Şimdi Ara

iphone 6'dan 6S'e geçtim... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hayırlı olsun, ama iphone 6 için öldü demek için çok erken
  • Tr de vergiden dolayi guzel bir fiyati olacaktir diye dusunuyorum.
    Bu sebeple yurt disindan 7 alacagim.

Acaba hangi modellerin garantisi tr de gecerli olacak simdiden biliniyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

hayırlı olsun

teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

Bence apple once bi bildirim isigi eklesin telefonlara

Çok büyük eksiklik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçilebilir bu gayet normal bana kalırsa.

Önümüzdeki ekim ayıda 7 alırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah göstermesin :)

iphone 6 ikinci el almıştım. Çizikleri ve birkaç yerde darbesi vardı. Ama cihaz sorunsuzdu. 1.800 liraya mal olmuştu bana. Aldıktan 4 ay sonra 1.700 liraya sattım.

Memnun kaldım iphone'dan. Daha önce hep Android kullanmıştım. Ondan önce BlackBerry.

iphone'a devam edicem, dedim ve sıfır 6s aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

Telefona alışınca öyle olmuyor, şu an 3d touchsız bir instagram kullanımı hayal edemiyorum. 6'dan 6s'e geçmek gereksiz bir olay zaten ama sıfırdan telefon alacaklar için iphone 6 artık öldü.

İphone 6 kullananların cihazı ölmüyor da yeni iphone 6 alacak kişilerin cihazımı ölüyor ? 6 dan 6s e geçmeye bencede gerek yok ama iphone 6 da ölmedi hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

Telefona alışınca öyle olmuyor, şu an 3d touchsız bir instagram kullanımı hayal edemiyorum. 6'dan 6s'e geçmek gereksiz bir olay zaten ama sıfırdan telefon alacaklar için iphone 6 artık öldü.

İphone 6 kullananların cihazı ölmüyor da yeni iphone 6 alacak kişilerin cihazımı ölüyor ? 6 dan 6s e geçmeye bencede gerek yok ama iphone 6 da ölmedi hocam.

Sifirdan alacaklar icin diyorum arada 300 lira var kimse 6 falan almaz bu saatten sonra.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

Sifirdan alacaklar icin diyorum arada 300 lira var kimse 6 falan almaz bu saatten sonra.

Ozaman sıfır alacaksanız 300 tl daha verip 6s alın demeniz daha doğru olmaz mı ? İphone 6 öldü demek yanlış olmuş..

• iphone 6 belki ios 11 bile kaldırır...

• heathrow is humanist H kullanıcısına yanıt
    Önceki cihazınız ikinci el olduğu için sıkıntı yapmayın zaten.

6s'iniz hayırlı uğurlu olsun. Darısı 7s Plus'a o zaman.

• 6s deki instagramda basınca önizleme özelliği 6 dada var basılı tutunca çıkıyo ki.

• Merhaba arkadaş. Bir kaç soru sormak istiyorum. Bundan 4 gün önce iPhone 6 Gold satıp Hepsiburada.com üzerinden Sıfır iPhone 6S Gold aldım. Ama iPhone 6S hiç stabil olmamış 7 ay iPhone 6 kullanıcısı olarak genel sorunlarım sizde de var mı? iPhone 6'ya göre şarjı az gidiyor. Mah değeri düşük araştırdım. En önemli sorun kessinlikle anten gücü iPhone 6'ya göre daha kötü yana koydum iPhone 6 aynı şebeke daha çok çekiyor. Cihaz daha kalın elim alışmamış farkediyorum ve daha ağır. Anlayacağınız; iPhone 6'dan tek farkı benim gözümde kamerası ve ön flash'a benzer ekran parlaklığı. 3D Touch veya Hey Siri için geçilmez iPhone 6S'e ki bunlar Jailbreak ile yapılan şeyler. Ki yapılmasada fazla önemi olmayan şeyler. Ha birde su kaçırmıyor diyolar ama Apple ile görüştüm garanti vermiyolar. Siz de de aynı sorunlar var mı? Son olarak cihazın sürümü kaç geldi? Dönüş yapmanızı bekliyorum.

• Yanlış hatırlamıyorsam 9.2 yazılımı ile geldi.

Ben gold sattım, silver aldım.

Çekim gücü ile ilgili bir sıkıntı yaşamıyorum, önceden nasılsa şimdi de aynı. Kaç diş çektiğine dikkat etmem genelde.

Daha ağır ve azıcık daha kalın olmasını yadırgamadım, nedense. Çabuk uyum sağladım.

Şarj ile ilgili de sıkıntı yaşamıyorum. Bir günü çıkarıyor. Evet arada 50 mah ya da 100 mah'lık bir fark olması lazım.

Bence iphone 6'ya göre daha seri, hızlı.

Apple destek hattını arayıp cihazın yazılımsal/donanımsal bir problemi olup olmadığı hususunda test etmelerini isteyin. Cihaza uzaktan bağlanıyorlar. Ben cihazı aldıktan bir iki gün sonra Apple destek hattını aradım. Bir sorunu olmadığını söylediler.

• Hocam 7 ye geçin diyosun da Apple 'ın nedense 4-5-6 sı hep sorunlu hatalı geldi S lerde düzelttiler. Ayrıca S olmayanlara parmak izi okuyucu koymuyorlar. 7 çıkacak sorunlu olarak sonra bide 7s bekleyecez. 6s den daha kötü bir cihaz da çıkabilir karşımıza. Donanım olarak tabiki iyileştirmelerle gelir ama modeli eksik çıkarıyorlar parmak izi okuyucu yok bence çok önemli birşey bu sırf bunun için bir telefona 500 tl fazla verirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso60 -- 2 Mart 2016; 23:55:57 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.