Şimdi Ara

iPhone 6 suya düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, telefonum 1 gün önce suya düştü hemen çıkardım sudan telefonu kapatacaktım bastım tuşa kapatmak için ekranın yarısı (üstten ve alttan olmak üzere ) siyah oldu sonra kapandı kendiliğinden kapandıktan sonra kuruladım güzelce dik koydum suyun akması için 10-20 daakika sonra telefon baya ısınmaya başladı içinden su fokurdar gibi sesler falan geldi hışırtlılar geldi daha sonra pirince koydum pirinçte bekletiyorum. Şimdi sizce ne yapmalı mıyım açılır mı ? Açılmazsa servise mi yoksa telefoncuya mı götürmeliyim ya da al çöpe at mı diyorsunuz ? ayrıca eğer devreleri yanmışsa belirtisi ne olur ve telefon mefta mı devreleri yandıysa ?

Cevaplarınız benim için önemli

• servise götürsen diyeceği belli garanti dışı tanıdığın yada çevrende bi telefoncu varsa götür eğer şuana kadar hasar almadıysa temizlenir %90 çalışır
  • telefoncuya falan verme direkt apple store da ucretli degisim yaptir,1100 1300 arasi fiyati var,diger turlu telefonu pert ederler hepten elinde kalir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada tamam suya düşmüş telefonları pirince koyun ama bekletmeyin hocam
    Pirinçten bir umut beklermiş gibi bekletip zaman kaybetmeyin
    İlk yapman gereken şey çalışır durumdaysa kapatmak
    Şebeke katınını deaktif etmek için sim kartı çıkartmak
    Kesinlikle şarja takmamak olsun
    Hızla güvenilir bir iphone tamircisine götürün
    İşinin ehliyse bir şekilde onarır verir size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beter.böcek kullanıcısına yanıt
    bu ücretli değişim nasıl oluyor açıklayabilir misiniz
  • Batuhan sen misin knk ?
  • Apple store'da ücretli değişim kesinlikle. Tahminim 1100 lira gibi belkide biraz daha yüksek.
  • Arkadaşlara katılıyorum,yaptırsan da 3-5 ay sonra donanım hatalarından hurda olur
    Ücretli değişim yap
    Garantisi olduğu için Apple belli ücretle sıfırını veriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.