Şimdi Ara

*** IPHONE '6-6S' VE '6-6S PLUS' FIRSATLARI PAYLAŞIMI (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.032
Cevap
212
Favori
483.820
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 sanırım fiyat kampanyasını kendisi yapıyor hergün farklı satıcıda. Bugün de bu satıcı da 2549 tl olmuş

http://www.n11.com/apple-iphone-6s-32gb-space-grey-apple-turkiye-garantili-P139004345

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEnimkini kargoya verdiler ancak yarın 29 ekin şansa pazartesi gelecek Yer:Ankara

16 gb:29xx

32gb:2700
  • Siparişim bugün kargoya verilmiş.Resmi tatil dolayısıyla pazartesi anca elime geçer diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan99747

Siparişim bugün kargoya verilmiş.Resmi tatil dolayısıyla pazartesi anca elime geçer diye düşünüyorum.

1 gunde ulasiyor 500 km ye kadar.
    Yarin sabah git subeden al

• quote:

Orijinalden alıntı: Fascism

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan99747

Siparişim bugün kargoya verilmiş.Resmi tatil dolayısıyla pazartesi anca elime geçer diye düşünüyorum.

1 gunde ulasiyor 500 km ye kadar.
    Yarin sabah git subeden al

bugun kargoyu aradım Global kargo ile çalışıyrolar yarın tatilmiş malum 29 EKim pazartesiye kaldı benimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: balikcibili

quote:

Orijinalden alıntı: skymasterrr

beyler bende 6s almaya çalışıyorum turkcellden ama fiyat 2999 benim sepette 300 kupon düşşe bile 2700 e geliyor diğer indirim nasıl olacak????

Turkcellin fiyat garipliği 6s 16GB 2900 lira
    6s 32 Gb 2700 lira

1 aya kalmaz 16 gb ları 2250-2300 bandında alabileceksiniz merak etmeyin yön verildi ilgili ürüne
  • quote:

Orijinalden alıntı: isikdeniz

bir başkasının puanı ile aldığımız da fatura bilgileri o kişiye ait olacak sanırım... ilerde bir sıkıntı olur mu?

manuel değiştirebilirsin fatura adını turkcell mağaza adresinden
  • ben bugün sabah aldım trcell den öğleden sonra kanyon dan da teslim aldım apple tr garantili cihaz sorunsuz, bilgilerinize. 6S 32 aldım bu arada
  • travegostar kullanıcısına yanıt
    Her iphone konusuna yön verildi yazıyorsunuz.

Ne yönü boyu kuzey mi güney mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 28 Ekim 2016; 21:51:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

aç bak bakalım 2 ay önceye 32 gb 6s cihazları kaça alınabileceğini yazdım 2450-2550 civarına yön verildi diye şimdide yazıyorum 6s 16gb ları 2250-2380 tl civarı bandında alacaksınız 1 aya kalmaz ayrıca aralık sonu büyük 3 zincir mağaza iphone ile bağlan hayata isimli büyük bir işbirlikçi ile 999 tlye 5s kampanyası yapacak piyasaya yön veriyoruz sayılı kişilerdeniz he ister saygı duyarsın ister dalga geçersin tercih size kalmış

• 1929 tl ye turkcellden 6 16gb alınır mı arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreBngll

1929 tl ye turkcellden 6 16gb alınır mı arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

O PARAYA 1 AY SONRA TEMİZ KULLANILMIŞ 6S 16GB ALABİLİRSİN 6 ARTIK ÇOK ESKİDİ BİRDE KASA EĞİLME SORUNU VAR O SERİNİN 6S ÇOK DAHA İYİ ONDAN BENCE BEKLE
    Bunu anlamak için özel bir çaba gerekmiyor ki. İphone 7 çıkacaktı 7 nin çıkması 6 ve 6s in fiyatını tabiki düşürecekti bundan daha normal ne olabilir ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

aç bak bakalım 2 ay önceye 32 gb 6s cihazları kaça alınabileceğini yazdım 2450-2550 civarına yön verildi diye şimdide yazıyorum 6s 16gb ları 2250-2380 tl civarı bandında alacaksınız 1 aya kalmaz ayrıca aralık sonu büyük 3 zincir mağaza iphone ile bağlan hayata isimli büyük bir işbirlikçi ile 999 tlye 5s kampanyası yapacak piyasaya yön veriyoruz sayılı kişilerdeniz he ister saygı duyarsın ister dalga geçersin tercih size kalmış

Peki 6 16 GB'lar kaça alınır hocam 1-2 aya kadar, 1900'ün altına düşer mi?
    Ve 6S 32'liklerde herhangi bir düşüş olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: _MaxPayne_

quote:

quote:

6 LAR 1850 KADAR İNECEK PUAN ÇEKLE FALAN FİLAN DİYELİM ONA 32 LER İSE EN SON GÖRECEĞİ 2350 OLUR DAHADA OLMAZ ÇÜNKÜ YURTDIŞINA GÖRE YÖN VERİLİYOR PİYASAYA O KURGUDA DAHA ÇEKEMEYİZ AŞŞAĞIYA 6 DAN VAZGEÇMENİ TAVSİYE EDİYORUM SANA GEÇEN 2250 TLYE BİR ARKADAŞIN 6 128GB KAPALI KUTUSUNU VERDİK BAŞKASINA DÜŞÜN YAP HESABINI OPERATÖRDEN ALINMA

• 2. elde temiz 6 ne kadara alınır ?
  • quote:

quote:

bir başkasının puanı ile aldığımız da fatura bilgileri o kişiye ait olacak sanırım... ilerde bir sıkıntı olur mu?

Hocam soruma bir nevi cevap vermişssiniz bende arkadaşımın puanı ile alacaktım telefonu fatura galiba onun adına olacak cevabınızda bunu değiştirebileceğimizi söylemişsiniz manuel nasıl değitireceğiz tam olarak onu anlamadım açıkçası turkcell mağazasından mı yoksa satın alırken orda ilgili kutucuktan mı cevaplarsanız çok makbuke geçer teşekkürler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _MaxPayne_

quote:

quote:

6 LAR 1850 KADAR İNECEK PUAN ÇEKLE FALAN FİLAN DİYELİM ONA 32 LER İSE EN SON GÖRECEĞİ 2350 OLUR DAHADA OLMAZ ÇÜNKÜ YURTDIŞINA GÖRE YÖN VERİLİYOR PİYASAYA O KURGUDA DAHA ÇEKEMEYİZ AŞŞAĞIYA 6 DAN VAZGEÇMENİ TAVSİYE EDİYORUM SANA GEÇEN 2250 TLYE BİR ARKADAŞIN 6 128GB KAPALI KUTUSUNU VERDİK BAŞKASINA DÜŞÜN YAP HESABINI OPERATÖRDEN ALINMA

Anladım hocam eyvallah bakarız duruma göre şu an 6s 32 gb en mantıklısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Simon Laplace

quote:

quote:

Hocam soruma bir nevi cevap vermişssiniz bende arkadaşımın puanı ile alacaktım telefonu fatura galiba onun adına olacak cevabınızda bunu değiştirebileceğimizi söylemişsiniz manuel nasıl değitireceğiz tam olarak onu anlamadım açıkçası turkcell mağazasından mı yoksa satın alırken orda ilgili kutucuktan mı cevaplarsanız çok makbuke geçer teşekkürler.

onun ekranında başka isme fatura kısmı var ordan sizin bilgileri girebilir hatta adresi sizin adrese bile gönderebilir arkadaşınıza söyleyin turkcell mağaza adresinden alacak online üye sayfasında ödeme aşamasında çok rahat görecek orayı

travegostar hocam 7 lerin yönü nereye bakıyor şimdi dolar falan hep yükselişte olası bir apple zam mı gelebilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.