Şimdi Ara

iPhone 5 Kilit Tuşu Problemi (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
405
Cevap
11
Favori
58.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynı sorundan bende de var teleservice e bırakıcam ancak benim için önemli olan kaç günde değişim yada onarımı olacak ve telefon zaman benim elime ulaşacak !!! acil cevap bekliyorum şehir dışına çıkmam gerekiyor önümüzdeki hafta yakın bir zamanda dönüş yapılıyorsa elden teslim edeceğim.
  • Benim arkadaşımın telefonu almanyadan alındı ve garantisi kasıma kadar devam ediyor. Almanyadan aldığı telefonun garantisi türkiyede açılacak olan apple storeda geçerli olur mu sizce?
  • bugün telefonu teleservice'e verdm üzerinde çizikler mevcuttu müdürleriyle özellikler dedim ki " bana çizik var diye servis dışı yazmayın, ben tuşun tamirini istiyorum çiziklerin giderilmesini değil " dedim ve formu doldurup çıktım. olan biteni gelişmeleri yazarım burdan.
    not: telefon beyaz, 1429 sürümü vodafone'dan alınma
  • İş emri Detayları - Kapalı -- 22-07-2013 16:30:41
    İş emri AN1027851
    Model IPHONE 5 16GB BEYAZ
    Garanti Durumu Üst Seviyeye Transfer

şeklinde yazıyor şu anda ne anlama geldiğini bilmiyorum bilen varmı ?
  • ıphone 4 te denedim

sorun yok
  • Amerika'dan gelen telefonu Avrupa'da bir Apple Store'da değiştiremiyorsunuz arkadaşlar. Daha önceki sayfalarda birileri bu konu hakkında tartışmış. 2 ay önce Barselona'da bu durum başıma geldi. 1 saat dil dökmeme rağmen ikna edemedim. İstanbul'da bildiğiniz servis varsa güvenilebilir söylerseniz çok iyi olur.
  • Beyler bu power tuşuna kağıt felan takılıyormuş yapan varmı ya da servisten para ile tamir ettirenler varmı varsa ne kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni sorun bende de basladi hayirlisi bakalim a1428 cihaz degistiren oldu mu hic ne kadar ucreti.

• Ayni sorun bende de başladı. Cihaz yurt dışı beyaz a1428, artık tuş kilidini değil "assive touch" kullanıcam bir müddet. :(
  • Abi assistive touch'ı hiç sevmiyorum

• bugün telefonu teleservice'e verdm üzerinde çizikler mevcuttu müdürleriyle özellikler dedim ki " bana çizik var diye servis dışı yazmayın, ben tuşun tamirini istiyorum çiziklerin giderilmesini değil " dedim ve formu doldurup çıktım. olan biteni gelişmeleri yazarım burdan.
    ----
    İş emri Detayları - Kapalı -- 22-07-2013 16:30:41
    İş emri AN1027851
    Model iphone 5 16GB BEYAZ

---
    1 hafta oldu mail'lerime cevap veriyorlar istanbuldaymış telefon yarın vodafonu arayıp biraz baskı uygulayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yixit

bugün telefonu teleservice'e verdm üzerinde çizikler mevcuttu müdürleriyle özellikler dedim ki " bana çizik var diye servis dışı yazmayın, ben tuşun tamirini istiyorum çiziklerin giderilmesini değil " dedim ve formu doldurup çıktım. olan biteni gelişmeleri yazarım burdan.
    ----
    İş emri AN1027851

---
    1 hafta oldu mail'lerime cevap veriyorlar istanbuldaymış telefon yarın vodafonu arayıp biraz baskı uygulayacağım

tam 2 hafta sonra telefonum daha yeni istanbuldaki servise ulaşmış bakalım ne diyecekler
  • aynısı babamın telefonuna oldu turkcelle verdik yapıldı ücretsiz
  • Benim cihaz yurtdışı mecburen burda bir servise vericem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben cihazımı dün aldım a1429.Telefonu salladığım zaman boncuk sesi gibi ses geliyor power tuşundan kaynaklanıyor ama tuşta sorun yok acaba tamir edilmiş cihazı falanmı verdiler ya da ilerde sorun olurmu yol yakinken değiştiriyim

• quote:

quote:

bugün telefonu teleservice'e verdm üzerinde çizikler mevcuttu müdürleriyle özellikler dedim ki " bana çizik var diye servis dışı yazmayın, ben tuşun tamirini istiyorum çiziklerin giderilmesini değil " dedim ve formu doldurup çıktım. olan biteni gelişmeleri yazarım burdan.
    ----
    İş emri AN1027851

---

tam 2 hafta sonra telefonum daha yeni istanbuldaki servise ulaşmış bakalım ne diyecekler

Degisim Cihazi Beklemektedir.

oldu şu anda değişim onaylandı sanırım. bakalım ne kadar sürecek. pazartesi tam 2 hafta olacak gidip muadil cihaz istiyeceğim hiç yoktan sıkışmış olurlar biraz :)
  • Arkadaslar merhaba

Benimde beyaz iPhone 5 cihazim var sanirim singapurdan gelme ikince al aldim. Suan tus kilidinin sag tarafi basmiyor sol tarafi basiyor servise vermeyi dusunuyorum tahminen ucreti nedir cok rahatsiz ediyo bu durum
    Beni bildiginiz servis varmi istanbul anadolu yakasinda

• Merhaba arkadaşlar,

Bende de kilit tuşu sorunu var.. Turkcell den almıştım, ama telefon arkadaşımın üzerine..

Ben tek başıma gitsem sıkıntı olur mu? Kimlik soruyorlar mı?

Ayrıca, şarj cihazı ve kulaklığı da talep ediyorlar mı?

Teşekkürler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetinbudak -- 14 Ağustos 2013; 5:47:25 >
  • Amerikadan gelme i5leri turkiyede acilacak olan apple storeda degistiremezmiyiz bu ne sacma sey bence tamamen asilsiz bi idda boyle birsey

• quote:

Orijinalden alıntı: diffriend

quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

Orijinalden alıntı: diffriend

quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Ayrıca benim bildigim Avrupa birliği tek ülke gibi kabul ediliyor yani Hollanda dan aldığınız iPhone u italyada apple Store a getirebiliyorsun ama ABD den aldığını Hong Kong a getiremiyorsun.

Yaniliyorsunuz, kesin olarak Apple Retail Store olan her ulkede garantisinin oldugunu soyleyebilirim. Avrupa Birligi gibi bir kural da yok. Amerika'dan aldiginiz bir urunu ister Almanya'da isterseniz Hong Kong'da degistirebilirsiniz. Eger boyle bir bahaneyi one surerek degisimi gerceklestirmezlerse bana store'un telefon numarasini, adinizi soyadinizi ve rezervasyon numaranizi PM atabilirsiniz. Ertesi gun magduriyetinizle ilgili hediyenizi alip degisiminizi yaparsiniz.

Bana mailinizi pm atarsanız sevinirim.

Attim acil bir durumda bana ulasabilirsiniz. imessage adresim de ayni.

merhabalar, bende amerikadan aldığım cihazı almanyadan değiştiricem yarın gidiyorum, bana da bi pm atabilir misiniz iletişim bilgilerinizi herhangi bi sorun yardımcı olabilir misiniz
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.