Şimdi Ara

iPhone 7 canlı yayın ve fazlası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: casperfriendly

Sonunda çağırdılar mı Mesut abi ? Hele şükür yani :)

O kadar iphone 7 haberi yapsam benide çağırırlar 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • internette gördüğüm koyu mavi renkli modeli çıkartsınlar o bana yeter valla sıraya girmem için :)
  • Donanım haber için büyük bir adım. Başarılarınızın devamını dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: giogo

Mesut çeviğe bak hele. Daha önce apple lansmanlarına davet alamadıkları için apple'a sallayıp dururdu. Şimdi lansmana katılıyorlar diye nasılda çocuk gibi sevinmiş. Bu gazla geçmişte yerin dibine soktuğu iphone'ları bu etkinlikte tam tersi şekilde övecektir.

Ben olsam Mesut Çevik'i Apple Store önünden bile geçirmezdim.
    Tarafsız olmayan hatta Apple düşmanı olan birisini neden etkinliğe çağırdılar anlamak güç.
    1GB ramli telefonlara 3500₺ verenler ....dır diye Twitter hesabından saydırıyordu maşallah.
    Apple etkinliği biraz Apple aşıklarının buluşma ortamı gibi Mesut Çevik'e bu ortam çok yabancı gelecek, garipseyecek, saçma bulacak, yapmacık gelecek. Bak gör.

• ilginc apple lansmanlarına hep apple dan para alan taraflı editörler gidiyordu hani.
    mesut cevik gibi appledan nefret eden biri davet edildi ise demek ki kimseye iyi yorum için para vermiyorlar.

• Beğenmeyen izlemez. Hoşuna gitmeyen dinlemez. Kimse kimseye aman nolur izleyin demşyor. Eleştiri dozunu bilmeyenlere....

• HARPP sistemi devrede herhal! Saçlar elektrikleniyor! :D

• vay daha düne kadar epıla sallarken bu gün etkinliğine gitmek şaşırtıcı

• DH inceleme sizden kutu acilisi benden olacak ins youtube kanalim ve face sayfamda ( yakinda )

• mesut gayet iyi işini yapan bir editör adam geçmiştede haklıydı , ip6 dan sonra note 5 devrim gibi geldi şimdi hak verme adama
    dünya kaadar para al 2 gb ram koy , xp mi kullanıyoruz yıl kaç ?

bunu düzeltsinler hazır note7 de sorun cıkmışken elmayı yerler :D

• Saçlar şekil reyiz hahahahah :DD::D:D: Neyse bu akşam apple ve sonyi seyredeceğiz anlaşılan.

• Yine pörtlek kameralı bir telefon gelecek. Allah rızası için bir firmada çıkıp simetrik bi cihaz yapsın. İPhone 4-4S gibi bir cihaz yapmak çokmu zor.

• Hadi bakalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oradaki atmoser ve ambiyans insanları ciddi derecede büyüler. dolayısıyla oldukça şaşalı bir tanıtım ve anlatıma hazıro lun... zaten tanıtım değil büyüleme merasimi olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Mesut çeviğe bak hele. Daha önce apple lansmanlarına davet alamadıkları için apple'a sallayıp dururdu. Şimdi lansmana katılıyorlar diye nasılda çocuk gibi sevinmiş. Bu gazla geçmişte yerin dibine soktuğu iphone'ları bu etkinlikte tam tersi şekilde övecektir.

Tarafsız olmayan hatta Apple düşmanı olan birisini neden etkinliğe çağırdılar anlamak güç.
    1GB ramli telefonlara 3500₺ verenler ....dır diye Twitter hesabından saydırıyordu maşallah.
    Apple etkinliği biraz Apple aşıklarının buluşma ortamı gibi Mesut Çevik'e bu ortam çok yabancı gelecek, garipseyecek, saçma bulacak, yapmacık gelecek. Bak gör.

Sadece katılmakla kalamıyorum sonuna kadar hak veriyorum

• Yeni MacBook Pro ne zaman tanıtılacak bilgisi olan var mı? Bugün ki etkinlikte tanıtılma durumu var mıdır?

• Birşeyi söylerken ileriyi de düşünmek lazım.. Bu davetiyenin hakkı Ekrem71'dir.

• Bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Tarafsızlık alışık olmayan bünyeye fazla geliyor demek

Biz işimizi yapıyoruz çok şükür. Duruşumuzda da bir değişiklik yok. Dediğimiz bir şeyden dolayı bizi getirmezler korkusuyla habercilik yapmadık yapmayız da.

Böyle bir beklentiniz varsa boşa beklemeyin.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.