Şimdi Ara

iPhone 6s Film indirip izlemek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar android de filmi utorrent den indirir, vlc veya telefonun kendi oynatıcısı ile izlerdik altyazıyıda altyazı sitelerinden indirip telefonda altyazı ile filmi aynı klasörün içinde aynı isimle koyunca altyazımızda otomatik hazır olurdu bilirsiniz yani bilgisayar kullanmaya gerek duymazdık..
    iphone da bilgisayar kullanmadan film indirip altyazı koyup izleyebileceğim yöntem / program varmı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• çikko kullanıcısına yanıt
    Regal yollar varken illegal ısrarı neden? Hem derdi tasası yok. İşin sonunda rezillik çekmiyorsunuz.
    iTunes Store, Netflix kullanmanızı öneririm. 1 çay kahve parasına dünya kadar arşiv sunuyor adamlar....

• turbo dl
  • 0ldskool kullanıcısına yanıt
    Netflix güncel değil bir çok dizi film YÖK yasa eksik bazıları Türkçe Dublaj bile değil bu nedenle Torres’ten önemlidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drkengin kullanıcısına yanıt
    Appstore dan kalkmış sanırım alternatifi varmı markette şuan acaba?

• Androidden ilk geçtiğimde en çok zorladığım kısım sizin gibi dizi film indirmekti. Uc browser ile çok kolay şekilde film dizi indirirsiniz androidde ama ios ta sıkıntı büyük :/ pc den indirip atmanız gerek yada cihaziniz jailbreaklı ise moviebox ile indirebilirsiniz. Ben aldıktan 1 hafta sonra jb yaptım sıkıntı bir nebze çözüldü.

Bunun dışında arkadaşların önerdiği turbo dl benzeri programlar aracılığı ile indirebilirsiniz. Markettrn kalksalarda adı değilir geri gelirler
    Benim netflix aboneliğim mevcut netflixte dizi ve fimleri indirerek izleyebilirsiniz. Ama yukarıdaki arkadaşın dediği gibi diziler geriden geliyorlar genel olarak. Hepsi zaten yok o ayrı bir durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 9 Aralık 2017; 18:2:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video lte diye bi uygulama kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.