Şimdi Ara

*** IPHONE '6-6S' VE '6-6S PLUS' FIRSATLARI PAYLAŞIMI (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.032
Cevap
212
Favori
483.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam tam 749 dolar olarak hesaplama. Çünkü eyalete göre artı vergi geliyor o da bir 40 50 dolar arasında olur. 800 dolar gibi düşün yani. Bende de benzer durum var şu amerikadan alınan cihazların uluslararası garantisi olayını bir netlestiremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flintstones

Hocam tam 749 dolar olarak hesaplama. Çünkü eyalete göre artı vergi geliyor o da bir 40 50 dolar arasında olur. 800 dolar gibi düşün yani. Bende de benzer durum var şu amerikadan alınan cihazların uluslararası garantisi olayını bir netlestiremedim.

amerikadan alınan iphone 6s'in sim kilidi burada kilitleniyor mu arkadaslar? bu konuda sıkıntı oluyor mu? yoksa pasaporta isleme islemleri sonrasi sim kilitsiz olarak düzgn sekilde calisir mi? bilenler yazabilir mi?
  • arkadaşlar merhaba, dubai carrefıur da ayın 10 una kadar iphone 6 16gb 2049aed yani 1600tl.
    yaklaşık 5-10 gündür bu şekilde bu olay.
    6s ler ise ayın 10 unda geliyormuş. ay sonu dubai ye gidiyorum; plus 6s 64 lük almaya çalışacam bakalım 2500tl civarı fiyata bulursam kapıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: soru_cevap

quote:

amerikadan alınan iphone 6s'in sim kilidi burada kilitleniyor mu arkadaslar? bu konuda sıkıntı oluyor mu? yoksa pasaporta isleme islemleri sonrasi sim kilitsiz olarak düzgn sekilde calisir mi? bilenler yazabilir mi?

Size bilen birisi olarak kesin bir dille cevap veriyim; iphone abd garantisi türkiye de geçmez. eyaletten alınan vergiyi tax free olarak bir kısmını geri alma şansınız var tandığınız abd de yaşamıyor ise. sim kilitli telefonlar operatör telefonları genelde. apple store dan sim free şeklinde arkadaşınız aldığı sürece rahatlıkla kullanırsınız bi engel yok. bu işlerden anlamıyorsa yurtdışına gidecegim orada kullanıcak falan desin zaten satıcı bilir ne vereceğini.

• quote:

yani fark olsa da 150 lira daha fark olur değil mi?

garanti olayında 1688 seri kodlu olanlar uluslararası garanti diyorlar..
  • quote:

yani fark olsa da 150 lira daha fark olur değil mi?

garanti olayında 1688 seri kodlu olanlar uluslararası garanti diyorlar..
  • Gold; Gittigidiyor n11 gibi sitelere ön satışa açmış 6S'i.

64GB Plus alacağız. Fiyat sabit 3899. N11 yada Gittigidiyor da %7 yada %10 bekliyorum. Geldiği an alacağız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.sahibinden.com/cep-telefonu-modeller-apple-iphone-6s çok uygun fiyatlar var. iPhone 5S ile fark için 1500 lira isteyen de var 2000'de :(

Apple'ın yayınladığı fiyatlar düşmez bence artık. ABD'den birine getirtmeye çalışıyorum ben de ama o da 40 tane bahane buldu şimdiden söz vermiyim falan diye.
  • quote:

arkadaşlar amerikadan alınan cihazların Türkiye'de garantisi kesinlikle yok mu, yoksa bazı modeller tüm dünyada garanti kapsamında mı.

arkadaşım 3 ay önce amerikadan iphone 6 alıp gelmişti. geldikten 1-2 gün sonra fark etmişki hoparlör çalışmıyor.
    istanbul zorlu center da yenisini vermişler hemen.
  • emreeeeee E kullanıcısına yanıt
    hocam anlamadım ben bu işi, nette o kadar çok bilgi kirliliği var ki. kimi diyor kesinlikle amerikadan alınan cihazlara garanti yok, kimi diyor var, kimi diyor bazılarına var. yani apple da net birşey demedi. bayi ile görüştüğümde orada çalışan arkadaş amerika cihazlarına bakmıyoruz dedi. ama pek de güvenli gibi gelmedi verdiği bilgi.
  • Tr kaydi yaptirmak ne kadar tutuyor acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: D. Fiery

Bu telefonu taksitle nasıl alabiliriz?

Teknosadaki fiyatlara bakın o fiyat üstünden ing ile 5 dakikada krediyle 9 aya taksit yapıyorlar. Vatanda falanda varmış galiba böyle. Ve ing bank kartı veriyorlar her ay düzenli o karta taksit yatıracaksın . İnternet şuben varsa 9 ay süren bi eft talimatı ver . Ben o yolla eşime telefon aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 10 Ekim 2015; 23:01:53 >
  • 2 gün önce abd houston'dan kendi kredi katılma iphone 6 plus 64 gb alırdım. Yapı kredinin kuruyla 2290 tl (eyalet vergisi dahil 778 dolar) çekildi kartımdan. Arkadaş kendi kartıyla alsaydi yaklaşık 40 dolar gibi bi vergi iadesi alacaktı.

Apple Store'da henüz 6S' lerin sim free'leri olmadığı için 6 plus almayi uygun buldum kendim için.

Yeni bi işlem olduğu için bilgi mahiyetinde yazmak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluerdem -- 10 Ekim 2015; 23:06:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

2 gün önce abd houston'dan kendi kredi katılma iphone 6 plus 64 gb alırdım. Yapı kredinin kuruyla 2290 tl (eyalet vergisi dahil 778 dolar) çekildi kartımdan. Arkadaş kendi kartıyla alsaydi yaklaşık 40 dolar gibi bi vergi iadesi alacaktı.

Apple Store'da henüz 6S' lerin sim free'leri olmadığı için 6 plus almayi uygun buldum kendim için.

Hocam simfree leri yoksa bu millet neyi alıp satıyor cayır cayır acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

2 gün önce abd houston'dan kendi kredi katılma iphone 6 plus 64 gb alırdım. Yapı kredinin kuruyla 2290 tl (eyalet vergisi dahil 778 dolar) çekildi kartımdan. Arkadaş kendi kartıyla alsaydi yaklaşık 40 dolar gibi bi vergi iadesi alacaktı.

Hocam simfree leri yoksa bu millet neyi alıp satıyor cayır cayır acaba?

Orasını bilemiyorum dostum. Apple.com'dan da bakarsanız online alışverişte sim free diye bir seçenek yok henüz.

• bluerdem kullanıcısına yanıt
    Sim free seçeneği perşembe günü itibarıyla US Store'a eklendi. Apple A1633/34 modellerini (AB ve TR ile uyumlu) SIM Free olarak satıyor artık.

*** IPHONE '6-6S' VE '6-6S PLUS' FIRSATLARI PAYLAŞIMI

• quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Sim free seçeneği perşembe günü itibarıyla US Store'a eklendi. Apple A1633/34 modellerini (AB ve TR ile uyumlu) SIM Free olarak satıyor artık.

*** IPHONE '6-6S' VE '6-6S PLUS' FIRSATLARI PAYLAŞIMI

Bendeki de ne şansmış:)) neyse saglik olsun artik yapacak bisey yok :)

• bluerdem kullanıcısına yanıt
    Olur mu iptal et hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goyus

Olur mu iptal et hemen.

Maalesef arkadaşım cihazı bugün bana getiriyor bile, yani çoktan alındı ve yola çıktı cihaz ;)

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.