Şimdi Ara

İphone 5 im dustu yere;(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
4.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Basliktada belirttigim gibi telefon bir anda kaydi sandalyeye orasi allahtan sert degildi ordan yere dustu baktigimda cizik ws yoktu tek cekincem anten yeri zarar gormusmudur nerden anlarim cekimde skinti warmi yokmu diye

• çekim gücüne bak arkadaşım fark yoksa görmemiştir.
  • İlk 24 saat çok önemli hocam atlatırsa sıkıntı çıkmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaqiri

İlk 24 saat çok önemli hocam atlatırsa sıkıntı çıkmaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalp masajı uygulayın 25 saniye arayla daha sonra kamera bölgesinden suni tenefüs işinizi görecektir. Eğer sıkıntı çıkarda telefonda beklenmedik bir etki görülürse hemen en yakın iphone doktorunuza başvurunuz.
  • quote:

bu nedir ya
  • quote:

artik eskisi gibi cekmez cekiyo gibi gorunur ama hem kendini hemde sahibini kandirir dustu bikere.

• quote:

Orijinalden alıntı: gktgknk

quote:

artik eskisi gibi cekmez cekiyo gibi gorunur ama hem kendini hemde sahibini kandirir dustu bikere.

Düşenle düşülmez, gitti o cihaz, yakında kapanır açılmaz zaten, o zaman napmak lazim dusene de bi tekme vurmak lazim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wesley1905 -- 26 Mart 2013; 16:16:10 >
  • yorumlara güldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: -)KraL(-

yorumlara güldüm

Nasil yorumlardir byle sasirmamak elde degil insan gibi soru soruyorz hersryi makaraya alamaya gerek warmidir cozemedim sewiye nerelerde..

• quote:

Orijinalden alıntı: oskis

quote:

yorumlara güldüm

Nasil yorumlardir byle sasirmamak elde degil insan gibi soru soruyorz hersryi makaraya alamaya gerek warmidir cozemedim sewiye nerelerde..

Sewiye yerlerde dostm haklısn..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

yorumlara güldüm

Dost acı söyler, umarım cihazınız yapılan uyarılara gerekli şekilde tepki verir, tekrar söylüyorum ilk 24 çok önemli fazla yormamanız gerekmekte, yoksa bitkisel yaşam fişini çekmeniz gerekebilir..

Saygılar Azizim
  • Kıyamam yaaaa:(((( şaka bi yana 2 bin liralık telefon sandalyeden düşünce bozulursa at gitsin çöpe üzülmeye değmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enzomaresca

Kıyamam yaaaa:(((( şaka bi yana 2 bin liralık telefon sandalyeden düşünce bozulursa at gitsin çöpe üzülmeye değmez

biraz fazla pimpirikli oluyorum acaba sorun bumu :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enzomaresca

Kıyamam yaaaa:(((( şaka bi yana 2 bin liralık telefon sandalyeden düşünce bozulursa at gitsin çöpe üzülmeye değmez

biraz fazla pimpirikli oluyorum acaba sorun bumu :)

Azizim şaka bir yanada ben siyah iphone 5 imi 1 metreden betona düşürmüştüm hiçbişi olmamıştı rahat ol sen hocam :)
  • dedingiz gibiyse sorun olmaz heralde...ufacik bir düşmede boyle olucaksa işimiz war cidden
  • Hocam olacak olsa şimdiye kadar bir sıkıntı olurdu,sıkıntı yapmana gerek yok.Sağlamdır cihaz
  • Defibrilatorle şok ver çalışır olmadı çek fişini

• Benzetmek gibi olmasın geçenlerde bizim bi akrabanın telefonu da düştü sandalyeden. Sizlere ömür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguruc

Benzetmek gibi olmasın geçenlerde bizim bi akrabanın telefonu da düştü sandalyeden. Sizlere ömür.

Sonu benzemesin hocam :(
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.