Şimdi Ara

İPHONE 5S DEN İPHONE 7 YE GEÇMEYE DEĞERMİ ARKADAŞLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar soru başlıkta 5s kullanıyorum iphone 7 sıfır almayı düşünüyorum 8 de alabilirim aslında ama 1000TL GİBİ BİR FARKA DEĞİCEK BİRŞEY OLMADIĞI İÇİN 7 düşünüyorum sizce mantıklı olan ne dir i7 yi 2820 tl gibi bir rakama alcam saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam soru 5 den 7 ye geçmeye değer mi, yoksa 7 yerine 8 almaya değer mi? Eğer 5den 7ye geçmeyi süruyorsan, tabiki değer 5 den 7 ye geçilir. Dediğin gibi 8le 7 arasında çok fark yok. Ama eğer 1000 lira seni zorlamazsa, durumun iyiyse 8 de alınır daha güncel olduğu için.

• TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    Evet hocam 5s den 7 ye geçicem 8 de alabilirim dir yazdım onu ama 1 milyar değicek bişey tok diye direk 7 alıcam 5s de işimi görüyor ama artık yavaşladı

• AM1GO kullanıcısına yanıt
    O zaman 7 alınır hocam, 5 den sonra ilaç gibi gelir size

• Babamda 5s var bende 7 plus ve kesinlikle değer. 6s hatta 6 kullansan bile deymez diyebilirdim ama 5s ile değer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Sipariş verdim 2923 tl ye 7 32 gb sence 8 i beklemelimiydim ?

• bence beklemeliydin veya spot 1 sene garantili iphone8 64 gb almalıydın.

çünkü uzun süre aynı telefonu kullanan yapıda birisin, A11 chip ile o çözünürlükte iphone8 uzun süre götürürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AM1GO

Sipariş verdim 2923 tl ye 7 32 gb sence 8 i beklemelimiydim ?

Bence en iyi kararı almışsın. Hız testlerinde bile ikisi neredeyse aynı hız farkları yok. Ayriyetten tasarım aynı görüntü aynı. İphone 8 cam tasarıma geçti ve bu deZavantaj. Düştüğünde direkt her yerinden bir yerleri çatlayabiliyor. İphone 7 seni 4 sene götürür hiç kafanda soru işareti olmasın.

• leop L kullanıcısına yanıt
    A11 çip ve cam detay dışımda çözünürlük farkı varmı 7 ile 8 arasnda ?

• Bende 5s kullanıcısıyım. Gelince inceleme ve kariılaştırma tarzı bir metin paylaşırsan bizim gibi yeni tel alma arifesindekilere yardımcı olur.

• Kesinlikle 8 beklemeliydin elinde 5s varsa uzun zaman kullanıyorsun demektir 8 işlemci kablosuz şarj ile seni rahat 3-4 sene götürür. 7 süper bir cihaz ama 8 daha iyi bende 7 vardı 1,5-2 ay önce 5s ile takas ettim 8 almak için ve resmen attan inip eşşeğe binmek oldu 7 seni uçuracak ama her zaman için yeni olan daha iyidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle arka panel cam diye kararsız kaldım i8 alıp almama konusunda. Çünkü kılıfsız kullanırım düşerse örümcek ağı gibi olmasından korkuyorum.
  • AM1GO kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle güzel bir karar vermişsin hocam. 7 seni uzun süre götütür. 8 de cam panel eklenmiş , bunun avantajları dezavantajları nedir tam olarak bilemiyoruz ama bir 4s gibi olmayacağı kesin. Hayırlı olsun güle güle kullan.

• 3500 lira ve aşağısına yurtdışı, garantili 8ler bulunabiliyor. Ben 8 alırdım.
  • Maskeli Bilo kullanıcısına yanıt
    Siparişin iptalini yaptım 3.150 tl ye şuan iphone 8 var malum sitede 1 yıl garantili 1 ay snra 3000 bin pasaport kaydı dahil i8 alabilcez o yüzden iptal ettim

• Tabikide değer...
    Ne kadar limitlerini zorlayıp alabildiğin en yüksek modeli alırsan o kadar uzun ömürlü kullanırsın.
  • İphone 3s var bende taş gibi 5si hayal dahi edemiyorum:))

• losttime35 kullanıcısına yanıt
    3gs artık açmıyordur birşeyi :) 5s dahi öldü artık

• 5s iOS 11 ile helvasını yedirtti kardeş. geçilir.
  • Değerdi iyi yapmışsın bencede 8 için 1000 tl fazla vermeye değmezdi. İphone dan anlamayanların yorumuna itimat etme. 8i 1 yıl daha fazla rahat kullanırdın sadece yani 4 yıl gidicekse 7 3 yıl gider hepsi bu. A11 çip falan hikaye zamanı gelince 8 in 5sden bir farkı kalmayacak. 5s dede ilk kez 64 bit iilemci kullanılmıştıda ne oldu sanki. 7 alarak en iyisini yapmışsın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.