Şimdi Ara

İphone 6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
2
Favori
2.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5D13C1537 -- 19 Ekim 2016; 18:39:43 >

• Hiçbir apple cihazı heleki iphone 6 çöp olur mu hiç.Şu an 5s i zorlayacak oyun bile yok.Kullanın keyfinize bakın.Rakamlar göz boyar sadece.

• allah aşkına sen sat ya
  • Simdi birde ios 9 ve uzeri sürümler 2 GB RAM e gore optimize edilirse bildiğin tam çöp olur eski iPhone lar. Gerçi fanboylar cihaz kassa bile "kasıyor ama hissettirmiyor" diyecekleri için ne desek boş

Eşit: eksilerinizle beni haklı çıkarttığınız için teşekkürler. iPhone kullanıcılarının eleştiriye kapalı olduğunu telefonlarına puta tapar gibi taptığını bir kez daha görmüş olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hükümran -- 12 Eylül 2015; 13:27:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüh yav yenisi çıktı senin cihaz küsüp kendini yavaşlatacak :(
    Şuan memnundunda yenisi çıkınca mı memnun olmadın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion

tüh yav yenisi çıktı senin cihaz küsüp kendini yavaşlatacak :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5D13C1537 -- 19 Ekim 2016; 17:48:52 >
  • Ne eskimesi ne ekran cözünürlügünde ne boyutta iyilestirme nede pilde var. Icine yeni bir islemci daha iyi kamera biraz makyaj bitti. iPhone6 iPhone7 cikinca eskir ancak.

• başlığı okudum hemen moloz çöplüğüne sipere yatayım dedim. iphonenenin hangi cihazı çöp olmuşta 6 çöp oldu diyorsun. ben 5 i daha 2 yıl kullanmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ybrkprmk

quote:

Orijinalden alıntı: Lion

tüh yav yenisi çıktı senin cihaz küsüp kendini yavaşlatacak :(

yavaşlatır tabi ıos9 geldiğinde yazık oldu yakın zamanda ip6 alanlara
    Şuanda memnun değilim takılmaması ve sürekli bildirim çıkmaması dışında bi artırısını göremedim kamera filan çok kötü mp3 filanda atılmıyor hafıza kartı yok ekrana wigdet bile konmuyor nokia 3310 gibi kullanıyorum simdi birde üst modeli gelince tümden çöp oldu şahsi görüşüm

quote:

Orijinalden alıntı: Ryso

allah aşkına sen sat ya

öyle olacak zaten note 4 alacağım geçen bir mağazada note 4 ile benim 6yı yan yana tuttumda benimki oyuncak gibi durdu arkadaş.

Kamera s6dan biraz kötü. 6s kamerasıda hemen hemen s6 ile aynı ondan sıkıntı yok.
    Diğer dediklerine katılmıyorum. iPhone 5 bile gayet hızlı ve stabil. Her işlem yapılabiliyor.
    edit: troll ciddiye almayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion -- 10 Eylül 2015; 19:26:58 >

• kamera filan çok kötü mp3 filanda atılmıyor hafıza kartı yok ekrana wigdet bile konmuyor nokia 3310 gibi

diyen bu zatı muhterem bildiğiniz TROLL beyler bayanlar uzak durun..
  • "Alt tarafı bir telefon." Bunu cümleyi günde 3 defa tekrarlamanızı öneririm.

• Troll arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

"Alt tarafı bir telefon." Bunu cümleyi günde 3 defa tekrarlamanızı öneririm.

alt tarafı bir telefon
    alt tarafı bir telefon
    alt tarafı bir telefon
    quote:

Orijinalden alıntı: Ryso

allah aşkına sen sat ya

neden bu kadar tepki verdiğinizi anlayamadım ben şahsen uzun yıllar android kullandığımdan iphone'a ısınamadım birde yıllardır duran ram birden iki katına çıkınca ve kamera megapixel artınca cihazın gözden düştüğünü düşündüm beyler sakin ne trollük kaldı ne bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5D13C1537 -- 10 Eylül 2015; 19:45:59 >

• Bu düşüncenize göre 4-4s kullanıcıları cihazlarını taşla parçalamalı. Elinizdekiyle yetinmeyi bilmezseniz, elinizdekini de kaybedersiniz.

• Siz arabanızın bir üst modeli 1.6 değil de 2.0 motor olarak çıktı diye arabanızı satıyor musunuz? Telefonun ne kadar özelliği olduğu önemli değil, önemli olan ne kadarına ihtiyacın olduğu ki elindeki cihaz eski bir cihaz olsa neyse diyeceğim de daha 6(S) piyasada bile yok ön sipariş bile açılmamışken niye bu kadar dert ettiniz anlamıyorum. Teknoloji bu, sonu yok.
  • iphone 6 ile 6s arasında cidden çok büyük değişiklikler oldu yani aslinda hakli bir tepki. 5 ile 5s arasinda bi touch id ve yeni islemci gelmisti. ben iphone 5 imi degistirmeyi dusunmuyorum uzun bi süre.

• ayfon 6 ve çöp ha güzel kafaymış. 8 çıkana kadar çöp de olmaz performans konusunda sıkıntı da çıkarmaz.

• Kullanın telefonunuzu bence satmayın uğraşmayın. 5s kullanıyorum canavar gibi çalışıyor. Hiç gerek yok 6'dan 6s'e geçmeye. Hatta elinizdeki telefon 2 sene daha gider, 7s'e geçersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4s ios9 alıyor arkadaş 6 çöp oldu diyor merak etme optimize ederler ios9 u

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.