.
    Darbe aldıysa yapıyor genelde
  • Darbe almamış, henüz 6 ayı bile tam dolmamış, nokta hatasız telefonumu herhangi bir yetkisiz müdahale olmamasına rağmen , yetkisiz müdahale tanısı koyup garanti dışına bırakan bir servisle karşı karşıya kalacaksınız. Her şeye hazırlıklı olun derim.

Konusuda burada...
    https://forum.donanimhaber.com/apple-19-ay-garantisi-olan-telefonu-garanti-disi-birakti--135465055
  • Aynı sorun bende de var. Arıza neyden kaynaklı çıktı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.