Şimdi Ara

iPhone 6S Böyle Gelse ( Dakele3 )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Adamlar iPhone 6'yı Bizim Beklediğimiz Gibi Çıkarmışlar Ama Tabi Clone :)
    Bu Gün Tanıtılan Bu Cihaz Gerçekten iPhone 6'yı Beklediğimiz Gibi Sunmuşlar..
    Arkada ki Çizgiler Parlak ve İnce Halde ve Kamera İçe Gömülü Şekilde.. :)
    Sizce 6S'de Bu Olabilir mi?

Link :http://www.nowhereelse.fr/dakele3-clone-copie-iphone-6-103110/

Ürünün Resimleri ve Tanıtım Video'su Aşağıda :

iPhone 6S Böyle Gelse ( Dakele3  )

Görseller :

iPhone 6S Böyle Gelse ( Dakele3  )  iPhone 6S Böyle Gelse ( Dakele3  )  iPhone 6S Böyle Gelse ( Dakele3  )  iPhone 6S Böyle Gelse ( Dakele3  )  iPhone 6S Böyle Gelse ( Dakele3  )  iPhone 6S Böyle Gelse ( Dakele3  )

Video :

• Güzel olmüş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonlar artık ön yüz komple ekran olmalı. Iphonedaki kalın üst alt bar bir an önce incelmeli. Kamera çıkıntısı olmamalı.

Artık inovasyon lazım hep aynı hep aynı
  • iFenix kullanıcısına yanıt
    Ben beğenmedim berbat. Ayrıca hoparlörün arkada olması kadar kötü bişey yok.
  • Tasarim leş bi bütünlük yok ip6 bombeli ekranı bile tasarımla bütünleşik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piskolojikmidir bilememde hiç beğenmedim

• Çin mali telefon çakmaları olur ya aynı onun gibi hem doğmamış çocuğa don biçilmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3189175C2 -- 4 Aralık 2014; 18:22:41 >
  • o çizgiler zevk için koyulmamış. bunu çizen adam onların ne işe yaradığını bimediği için kafasına göre şekilden şekile sokmuş. Ayırıca çok itici duruyor sanki
    ayrıca orada amfi olması hiç hoş olmuyor. İstemesenizde üstü örtülüyor. Eski one x plus'ımdan biliyorum.

ya şöyle şeyler gördükçe neden çok büyük şirketlerde tasarımcılarla mühendisler aynı odayı paylaşır daha iyi anlıyorum.
  • Çöp

• Arkadaşlar Bu Arada Bir Düzeltme yapayım :)
    iPhone 6'da ki Sadece Kalın Çizginin İncelmesine Ve Parlaklık Kazanması Hoşuma Gitti,
    Arkada ki Hapörlör kısmı gerçekten berbat Duruyor :)
  • Boyle uğraşsın dursun o grafikerler kendi kendilerine . Hiç bir halta benzemiyor açık ve net! Zaten milyonda 0,1 ihtimal ile böyle çıksa bile tekrardan 5s ime sarılır alnının çatından(ahizenin üst kısmından :-) ) öperim bir daha. 7 yi degisik bir kasa bekliyorum ben , çok ta umutluyum iphone 7 de inşallah adam gibi bir şey çıkarırlar o zaman 5s ten 7 ye geçerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 4 Aralık 2014; 20:05:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kamera mı içe gömülü?

• bende hiç beğenmedim şuanki 6 nın kamera çıkıntısı iptal olsun birazda daha ince bi çerçeve olsun pil de çıkmaz aama 3000 mah olsun olsunda olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinim88

bende hiç beğenmedim şuanki 6 nın kamera çıkıntısı iptal olsun birazda daha ince bi çerçeve olsun pil de çıkmaz aama 3000 mah olsun olsunda olsun :)

Aynen Öyle Kamera Çıkıntısı ve O Arka Planda ki Anten Şeritleri Göze Hoş Gelmeyen :)
  • berbat
  • Rezalet. Güncel 6 yı da beğenmiyorum zaten. Ekran bombeli olması düşmede yere temas eden ilk noktanın ekran olmasını sağlıyor. Halbuki ekran biraz kasanın içinde olduğu zaman darbeyi kasa emiyor ve ekran çatlamıyor. Ön yüz tamamen elran olsun diyen arkadaşa ithafen, tamamen elran olursa nasıl tutabileceksin telefonu? Tek elle tutarken ekran olmayan bölümler gayet kullanışlı.

• Çift simli

• 6dan pek fark göremedim eniyisi 5s devam ...
  • O ön kamera ne öyle sanki kaydırma yapılmış gibi.
  • Arka tarafın tasarımı gerçeğinden çok daha güzel olmuş...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.