Şimdi Ara

iPhone 6 vs lg g2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uzun süre iPhone 3GS ve iPhone 4s kullandım. 1 Yıldır lg g2 kullanıyorum telefonda ufak kasılmalar dışında bir problem yok ancak ben telefonun en çok kamerasını kullanıyorum sizce g2 den iPhone 6 ya geçmeye sırf kamera için değer mi ? Çünkü g2 nin gerek ön kamerası gerek akşam çekimi gerçekten beklentimin çok çok Altında. Sırf kamera içinse lumia 1020 ve Samsung bilmem ne diyebilirsiniz ancak en katı kuralım samsung dan uzak dur :) ve wp istemiyorum yani ya g2 ile devam ya da iPhone 6.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onurair O kullanıcısına yanıt
    Foto olarak karanlık ortamlarda ve ön kamerada g2 ye göre daha iyi hele ön kamera seleflerine göre megapixel olarak geride olmasina rağmen 5s e göre %81 daha fazla ışık alarak iyi performans vermektedir.Video olarak ise 240 fps slo mo 1080p 60 fps ve özellikle foto veya videodaki netleme kalitesi harika lg g2 ye ezici bir üstünlüğü var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera için alacaksan plus al.

• Kızarkadaşımda var G2, gece çekimi çok iyi değil ama ayarlarla manuel oynayınca nispeten iyi oluyor. Onun dışında kamerası bence çok başarılı, sırf kamera için değmez diye düşünüyorum.

Biraz bekleyip çok daha düşük maliyete Lg G4 düşünebilirsiniz belki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eşşekten ingiliz atına geçiş yapmayı dusunuyorsun.
  • G2'den geçtim bende i6'ya. Kamera dışında yazılım farkını saymazsan neredeyse aynı işlevi gören cihazlar. Fark yok denecek kadar az. G2'nin kamera ölümcül kötü değil fakat i6'nın kamerası arasında özellikle gece çekimlerinde dağlar kadar fark var. Sadece kamera için biraz pahalı bir telefon. Yine de sen bir düşün derim.
  • Bende g2 kullanıyordum suya düşürdüm bozuldu iphone 6 aldim fena değil güzel iphonede sıkıntı yok 2 günü çıkartıyor bende ufak ayarlamalar yapınca :)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurair

Merhaba arkadaşlar,
    Uzun süre iPhone 3GS ve iPhone 4s kullandım. 1 Yıldır lg g2 kullanıyorum telefonda ufak kasılmalar dışında bir problem yok ancak ben telefonun en çok kamerasını kullanıyorum sizce g2 den iPhone 6 ya geçmeye sırf kamera için değer mi ? Çünkü g2 nin gerek ön kamerası gerek akşam çekimi gerçekten beklentimin çok çok Altında. Sırf kamera içinse lumia 1020 ve Samsung bilmem ne diyebilirsiniz ancak en katı kuralım samsung dan uzak dur :) ve wp istemiyorum yani ya g2 ile devam ya da iPhone 6.

Bende iphone kullanyrdm. Suan g2 kullanyrm. Suan iphone 6 alinmaz.

Cunku hem cok pahali hemde cok ozelligi yok. 5s ile arasindaki fark ekran ve kasa baska hic bise yok. Kamerada slow motion 240 fps felan hepsi yazilim. Sadece on kamera iylestirdiler baska birsey yok.

Iphone 6s yada 7 yi bekleyin. Elinizdeki telefon sizi idare eder.

Yeni iphone ile gelecek ozellikler azimsanmayacak kadar cok

2 gb ram yada ddr 4 bellek
    3 cekirdekli a9 islemci 14nm
    Yenilenmis en az 10 mp kamera
    Daha iyi batarya

Iphone 6 ile 5s arasindaki fark

Slow motion 240 fps biri 120
    On kamera
    Kasa ve ekran

Sadece bunlar icin 2500 tl verilmez.

• Para sorun değilse alabilirsin. Yoksa G2 ile devam et.

• HTC M8 Eye alın, hem görsel olarak hemde kamera olarak hertürlü tatmin eder
  • 6+ al

• Lg g2 çok güzel bi telefon. Iphone ve lg g2 yi uzun sureler kullandim ve hala ipad kullaniyorum. Ios isletim sistemi her ne kadar afilli ve stabil olsa da bana gore cagdisi bi sistem. Hicbir sey yapmaya izin vermiyor. Lg g2 o acidan cok rahat.

Lg g2 nin kamerasi iphone a çok çok kötü, müzik kalitesi de kötü.

Iki telefon da yavaşlamıyor, hala ilk gunku kadar hizlilar.

• iPhone 6 al geç, gözün arkada kalmasın.
  • Maddi anlamda bir sıkıntı yoksa geçebilirsiniz ip 6 lg g2 den her konuda üstün bir telefon. Fakat bence sırf kamera için değmez.

• G2 yi satıp iPhone 6 ya geçtim kamera g2 den sonra inanılmaz geldi diğer konular içinde çok rahatladım olay buymuş resmen :)

• Hayırlı olsun yeni cihazınız ama sorunuz çok acaip aslında. 3-4 yıllık cihaz ile bugünün en üst düzey telefonlarından birinin kamerası tabiki farklı olur.
  • Kamera icin iphone alinmaz note 4 veya g3 al
    ip6 nin kamerasi g2 den kotu

• quote:

Orijinalden alıntı: CuteRobot

Kamera icin iphone alinmaz note 4 veya g3 al
    ip6 nin kamerasi g2 den kotu

Tabiiki de daha kötü değil. iPhone 6'nın kamerası gayet başarı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.