Şimdi Ara

İphone 5 im dustu yere;( (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
4.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • düşenle düşülmüyor dostum. Ama sen o artık düştü,bitti o artık diye düşünme. Önemli olan düştükten sonra tekrar doğrulabilmek değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaqiri

uyutmamak lazim telefonu sakin uyku moduna almayin , suurunu kontrol edin surekli , uyursa bir daha asla uyanamayabilir :( acil durumda home ve kilit tusu masaji yaparsaniz hastayi geri getirmeniz mumkun :( sifa dilemekten baska sansimiz yok artik , cihazin yani hastanin yasama istegine bagli artik hersey siz elinizden geleni yaptiniz :(

tomografide çektirsin bari. te allam
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskis

quote:

Orijinalden alıntı: -)KraL(-

yorumlara güldüm

Nasil yorumlardir byle sasirmamak elde degil insan gibi soru soruyorz hersryi makaraya alamaya gerek warmidir cozemedim sewiye nerelerde..

Telefona evlat muamelesi yaparsan gelecek yorumlar belli.Bence az bile yazıyorlar..
  • tmmda düşürdüysen napalım?
  • Dert ettıgın seye bak senın kı sandelyeden düşmüş.

Sertap abla klibinde arabadan atıyor canım telefonu korkma birşey olmaz yahu bu kadar pimpirikli olmaya gerek yok
  • En önemli şey ekran koruyucunuz varsa çıkarın ( isterseniz bir yere koyun yine aynıyı takın isterseniz yeni ekran koruyucu alın) yoksa ekran koruyucunuz iyi bir şekilde kontrol edin çatlak vs.. birşey varmı diye.
  • bendekı de dustu acılmıyor hacı napcaz ?? CİDDİYİM..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wesley1905

İlk 24 saat çok önemli hocam atlatırsa sıkıntı çıkmaz...

• Hocam çok alay konusu olmuşsun da alay edilmicek bir şey de değil bu ya.Telefonu düşürdüm antenine bişey olmuşmudur diyorsun arkadaş kullan bak çekim sıkıntısı varsa görürsün burdaki insanlar medyum mu ya ne kadar ilginç bir soru bu el insaf.
  • Wesley1905'e koca bir gelsin.Konu sahibine de:Üzgünüm ama açtığın konu çok saçma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.