Şimdi Ara

iphone 6 plus kasa açıklığı - pil şişmesi (Değişim oldu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
8.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar 4 aylık iphone 6 plus ım 3 gün önce durup dururken sol üst taraftan kasası açıldı. Hafif bastırınca da ekranda çok küçük bir baskı oluyor ve bozulma meydana geliyor. Servise götürdüm pil şişmesi olabilir dedi. Apple servisi aradım pil şişmesi imkansıza yakındır dedi. Sonunda izmir egemek e bıraktım telefonu. Bakalım bekleyeceğiz. Gelişmeleri buradan yazarım. Ben değişim umuyorum. Varmı daha önce böyle durumla karşılaşan.

iphone 6 plus kasa açıklığı - pil şişmesi (Değişim oldu) iphone 6 plus kasa açıklığı - pil şişmesi (Değişim oldu) iphone 6 plus kasa açıklığı - pil şişmesi (Değişim oldu) iphone 6 plus kasa açıklığı - pil şişmesi (Değişim oldu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkmtkm -- 26 Haziran 2015; 12:24:44 >

• Geçmiş olsun kardeşim bataryadan olabilir tabi belki ama oradaki tırnak hassastır en ufak bir durumda çıtlama tabir ettiğimiz kırılma meydana gelmiştir.Batarya ile birlikte ekran da değişir büyük ihtimal.Umarım başka sistemde ya da board da sıkıntı çıkarmaz ileride. İnşaallah değişim gelir.
  • Tipik kronik iphone 6 kasa açıklığı sorunu. Benim cihazda aynı yer aynı Kısım açılma mevcut ve cihazın içindeki ışıklar gözüküyor. Ve kullanıma engel deil diyerek işlem yapmıyor genpa. Tüketici mahkemesine şikayette bulunduk bekliyoruz.
     iphone 6 plus kasa açıklığı - pil şişmesi (Değişim oldu) iphone 6 plus kasa açıklığı - pil şişmesi (Değişim oldu)

• Sanki biraz yamulmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratozaslan

Tipik kronik iphone 6 kasa açıklığı sorunu. Benim cihazda aynı yer aynı Kısım açılma mevcut ve cihazın içindeki ışıklar gözüküyor. Ve kullanıma engel deil diyerek işlem yapmıyor genpa. Tüketici mahkemesine şikayette bulunduk bekliyoruz.
     iphone 6 plus kasa açıklığı - pil şişmesi (Değişim oldu) iphone 6 plus kasa açıklığı - pil şişmesi (Değişim oldu)

zorlu apple aynı durumdan cihazı değiştirdi benim

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

quote:

Tipik kronik iphone 6 kasa açıklığı sorunu. Benim cihazda aynı yer aynı Kısım açılma mevcut ve cihazın içindeki ışıklar gözüküyor. Ve kullanıma engel deil diyerek işlem yapmıyor genpa. Tüketici mahkemesine şikayette bulunduk bekliyoruz.

İnsanın zoruna gidende o kardeşim aynı sorundan apple zorlu cihaz Değişiyor ama istanbula uzak olan apple ye gitme şansı olmayan birinin cihazı maalesef değişmiyor. Genpaya mahkum olan madur oluyor. Sorun aynı kararlar farklı insan buna deliriyor. Artık mahkemeye verdik para iadesi istedik bugün yarın çıkar kokusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

İnsanın zoruna gidende o kardeşim aynı sorundan apple zorlu cihaz Değişiyor ama istanbula uzak olan apple ye gitme şansı olmayan birinin cihazı maalesef değişmiyor. Genpaya mahkum olan madur oluyor. Sorun aynı kararlar farklı insan buna deliriyor. Artık mahkemeye verdik para iadesi istedik bugün yarın çıkar kokusu

Bugün Egemek ten haber aldım cihaz değişimi istenmiş. Yeni cihaz bekleniyormuş. Size tavsiyem Apple desteği arayın durumu belirtin. Apple destekteki kişiler çok ilgili ve kibar insanlar. Emin olun memnuniyet için her şekilde çözüm sunacaklardır.

• Hocam yaşadığınız şehirde pupa varsa oraya verin değişim şartları apple store ile bire bir. Genpayla uğraşmanıza gerek yok.

• cihaz yamulduğu için o açıklık meydana gelmiş garantiye girmemesi doğal. değişen ekstra bi güzellik yapmış olur ama emsal göstermek olmaz. cihazın aldığı darbeyi bilmediğimiz için yorum yapmak doğru olmaz. ama 8 aydır i 6 kullanıyorum. bir yamulma vs ile karşılaşmadım. çok para verdiğim için koruyorum ondandır belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkmtkm

quote:

quote:

quote:

Bugün Egemek ten haber aldım cihaz değişimi istenmiş. Yeni cihaz bekleniyormuş. Size tavsiyem Apple desteği arayın durumu belirtin. Apple destekteki kişiler çok ilgili ve kibar insanlar. Emin olun memnuniyet için her şekilde çözüm sunacaklardır.

Apple ilede görüştüm resim istediler yolladım aradılar evet karanlık ortamda cihazın içinde ışıkşar gözüküyor ama gündüz gözüküyormu gibi komik bir dönüş yaptılar :) bu işin gecesi gündüzümü var dedim:) kasa acık cihazın içi gözüküyor dedim mühendislik takımları bunu bir sorun olarak görmemiş kozmetik sorunlar kullanıma engel deilmiş :) bunu bana apple söyledi cihaz genpadan geldikten sora. Onun için tek bildiğim telefonda epple nin allayıp pullayıp sizi çok iyi anlıyoruz çok can sıkıcı bir durum bunun için sizden özür diliyoruz gibi söylemleri bana artık hiç samimi gelmiyor. Çünkü telefonu kapadıktan sora sana zorluk çıkarmak için herşeyi yapıyorlar yüzüne gülüp arkadan vuruyorlar ben yaşadım. Düşüncem bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AfterLife61 -- 24 Haziran 2015; 16:30:46 >

• _RapiD_ kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok genpaya mahkumuz :)

• Evet telefonum geldi. Yeni telefonu kutusundan çıkartıp verdiler. Kontrol ettim bir sıkıntı yok. İşi çözülemeyen arkadaşlar biraz daha uğraşsınlar bence. Tekrar arayıp sorunlarını dile getirsinler veya başka bir yetkili servise gitsinler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.