Şimdi Ara

iPhone 5 siyah boya atması Scuffgate (SS)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
2
Favori
15.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başka forumdan gördüm, bazıları bugün teslim almış ve darbe sonucuyla boya attığını iddaa ediyor. Daha detaylı olarak önümüzdeki günlerde belli olacaktır heralde.

Eğer durum böyle ise siyah alıp almamada bir daha düşünmek gerek.

Aşağıdaki resimler macrumors tan alınma bir kac resim. Bazıları bir kaç saatlik kullanımdan sonra oluşmuş bazıları kutudan çıktığında çizilmiş vaziyetteydi.

beyazın üzerindeki etkisi

edit: yeni resimler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YunTi -- 22 Eylül 2012; 11:26:39 >

• 24 saat bile olmadan cihazı bu hale nasıl getirebiliyorlar arkadas

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=66093058

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk resimde adam imzasını atmıştır belki.

Telefonlar falan karışmasın diye.
  • siyah boyanın attığı bir gerçek, düşme testlerinden de görebilirsiniz izlerseniz.
  • kesin samsungun işidir.
  • Kore işi baksana hep yalan dolan çamur atma

• Her ihtimale karşı beyaz alın
  • bari 24 saat geçsin

• Beyazlarda sonuçta boya değilmi eğer gercekten bukadar basit bir hata ise Apple sönün başlangıcı kitabında 2. Sayfaya geçiyor demektir..

• ilk resimdeki muhakkak bilerek yapılmıştır

• Eğer bu haber doğruysa Apple hapı yutar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Mr.BlackMask*

ilk resimdeki muhakkak bilerek yapılmıştır

hocam bilerek veya bilmeyerek sonuçta alttan o iğrenç gri çıkıyor mu evet, yarın birgün insanlık hali en ufak düşürmede yada bozuk parayla anahtarla aynı yere koymada felan aynısı senin de başına gelecek.. yabancı forumları taradım bayağı bir tepki var ve stratchgate diyorlar bu işe... telefonu alacaksın sonra aman şuraya değmesin aman buraya dokunmasın diye diken üstünde kullanacaksın niye o boya sıyrılıp alttan gri çıkacak...demek ki apple gene bir halt etti ve siyah iphoneda böylesine basit birşeyi hesaba katmadığı için yine olan kullanıcılılara olacak ya gerçekten ama gerçekten lanet olsun ya ne güzel siyah alacam diye heveslenmiştim biliyordum apple gene aptalca inanılması güç basit bir hataya imza attı yahu milyar dolarlık şirket nasıl düşünemez bunu ya lanet olsun beyaz da almak istemiyorum, siyah alam en ufak şeyde boyası dökülecek
  • Hoppalaaa

• 4s var bende 5 almayı düşünmüyorum bunuda görünce uzak durdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felix Felicis

siyah boyanın attığı bir gerçek, düşme testlerinden de görebilirsiniz izlerseniz.

Beyazda cıkmıyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: prank31

quote:

siyah boyanın attığı bir gerçek, düşme testlerinden de görebilirsiniz izlerseniz.

Beyazda cıkmıyor mu

hocam beyazda zedelenme olsa bile aliminyumun doğal rengi olan gri renkte olduğundan siyahta olduğu gibi boya kalkması şeklinde iğrenç görünmeyecek şuan tüm 4-4s sahiplerinin aliminyum çerçevesinde ufak tefek şeyler var ama doğal renkte olduğu için dikkatli bakmadan görünmüyor ve avantaj sağlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba yorgun06

quote:

Orijinalden alıntı: prank31

quote:

Beyazda cıkmıyor mu

hocam beyazda zedelenme olsa bile aliminyumun doğal rengi olan gri renkte olduğundan siyahta olduğu gibi boya kalkması şeklinde iğrenç görünmeyecek şuan tüm 4-4s sahiplerinin aliminyum çerçevesinde ufak tefek şeyler var ama doğal renkte olduğu için dikkatli bakmadan görünmüyor ve avantaj sağlıyor

Bende beyazcıydım sımdıye kadar ı5 ın sıyahını gorunce ıste bu dedım ama suan bende yıkıldım resımlerı ogrunce

• Karşıt görüşlülerin telefonu sürekli olarak belli bir yükseklikten yere atarak boyanın kalkmasını sağladıkları aşikar..
  • aynı sorun beyazda da olacaktır kullandıgım macbook proda da aynı sorun oluyor köşeler darbeyle eziliyor ve alıtından boyasız alüminyum cıkıyor. Sonuc olarak beyaz da kullanılan alüminyumla macbookların rengi aynı mac te oluyorsa i5de de olur
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.