Şimdi Ara

Iphone 6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ink -- 10 Temmuz 2021; 2:15:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iPhone 6 kullanıyorum hocam Ekran boyutu çok problem değilse se alın 3 yıl götürür

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ink -- 10 Temmuz 2021; 2:15:47 >
  • Ink I kullanıcısına yanıt
    Hocam donanım olarak se 6dan önde ama yok ben kullanamam derseniz 6 alın hatta bütçeyi arttırabiliyorsanız 6s alın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nimotech

Hocam donanım olarak se 6dan önde ama yok ben kullanamam derseniz 6 alın hatta bütçeyi arttırabiliyorsanız 6s alın
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ink -- 10 Temmuz 2021; 2:16:2 >
  • 6 önümüzdeki seneni sonu son güncellemeyi alır sanıyorum. Bence ios 10.3.2 de bırakıp iki yıl kullanılabilir. Bence büyük ekran istiyorsanız 2200 lira civarına 5-6 ay garantisi kalmış swap 6S satın alın..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ink

quote:

Orijinalden alıntı: MADjohny

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. iphone se ye alisamam diye endişeleniyorum ekran küçük iphone 6 3 veya 4 yıl götürür mu.Bütçe 6s e yetmiyor.

6 2 yıl götürür ios 12 son sürüm olacak se ve 6ste 3 yıl götürür ios 13 son sürüm olacak

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ink -- 10 Temmuz 2021; 2:16:22 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ink -- 10 Temmuz 2021; 2:16:51 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ink -- 10 Temmuz 2021; 2:17:4 >
  • İphone 6 seni 3-4 yil götürmez 6s götürür aklindan 6 yi cikar 6 alicagina 5s al donanim ayni ekran farkli 6 mi se mi bence se ama ekran kücük diyosan 6s al ayrica eylülden sonra al fiyat düşüşü olucak pişman olmiyasin bu saaten sonra cihaz almak akil işi değil pişman olmak istemiyosan 8-9 eylülde cihazini alir keyfine bakarsin.!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

İphone 6 seni 3-4 yil götürmez 6s götürür aklindan 6 yi cikar 6 alicagina 5s al donanim ayni ekran farkli 6 mi se mi bence se ama ekran kücük diyosan 6s al ayrica eylülden sonra al fiyat düşüşü olucak pişman olmiyasin bu saaten sonra cihaz almak akil işi değil pişman olmak istemiyosan 8-9 eylülde cihazini alir keyfine bakarsin.!!!
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ink -- 10 Temmuz 2021; 2:17:42 >
  • Ink I kullanıcısına yanıt
    Se ile 6 arasindaki farki sende biliyosun bnm söyleme gerek kalmadi:)))6s almak istiyosan eylül ayini bekle yeterince düşücektir mrk etme:)

• Hocam benim de sizin gibi bütçem 6s'ê yetmiyordu, 10 temmuz'da gidip iphone 6 aldım mediamarkt'tan 2bin tl'ye.Yıllardan android kullanan biri olarak lk defa ios'a geçtim. daha önce neden geçmemişim diyorum neredeyse. kullanımı çok hoş ve basit. Telefon gayet stabil ayrıca. Ekranı 4.7 inç gayet yeterli. Beni de 1 gb ram'ı düşündürüyordu ama mecbur kaldım artık. Bence ip6 alın sizi rahat 2 yıl götürür diye düşünüyorum.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ink -- 10 Temmuz 2021; 2:18:0 >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ink -- 10 Temmuz 2021; 2:18:21 >
  • Kim ne yazdıysa hepsi boş yazmış..yok şu 1 sene götürmez yok öbürü 5sene götürür..

Yahu bu neyin kafası arkadaşlar ??

İphone cihaz ilk çıktığında en hızlı en güçlüdür..4 tane ios sürümü güncelleme alır ve en yavaş yaşlanmış haliyle ömrünü tamamlar..o cihazı kullancam dersen sabır taşı olur çatlarsın..bunun adı planlı eskitmedir..

O yüzden güncelleme denilen saçmalığı bir kenara bırakacaksın..hangi cihaza için siniyorsa ve hangi cihaz bütçene uyuyorsa gidip alacaksın..kutudan çıktığı gibi apple watch yada tv profili yükleyip cihaz elinde eskiyip parçalanana kadar kullanacaksın..

Cihazın kutudan çıktığı sürümü ister ilk sürüm olsun isterse son sürüm olsun farketmez..her şekilde sorunsuz ve kusursuzdur..takılma kasılma donma hissetmezsin..üst seviyelerle performans farkını sadece benchmarklarda rakam olarak okursun..yani şuanda ios 9.3.5le satılan sıfır 4s olsa o bile yağ gibi akar..sorun yaşatmaz..

İos 6 ile kutudan çıkmış ve güncelleye güncelleye ios 10.3.2lere kadar gelmiş iphone 5le sıfır kutudan ios 10.3.2 ile çıkan bir iphone 5 kıyaslasan dağlar kadar fark olur..

O yüzden kardeşim sana tavsiyem küçük ekran istersen iphone se..büyük ekran dersen iphone 6 al derim..herkese selam..hayırlı akşamlar dostlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4CF12F62C -- 21 Temmuz 2017; 1:28:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum S3 Neo dan sonra iki telefonda sana ilaç gibi gelecektir. Hız ve donanım olarak ikisinden de şüphen olmasın. Telefonu multimedya için kullanacağım diyorsan benim sana tavsiyem 6 olacaktır. Ama video izlemekle oyun oynamakla uğraşmam diyorsan SE öneririm. Küçük olmasını pek dert etme ilk başlarda sadece klavyesine alışmakta zorlanırsın sadece.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.