Şimdi Ara

iphone 5 sarj sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
5.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ilk sarj aninda basima geleni bu linkte paylastim :http://www.youtube.com/watch?v=BrinOE7tE-Y&feature=youtu.be

basina gelen ya da herhangi bir fikri olan paylasirsa sevinirim.
    Tesekkurler

• açıklaması basit, cihazın güç entegresinde yada kabloda yada şarj cihazında sorun var yazılımsal olacağını pek sanmıyorum pc'den şarj etmeyi denerseniz şarj aleti seçeneğini ona göre eleyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 19 Kasım 2012; 23:01:29 >
  • Tesekkurler yorum icin. PC uzerinden hic tepki vermiyor. USB cikislarinda sorun olmasin diye diger cihazlarla denedim ama iphone'u hic gormuyor. Ilk sarjda boyle seylerle karsilasmak biraz uzucu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elricmcw -- 19 Kasım 2012; 23:21:59 >
  • Eger sarj ediyorsa o bence yazilimsaldir . Sarj etmiyor ve o sesleri cikartiyorsa buyuk ihtimal donanimsaldir . Bir servise goturun isterseniz . Yapacak birsey yoksa sarja takip dans edin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreeege -- 19 Kasım 2012; 23:30:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence büyük olasılık kullandığınız uzatmadan kaynaklanan bir problem normal bir prize takmayı deneyin

• Bilgisayardan dene aynisi oluyorsa kablo bozuk. Sorun cikmazsa adaptor bozuk. Emin olmak icin direk prize tak arada uzatma olmasin yani..

• Sorun düzeldimi acaba, çözüm nedir merak ettik

• Son durum su sekilde :)
    Normal prizde de denedim , sonuc ayni. Laptoptan ve de PC den USB ile bagladim. Hic tepki vermedi , hic sarj olmuyor .
  • telefonu nerden almistiniz ? umarim yurtdisi degildir ;(

• yurtdisindan aldim evet fransadan. Gerci garantili urun. Az Once arkadasimin sarj cihazini rica ettim. onunla calisti. Sorun neyse ki kablodaymis. sarj cihazini da denedim calisiyor. Ilginiz icin tesekkurler tekrar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.