Şimdi Ara

iPhone 6 bükülme !!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün iPhone 6 büküldüğü için apple Store a götürdüm. Fakat garanti kapsamında değil dediler. Bunun bi Çözümü yok mu? Acil yardım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu çöplere para vermeyin

• malesef yok ücret ile değişim yapcaksınız ya da öyle kullanacaksınız aşırı değilse ve kullanımda bir problem yoksa devam edin öyle, yapıcak bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 6 Temmuz 2015; 15:23:37 >
  • resim koyarmısın. gozle görülür bi bükülme varsa değişim yapması gerekiyor.ısrarcı olun
  • Geçmiş olsun.. 2 buçuk liralık çöp.
  • Gözle görülür bir bükülme var. Ve dedi ki biz sağlam telefon yapmıyoz, şık telefon yapıyoz. Çok fazla bükülme olduğu için değişim yok dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sstarr

resim koyarmısın. gozle görülür bi bükülme varsa değişim yapması gerekiyor.ısrarcı olun

Adamlar kabul etmiyorlar işte, nasıl ısrarcı olcam ki? Dayanak masıl göstereceğim.

• Geçmiş olsun.
    1000TL karşılığında sıfırı ile değişirler.

Bir telefona o kadar para verdikten sonra büküldüğünü görmek çok rahatsız edici olmalı :/

• Hem de nasıl? Peki kırılırsa da 1000 lira Karşılığında değiştirirler mi? Ters tarafa büküp düzeltmeyi Denicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: beckhir.36

Şu çöplere para vermeyin

40 km hızla sert bir duvara s mercedesle de çarpsan 79 model reno 12 ilede çarpsan kaputu yamulur. buradan mercedes çöp reno f/p ürünü sonucuna ulaşabilirmisin. gerçi bu yorumu yazabildiysen her sonuca ulaşırsın sen

• Abicim ne alakası var reno mercedes para = emek veriyoruz bu cihazlara hemde bu ekonomide neyi savunuyorsunuz ?

• geçmiş olsun hocam. Normal fiyatından daha uygun bir fiyata satarak yenisini aldım ben.Benim gibi çok takıntılı değilsen kullan derim. Bir hayli zarar ediyorsun diğer türlü.
  • Hocam nasıl büküldü ? Sizin hatanız mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deejaycluber

Abicim ne alakası var reno mercedes para = emek veriyoruz bu cihazlara hemde bu ekonomide neyi savunuyorsunuz ?

ozaman dikkatli kullanacaksın. düşürürsen ezilir yada camı kırılır, üstüne otursan yamulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: qqyyxx

quote:

Abicim ne alakası var reno mercedes para = emek veriyoruz bu cihazlara hemde bu ekonomide neyi savunuyorsunuz ?

ozaman dikkatli kullanacaksın. düşürürsen ezilir yada camı kırılır, üstüne otursan yamulur.

Kırma düşürme kullanıcı hatası durumlara kimsenin birşey söyleyeceğini zannetmiyorum ama yamulma! Abicim insan kullanacak bunu ona göre yapın günlük kullanımda insanlar madur olmasin. Abes durumlardan bahsetmiyorum zorlama 200 kiloluk adamın üzerine oturması gibi. Anlatabildim mi arkadaşım ?

• Bükmeseydiniz kardeşim. Telefon evrimle bükülmedi ya!
  • bende plus kullanıyorum. Bükmem için ciddi güç gerekir biliyorum. Dikkat etseydiniz keşke. Ama olmuş olan. Pıt diye bükülmüyor o telefonlar. Sağlam güç. yemiş. Bence yenisi ile 1000tlye değiştirip dikkatli kullanın. Başka marka garantisi bunu bile yapmaz. Note 4 edge nin yada s6 edge nin camını kır ve anla sadece bırak bükmeyi.

• 1000 liraya swap alacağına git telefonu sat üatüne 1000 koy kutulu al

• Geçmiş olsun nasıl becerdin merak ettim. Ben ilk Çıktığı günden beri plus kullanıyorum kılıfsız korumasız taş gibi nazar değmesin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qqyyxx

quote:

Kırma düşürme kullanıcı hatası durumlara kimsenin birşey söyleyeceğini zannetmiyorum ama yamulma! Abicim insan kullanacak bunu ona göre yapın günlük kullanımda insanlar madur olmasin. Abes durumlardan bahsetmiyorum zorlama 200 kiloluk adamın üzerine oturması gibi. Anlatabildim mi arkadaşım ?

Adamlar marka fanatikligi yapcam diye kullanıcıları kötülüyor. Yok böyle bişey ya
    Asgari ücretin 2.5 katı para verilerek alınıyor bu cihazlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.